Peršokti į turinį

The Walking dead diskutuojam

Freely

Recommended Posts

Sveiki forumo nariai. ┼áioje temoje galite diskutuoti apie The Walking dead serialo 6 sezon─ů. Pirma serija man patiko , ant galo kur buvo sirena manau paleido tie Wilkai. Kaip j┼źs manote kas bus toliau ? Manau antroje serijoje gale rodys kaip tie vaik┼ítantys numir─Śliai u┼żpuls stovyklaviet─Ś, kaip j┼źs manote ?

Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

biskiuka gal ne i tema bet zinot gal kur galima ziureti kad neulagintu ant 8 min :D ir toliau nebekrauna arba parsisiusti

Nuoroda ─» komentar─ů

biskiuka gal ne i tema bet zinot gal kur galima ziureti kad neulagintu ant 8 min :D ir toliau nebekrauna arba parsisiusti

Ne┼żi┼źr─Śk Online, ir visada bus geriausia kokyb─Ś. Pats siun─Źiuosi HD versijas po kelet─ů GB kur u┼żima ir nesiskund┼żiu.

Nuoroda ─» komentar─ů

Populiariausias serialas pasaulyje???

Abejoju kad populiariausias, bent jau tikrai ne pirmoje vietoje. Asmeniškai manau Game of Thrones šiuo metu yra populiariausias. :)

Nuoroda ─» komentar─ů

Abejoju kad populiariausias, bent jau tikrai ne pirmoje vietoje. Asmeniškai manau Game of Thrones šiuo metu yra populiariausias. :)

Daug t┼│ labai populiar┼│ serijal┼│ ─»eina Vampyro dienora┼í─Źiai, twd ir GoT .

Nuoroda ─» komentar─ů

Daug t┼│ labai populiar┼│ serijal┼│ ─»eina Vampyro dienora┼í─Źiai, twd ir GoT .

Populiari┼│ yra daug, bet populiariausias tik vienas - Game of Thrones. ;)

Nuoroda ─» komentar─ů

Populiari┼│ yra daug, bet populiariausias tik vienas - Game of Thrones. ;)

Ne┼żinau, ne┼żinau... Ank┼í─Źiau j─» ┼żi┼źr─Śjau, ta─Źiau net tada nebuvo k─ů lyginti su The Walking Dead. O dabar i┼ívis net nebe─»domu pasidar─Ś tas G.O.T. Nema─Źiau ko gero jau viso sezono.

Jau yra lietuviškai įgarsintas antras epizodas HD! :taika:

Nuoroda ─» komentar─ů

Ne┼żinau, ne┼żinau... Ank┼í─Źiau j─» ┼żi┼źr─Śjau, ta─Źiau net tada nebuvo k─ů lyginti su The Walking Dead. O dabar i┼ívis net nebe─»domu pasidar─Ś tas G.O.T. Nema─Źiau ko gero jau viso sezono.

Ne┼żinau, man Walking Dead visada bus po Game of Thrones, nes per daug tempia gum─ů, tik ┼íito (6 sezono) jau pirma serija pasirod─Ś gera, o tikriausiai serialo viduryje v─Śl prarodys vis─ů serij─ů apie vien─ů veik─Śj─ů su daug dialog┼│... :D

Nuoroda ─» komentar─ů

Man patiko antra dalis keista kad ten tie ┼żmones kiti at─Śjo ir ta moteris ant savo galvos u┼żsida┼że W raid─Ö :D nors ji buvo normali man ─»domu kas kitame bus episode ...

Nuoroda ─» komentar─ů

Ne┼żinau, man Walking Dead visada bus po Game of Thrones, nes per daug tempia gum─ů, tik ┼íito (6 sezono) jau pirma serija pasirod─Ś gera, o tikriausiai serialo viduryje v─Śl prarodys vis─ů serij─ů apie vien─ů veik─Śj─ů su daug dialog┼│... :D

Tai ─Źia kas be ko: pirma, vidurin─Ś(prie┼í pertrauk─ů) ir paskutin─Ś serijos b┼źna geriausios. Ty─Źia taip paskirstyta :D

Man patiko antra dalis keista kad ten tie ┼żmones kiti at─Śjo ir ta moteris ant savo galvos u┼żsida┼że W raid─Ö :D nors ji buvo normali man ─»domu kas kitame bus episode ...

Nespoilink... Dar daug kas nemat─Ś, ─»skaitant mane... Redaguota , nario Alter
Nuoroda ─» komentar─ů

I┼íties ne┼żinau man pirmai serijai tr┼źko veiksmo, nepatiko tarpais rodoma ateitis kas buvo anks─Źiau, bet ┼żinoma laukiu 2 serijos su ─»garsinimu ^^, si┼źlau taip pat pa┼żi┼źr─Śti Zombi┼│ Nacija (Z Nation) irgi serialas apie zombius, ─»traukiantis, pirmoje serijoje daugyb─Ö veiksmo, atomazgos netik─Śtos, rodoma taip pat kaip i┼írasta vakcina i┼ígydanti nuo zombi┼│ viruso, na man asmeni┼íkai labai ─»domus.

Nuoroda ─» komentar─ů

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...