Peršokti į turinį

0xc000007b error meta..

LAIMIS A.

Recommended Posts

┼Żd┼ż atsisiun─Źiau Far Cry 4 ┼żaidim─ů i┼í torrent.lt...

Visk─ů gerai suinstalliavau ten visokius microsoft c++ vcredist, direct ir t.t.

ir tiesiog meta t─ů errora kr─Ź o jaigu driver modelis yra WDDM 1,1 gal tai trugdo ?0xc000007b

Redaguota , nario exo.
Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

Nenu tu ant tiek bukas ─Źj .. I┼ísamiau negal─Śjai paai┼íkinti ar ─Źia galvoji postus at─Śj─Ös ─» forum─ů rinksi ?

Nuoroda ─» komentar─ů

Nenu tu ant tiek bukas ─Źj .. I┼ísamiau negal─Śjai paai┼íkinti ar ─Źia galvoji postus at─Śj─Ös ─» forum─ů rinksi ?

O, tu ant tiek bukas kad nesugebi google pasinaudot?? pilna t┼│ pamok┼│ kaip sutvarkyt tik pagooglint reikia....

Nuoroda ─» komentar─ů

O, tu ant tiek bukas kad nesugebi google pasinaudot?? pilna t┼│ pamok┼│ kaip sutvarkyt tik pagooglint reikia....

Tg ai┼íkiai sura┼íyta jog suinstalliavau visas reikiamas programas ┼żaidimui ir ┼íivis kompi┼źt─Śriui ..

Nuoroda ─» komentar─ů

Tg ai┼íkiai sura┼íyta jog suinstalliavau visas reikiamas programas ┼żaidimui ir ┼íivis kompi┼źt─Śriui ..

tai daugiau paieškok pamokų, o jeigu neveikia reiškia hardui pizdec

Nuoroda ─» komentar─ů

Man irgi taip buvo kai atsisiuntes buvau :) ,  reikia updeitus isirasyti i farcry ir nebemes to error as isirasiau papildomus updeitus ir fsio nebemete :)

Redaguota , nario Julius_Incas
Nuoroda ─» komentar─ů

Man irgi taip buvo kai atsisiuntes buvau :) ,  reikia updeitus isirasyti i farcry ir nebemes to error as isirasiau papildomus updeitus ir fsio nebemete :)

Vo ─Źia nrml ┼żmogus. Tuoj einu pabandyt :)

Nuoroda ─» komentar─ů

//

// MessageId: STATUS_INVALID_IMAGE_FORMAT

//

// MessageText:

//

// {Bad Image}

// %hs is either not designed to run on Windows or it contains an error. Try installing the program again using the original installation media or contact your system administrator or the software vendor for support. Error status 0x%08lx.

//

#define STATUS_INVALID_IMAGE_FORMAT ((NTSTATUS)0xC000007BL)

Nuoroda ─» komentar─ů

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...