Peršokti į turinį

parduodu Parduodami Cs:Go skinai ir keli acc

Recommended Posts

Sveiki, parduodu csgo skin┼│ ir du acc.

Csgo acc su tus─Źiais inv: http://steamcommunity.com/profiles/76561198133025467/┬áMG2 rank

http://steamcommunity.com/profiles/76561198239402414DMG rank

Accountas kuriame skinai: http://steamcommunity.com/id/distancinis

Skinai parduodami visi!! Atsiskaitymas: banku, paysera, domina keitimai ir ─» kitus acc.

Kreiptis į šį acc: http://steamcommunity.com/profiles/76561198239402414
arba skype: dovke06

Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

Nemanau kad Lietuviai pirks Karambita u┼ż daugiau nei 75-80 market price ir ieskosi dahuja laiko kas nupirktu.. Tavo vietoj viska i raktus i┼ísikeis─Źiau ir raktus lengvai pardavineciau..

Nuoroda ─» komentar─ů

Nemanau kad Lietuviai pirks Karambita u┼ż daugiau nei 75-80 market price ir ieskosi dahuja laiko kas nupirktu.. Tavo vietoj viska i raktus i┼ísikeis─Źiau ir raktus lengvai pardavineciau..

Dekui uz patarima bet pabandyti verta

Po kiek % market kainos skinai?

65-70% nuo market

Nuoroda ─» komentar─ů

Vagis. Atidaviau steam su cs go tada pazadejo duot skinus ismete is skype ir nebeatraso. Veliau ikelsiu visa pokalbi.

http://steamcommunity.com/id/distancinisvisi -rep rasykit.. vagis.

Redaguota , nario Innocent
Nuoroda ─» komentar─ů

Kai ─»kelsi pokalb─» tada ir gal─Śsi sakyt, kad apgavau, pats bandei mane apgaut su savo tais su "alertais" acc, kam man toki┼│ reikia.. Nieko a┼í i┼í tav─Ös nepaimiau ir nieko neapgavau...

Nuoroda ─» komentar─ů

Kai ─»kelsi pokalb─» tada ir gal─Śsi sakyt, kad apgavau, pats bandei mane apgaut su savo tais su "alertais" acc, kam man toki┼│ reikia.. Nieko a┼í i┼í tav─Ös nepaimiau ir nieko neapgavau...

jei nieko nepaemiai tai ko ismetei ir is steam ir is skype? TO acc kur paemiai viskas aiskiai parasyta kad tu prisijungei ir pasikeitei visus sms gavau gi. ;) 

Pridek i steama ikelsiu pokalbi. Jei nieko nepavogiai *Myliu SuperGames.lt* ismest ir blockint reikejo?

Nuoroda ─» komentar─ů

jei nieko nepaemiai tai ko ismetei ir is steam ir is skype? TO acc kur paemiai viskas aiskiai parasyta kad tu prisijungei ir pasikeitei visus sms gavau gi. ;)

Pridek i steama ikelsiu pokalbi. Jei nieko nepavogiai *Myliu SuperGames.lt* ismest ir blockint reikejo?

Nereikalingas man vagis kuris is kitu pavogineja acc ir kitiem kisa, uz ka galvoji gaunami tie alertai...

Nuoroda ─» komentar─ů

Nereikalingas man vagis kuris is kitu pavogineja acc ir kitiem kisa, uz ka galvoji gaunami tie alertai...

Pats dabar pasigavai, tikrai kam reik─Śjo blokuoti ┼żmog┼│? Atsargiai su ┼íituo, pats nor─Śjau pirkt..

Nuoroda ─» komentar─ů

Acc visiskai svarus buvo kol tau nepadaviau. kai ismetei is draugu tada uzlockinau ir atsirado allertas. Tai jeigu tu nieko nepavogiai tai ko ismetei ir is skype ir is steam.? Sita man paaiskink. 

Nuoroda ─» komentar─ů

Scammeris, net neprasid─Śkit.

Su tavimi net reikal┼│ netur─Śjau kaip gali spr─Östi taip?:D

Pats dabar pasigavai, tikrai kam reik─Śjo blokuoti ┼żmog┼│? Atsargiai su ┼íituo, pats nor─Śjau pirkt..

O kam man jis reikalingas jei jis mane patį bando apgauti neturiu aš laiko "cackintis" su kiekvienu po kelias valandas...

Acc visiskai svarus buvo kol tau nepadaviau. kai ismetei is draugu tada uzlockinau ir atsirado allertas. Tai jeigu tu nieko nepavogiai tai ko ismetei ir is skype ir is steam.? Sita man paaiskink. 

Dark kart pasikartosiu, ne┼żadu ┼żaistis su kiekvienu po kelias valandas...

P.S Kod─Śl j┼źs tokie naiv┼źs, gal ir a┼í esu naujokas forume, bet puikiai suprantu visk─ů.. J┼źs tur─Śdami kelis +rep ar ten draug┼│ para┼íytus atsiliepimus norite, kad a┼í ei─Źiau pirmas su tokiais brangiais skinais.. O jeigu nesutinku pradedat pykti ir isterikuoti, kaip dabar mane vadinantys scameriu..

Nuoroda ─» komentar─ů

K─ů ┬átu ─Źia pisi prot─ů *Myliu SuperGames.lt*, ten abu su draugu susimoke, ir bandot scammint ┼żmones

Niekas nieko nebando scammint ir tie accountai/skinai visi yra mano.. Jokio draugo ar pnš..

Nuoroda ─» komentar─ů

Niekas nieko nebando scammint ir tie accountai/skinai visi yra mano.. Jokio draugo ar pnš..

Tai ko mano accounta pavogei? Jei niekas nieko nescamina?

Jeigu nescammintum niekas ir nerasytu kad scammini. Priimk i skype pasnekesim gi ko bijai? :D arba steam. atsiusiu visus sms'us zmonems ir paziuresim kas scammina kas ne. ;) Jeigu nekaltas esi ko nepriimi? :)

Redaguota , nario Innocent
Nuoroda ─» komentar─ů

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• Temos, kurios buvo pa┼żym─Śtos tomis pa─Źiomis ┼żym─Śmis:

• Para┼í─Ś Morello
      Taigi Sveiki,
      Kaip supratote parduodu SARG.LT paskyr─ů. Trumpai ir ai┼íkiai
      - 3.500.000 xp
      - 12.000 ÔéČ ─» /min
      - apie 20 kreditini┼│ skin┼│
      - labai gerai ┼żinomas, teis─Śsaugoje buv─Ös direktorium ir pavaduotoju ir ─»gl - ~ 500.000 xp - teis─Śsaugos . Mafijos 1.600.000 xp buv─Ös TOP 05, bet d─Śl laiko stokos nebuvo naudojama paskyra ┬á2 metus.

Jeigu rimtai esi susidom─Śjas para┼íyk priva─Źiai ir susitarsim. Tuo pa─Źiu┬áPrid─Śsiu ir startui 15.000.000 ÔéČ
    • Para┼í─Ś Tazas
      Sveiki ─»domu kokios vert─Śs mano steam paskyra jau kuri laika ┼żaidimu ne┼żaid┼żiu tai ji man nereikalinga┬á
      su pasi┼źlymai pm
    • Para┼í─Ś bugauskas
      Sveiki, 
      Apsiim─Źiau keliais u┼żsakymais artimiausiomis dienomis. Sukur─Źiau Jums internetin─» puslap─», nepriklausomai nuo tematikos - prezentacin─Śs svetain─Śs, e-parduotuv─Śs, turinio valdymo sistemos pagal J┼źs┼│ poreikius.┬á
      Paskutiniu darb┼│ pavyzd┼żiai:
      ° www.subme.lt Turinio valdymo sistema + api + paysera integracija. 
      ° www.subsms.lt Turinio valdymo sistema + klientų savitarna + api + paysera integracija. 
      ° www.socarena.lt Turinio valdymo sistema + api + paysera integracija. 
      ┬░ www.glasfaserworks.eu Prezentacinio pob┼źd┼żio tinklapis.┬á
    • Para┼í─Ś Matas S.
      Sveiki, taigi parduodu nema┼żai nenaudojamo turto, kur─» parduoti noriu s─ůlyginai pigiai.
      1. SF atsiradimo vietos mapp'as (by Pofka). Foto: https://imgur.com/gallery/JPwIL98
      2. SF banko mapp'as (by Pofka). Foto: https://imgur.com/a/Ilabwfv
      3. SF wangcars mapp'as (by Pofka). Foto: https://imgur.com/a/Iyzlo4I
      4. Virtual-Life.lt projekto Andrius_Juska kurta Los Santos modifikacija.
      5. Western-state.lt manogugo modifikacija.
      6. Lossantos.lt buvusi modifikacija, kurta Eko.
      7. Libertycity.lt Karmos modifikacija SF mieste.
      8. SF-CITY.LT Martyno paskutinioji versija.

Kainas galite si┼źlyti, tikrai nebus kosmosas. Garantij┼│ u┼ż modifikacijas suteikti negaliu, nes jos kurtos ne mano. K─ů sudomino, galit kreiptis ─» DC: MS#1601

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...