Peršokti į turinį

FACEBOOK PASLAUGOS

uniqua

Recommended Posts

6665f57c115cf1ee2583efaf6b06e748977.jpg

Facebook Reklama

Be abejon─Śs, Facebook┬áÔÇô daugiausiai d─Śmesio reklamini┼│ kampanij┼│ efektyvumo didinimui skiriantis socialinis tinklas, galintis savo klientams pasi┼źlyti labai puikaus kokyb─Śs ir kainos santykio marketinginius sprendimus. ─îia gal─Śsite reklamuoti ne tik savo prekin─» ┼żenkl─ů, bet ir nukreipti potencialius klientus ─» Jums reikiamu keliu. Tai did┼żiausi─ů atsiperkamum─ů turintis ir grei─Źiausias b┼źdas pasiekti ai┼íkiai apibr─Ś┼żtas tikslines auditorijas.┬á

Pagrindinis s─Śkmingos Facebook reklamin─Śs kampanijos faktorius┬áÔÇô originalumas ir komunikuojamos ┼żinut─Śs ai┼íkumas.

MANO PASLAUGOS 

Facebook Like (Renkami like (patinka) ant j┼źs┼│ nuotrauk┼│ ir pana┼íiai) srautas gali b┼źti tik lietuviai, tiek u┼żsenie─Źiai).┬á

Facebook Followers - Sek─Śjai, srautai ─»vair┼źs.

--------------------------------------------------------------

Darb─ů u┼żsisakius atlikamas i┼í karto priklauso nuo kiekio tarkim like ar followers.

Jai apie 100-500 tai atliekam─ů grei─Źiau nei per valand─ů.

----------------------------------------------------------------------------

Daugiau info PM arba skype: Nwk.lt

Redaguota , nario NwK.lt
Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

Klausimas, o kokia tavo orentacine kain─ů?

Pavyzd┼żiui, 100 Patinka ir koki─ů kain─ů b┼źtu? ─îia d─Śl ─»domumo a┼í, gal ateit─» prireiks :)┬á

Nuoroda ─» komentar─ů

(redaguota)

Klausimas, o kokia tavo orentacine kain─ů?

Pavyzd┼żiui, 100 Patinka ir koki─ů kain─ů b┼źtu? ─îia d─Śl ─»domumo a┼í, gal ateit─» prireiks :)

Apie 2 EUR :)

1k like ─»manona surintki

Imanom─ů labai lengvai. Kuo didesnis u┼żsakymas tuo kain─ů ma┼ż─Śja. :)

Redaguota , nario NwK.lt
Nuoroda ─» komentar─ů

Apie 2 EUR :)

Imanom─ů labai lengvai. Kuo didesnis u┼żsakymas tuo kain─ů ma┼ż─Śja. :)

Tai taip gaunasi jei a┼í noriu 1000 Patinka man reik─Śs mok─Śti 20 eur┼│? ─îia ant puslapio a┼í kalbu.

Nuoroda ─» komentar─ů

Tai taip gaunasi jei a┼í noriu 1000 Patinka man reik─Śs mok─Śti 20 eur┼│? ─îia ant puslapio a┼í kalbu.

Ne jai pirktum 1000 tai kain─ů mestum─Śm per puse tarkim 12 - 13 EUR.┬á

─îia pagal susitarim─ů.┬á

Nuoroda ─» komentar─ů

Ne jai pirktum 1000 tai kain─ů mestum─Śm per puse tarkim 12 - 13 EUR.┬á

─îia pagal susitarim─ů.┬á

Mano manymu, bi┼íki per daug esate u┼żsik─Śl─Ś kainas. A┼í jau geriau u┼żsisaky─Źiau Facebook reklam─ů.┬á

Nuoroda ─» komentar─ů

Mano manymu, bi┼íki per daug esate u┼żsik─Śl─Ś kainas. A┼í jau geriau u┼żsisaky─Źiau Facebook reklam─ů.┬á

Tavo pasirinkimas, per facebook reklam─ů tu nesi garantuotas kad b┼źtent per valand─ů ar dvi gausi tiek nari┼│. :)┬á

Na bet ─Źia kiekvieno nuomon─Ś. :)┬á

Nuoroda ─» komentar─ů

Tavo pasirinkimas, per facebook reklam─ů tu nesi garantuotas kad b┼źtent per valand─ů ar dvi gausi tiek nari┼│. :)┬á

Na bet ─Źia kiekvieno nuomon─Ś. :)┬á

Na tu teisus, bet supranti, a┼í dabar tiksliai ne┼żinau, bet man rodos u┼ż 25$ gali pasiimti visam m─Śnesiui ir tau ─» dien─ů po por─ů ┼íimt┼│ Patinka paspaus. ;)

Nuoroda ─» komentar─ů

Na tu teisus, bet supranti, a┼í dabar tiksliai ne┼żinau, bet man rodos u┼ż 25$ gali pasiimti visam m─Śnesiui ir tau ─» dien─ů po por─ů ┼íimt┼│ Patinka paspaus. ;)

D─Śl to negaliu pasakyti ne┼żinau, neteko naudoti ;)┬á

Nuoroda ─» komentar─ů

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...