Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

FB Mano paskyra užblokuota?


*Lukas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3078 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

We’ve Detected Suspicious Account Activity

It looks like your account has been spreading spam due to another person or website gaining access to some of your sensitive account information.

Sometimes this happens when spammers create a fake Page that offers you a great deal (ex: free plane tickets) in return for a specific piece of information from your account, like an access token.

We’ve secured your account, and will help clean up any recent account activity that didn’t come directly from you.

Ką tai reiškia? kad mano paskyra užblokuota? ar kaip čia?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

sugadino tau gyvenima facebookas :/

Neturi žiūriu ką veikt? tau žiūriu galva pašalus, lakstai ir komentuoji nesamones kaip durnas....

tesiog sena paskyra mano ir nesinori kūrt naujos, visos foto, draugai ir postai dingsta automatiškai

 

 

persiskaityk, viskas parašyta.

 

Weve secured your account, and will help clean up any recent account activity that didnt come directly from you.

jo paspaudeliojau Sutinku ir pasileido : http://prntscr.com/8ux4j4

 

o tai tipo dabar mano paskyra bus stebima? ar kaip? čia tipo mane reportino?

nes tipo kažkas apie laikus buvo parašyta, o ta foto vienintele su 1,118 like, kitos po 250 - 400 Like

Redaguota , nario *Lukas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar klausyk. Gavai bana uz tai, kad naudojai ta programa "NEVIESINSIU" kur daugiau like'u duoda. Ir ji tikrai egzistuoja. Visokie arabai ir kinai like'ino foto ir gavai bana. GG WP.

Tai kad galiu naudotis db fb'u...

o tas narys "BALDAS" rašo jo sekama? neturi teisės manęs niekas sekti, beto man tik išmete , kad nenaudoti jokiu nuorodu tipo nespaudinėti

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kad galiu naudotis db fb'u...

o tas narys "BALDAS" rašo jo sekama? neturi teisės manęs niekas sekti, beto man tik išmete , kad nenaudoti jokiu nuorodu tipo nespaudinėti

sakai neturi teises sekti ? o kada pries kur nors registuodamasis skaitai taisykles tik paspaudi sutinku ir viskas o kas ten parasyta net neisivaizduoji

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kad galiu naudotis db fb'u...

o tas narys "BALDAS" rašo jo sekama? neturi teisės manęs niekas sekti, beto man tik išmete , kad nenaudoti jokiu nuorodu tipo nespaudinėti

 

Seks dabar tave dėl like dabar galvas pjausto, pažiūrėk lileaks kiek tokių atveju. Geriausiu atveju paskaudes išangė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu ta supista programa naudojai, del to cia ir taip gavos. O nemalonumu tikrai gali turet, jei kalbant rimtai. Grieztai uzdrausti tos like programos. Ir beto, nebuk duchas, kam tau svarbus tas like skaicius?

Review Recent Posts and Likes
Hi Lukas, now that your account's secure, we can help you make sure all recent likes and posts were made by you.
 
Tai wtf?. bet ta foto su laikais bugintais ištriniau načern
 
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Review Recent Posts and Likes
Hi Lukas, now that your account's secure, we can help you make sure all recent likes and posts were made by you.
 
Tai wtf?. bet ta foto su laikais bugintais ištriniau načern
 

 

 

Aha :DDD Arabai *Myliu SuperGames.lt* visokie like'ina gi ir taip aisku, kad tas like mygtukas daug ka reiskia tau. Bana gausi fb ir vsio

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Tai wtf?. bet ta foto su laikais bugintais ištriniau načern
 

 

 

Teks atsakyti taip ar taip, vienam patartina nevaikščiot.

 

 

Seks dabar tave dėl like dabar galvas pjausto, pažiūrėk lileaks kiek tokių atveju. Geriausiu atveju paskaudes išangė.

Redaguota , nario Baldas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Teks atsakyti taip ar taip, vienam patartina nevaikščiot.

Blmb prikolnas esi :DD vienas ir nevaikštau po 5-6 varinėjam

 

Faxenai žinok man nerūpi tie laikai, tesiog draugas pasakė apie tokį dalyką, kad ten kai zonoj sėdi daug kas bugina. tai va aš irgi per Youtube pažiūrėjau FB autoliker ir žiūriu yra, paspaudžiau ant link ir primete ant pgr fotkes like

 

Beto ir tas fb nelabai man reikingaslingas, prisijungiu į mėnesį porą kartų

Redaguota , nario *Lukas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3078 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...