Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Parduodami Cs:Go skinai ir keli acc


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3103 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, parduodu csgo skinų ir du acc.

Csgo acc su tusčiais inv: http://steamcommunity.com/profiles/76561198133025467/ MG2 rank

http://steamcommunity.com/profiles/76561198239402414DMG rank


Accountas kuriame skinai: http://steamcommunity.com/id/distancinis

Skinai parduodami visi!! Atsiskaitymas: banku, paysera, domina keitimai ir į kitus acc.

Kreiptis į šį acc: http://steamcommunity.com/profiles/76561198239402414
arba skype: dovke06

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nemanau kad Lietuviai pirks Karambita už daugiau nei 75-80 market price ir ieskosi dahuja laiko kas nupirktu.. Tavo vietoj viska i raktus išsikeisčiau ir raktus lengvai pardavineciau..

Dekui uz patarima bet pabandyti verta

 

Po kiek % market kainos skinai?

65-70% nuo market

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kai įkelsi pokalbį tada ir galėsi sakyt, kad apgavau, pats bandei mane apgaut su savo tais su "alertais" acc, kam man tokių reikia.. Nieko aš iš tavęs nepaimiau ir nieko neapgavau...

jei nieko nepaemiai tai ko ismetei ir is steam ir is skype? TO acc kur paemiai viskas aiskiai parasyta kad tu prisijungei ir pasikeitei visus sms gavau gi. ;) 

Kai įkelsi pokalbį tada ir galėsi sakyt, kad apgavau, pats bandei mane apgaut su savo tais su "alertais" acc, kam man tokių reikia.. Nieko aš iš tavęs nepaimiau ir nieko neapgavau...

Pridek i steama ikelsiu pokalbi. Jei nieko nepavogiai *Myliu SuperGames.lt* ismest ir blockint reikejo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

jei nieko nepaemiai tai ko ismetei ir is steam ir is skype? TO acc kur paemiai viskas aiskiai parasyta kad tu prisijungei ir pasikeitei visus sms gavau gi. ;)

Pridek i steama ikelsiu pokalbi. Jei nieko nepavogiai *Myliu SuperGames.lt* ismest ir blockint reikejo?

Nereikalingas man vagis kuris is kitu pavogineja acc ir kitiem kisa, uz ka galvoji gaunami tie alertai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nereikalingas man vagis kuris is kitu pavogineja acc ir kitiem kisa, uz ka galvoji gaunami tie alertai...

Acc visiskai svarus buvo kol tau nepadaviau. kai ismetei is draugu tada uzlockinau ir atsirado allertas. Tai jeigu tu nieko nepavogiai tai ko ismetei ir is skype ir is steam.? Sita man paaiskink. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Scammeris, net neprasidėkit.

Su tavimi net reikalų neturėjau kaip gali spręsti taip?:D

Pats dabar pasigavai, tikrai kam reikėjo blokuoti žmogų? Atsargiai su šituo, pats norėjau pirkt..

O kam man jis reikalingas jei jis mane patį bando apgauti neturiu aš laiko "cackintis" su kiekvienu po kelias valandas...

 

Acc visiskai svarus buvo kol tau nepadaviau. kai ismetei is draugu tada uzlockinau ir atsirado allertas. Tai jeigu tu nieko nepavogiai tai ko ismetei ir is skype ir is steam.? Sita man paaiskink. 

Dark kart pasikartosiu, nežadu žaistis su kiekvienu po kelias valandas...

P.S Kodėl jūs tokie naivūs, gal ir aš esu naujokas forume, bet puikiai suprantu viską.. Jūs turėdami kelis +rep ar ten draugų parašytus atsiliepimus norite, kad aš eičiau pirmas su tokiais brangiais skinais.. O jeigu nesutinku pradedat pykti ir isterikuoti, kaip dabar mane vadinantys scameriu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Niekas nieko nebando scammint ir tie accountai/skinai visi yra mano.. Jokio draugo ar pnš..

Tai ko mano accounta pavogei? Jei niekas nieko nescamina?

Niekas nieko nebando scammint ir tie accountai/skinai visi yra mano.. Jokio draugo ar pnš..

Jeigu nescammintum niekas ir nerasytu kad scammini. Priimk i skype pasnekesim gi ko bijai? :D arba steam. atsiusiu visus sms'us zmonems ir paziuresim kas scammina kas ne. ;) Jeigu nekaltas esi ko nepriimi? :)

Redaguota , nario Innocent
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3103 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...