Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

FACEBOOK PASLAUGOS


uniqua

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3104 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

6665f57c115cf1ee2583efaf6b06e748977.jpg


 


Facebook Reklama


Be abejonės, Facebook – daugiausiai dėmesio reklaminių kampanijų efektyvumo didinimui skiriantis socialinis tinklas, galintis savo klientams pasiūlyti labai puikaus kokybės ir kainos santykio marketinginius sprendimus. Čia galėsite reklamuoti ne tik savo prekinį ženklą, bet ir nukreipti potencialius klientus į Jums reikiamu keliu. Tai didžiausią atsiperkamumą turintis ir greičiausias būdas pasiekti aiškiai apibrėžtas tikslines auditorijas. 


Pagrindinis sėkmingos Facebook reklaminės kampanijos faktorius – originalumas ir komunikuojamos žinutės aiškumas.


MANO PASLAUGOS 


 


Facebook Like (Renkami like (patinka) ant jūsų nuotraukų ir panašiai) srautas gali būti tik lietuviai, tiek užseniečiai). 


 


Facebook Followers - Sekėjai, srautai įvairūs.


 


--------------------------------------------------------------


 


Darbą užsisakius atlikamas iš karto priklauso nuo kiekio tarkim like ar followers.


Jai apie 100-500 tai atliekamą greičiau nei per valandą.


 


----------------------------------------------------------------------------


Daugiau info PM arba skype: Nwk.lt


Redaguota , nario NwK.lt
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Klausimas, o kokia tavo orentacine kainą?

Pavyzdžiui, 100 Patinka ir kokią kainą būtu? Čia dėl įdomumo aš, gal ateitį prireiks :)

 

Apie 2 EUR :)

 

1k like įmanona surintki

 

Imanomą labai lengvai. Kuo didesnis užsakymas tuo kainą mažėja. :)

Redaguota , nario NwK.lt
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tavo pasirinkimas, per facebook reklamą tu nesi garantuotas kad būtent per valandą ar dvi gausi tiek narių. :) 

Na bet čia kiekvieno nuomonė. :) 

Na tu teisus, bet supranti, aš dabar tiksliai nežinau, bet man rodos už 25$ gali pasiimti visam mėnesiui ir tau į dieną po porą šimtų Patinka paspaus. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3104 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...