Peršokti į turinį

CS:GO Clutch or Kick #1

Recommended Posts

Video prasideda 0:32 atsiprašau sufeilinau ištryniau garsa kai šneku apie naujas serijas mano kanale tai Read Disq :).

https://www.youtube.com/watch?v=lOJNb3pVGSU

gl/hf

https://www.youtube.com/channel/UCofRA2JcbHKj4rZwS66_S0w?sub_confirmation=1

Redaguota , nario Art1337s
Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

Tavo tevas tau pries mirti taip pasake? Congratz mate.

Tik dar vienas pavyzdys, kod─Śl esi apgail─Śtinas :D Nors ─»domu, k─ů mano t─Śvo mirtis turi bendro su tavo ┼ílyk┼í─Źiais cs video, jau neskaitant tav─Ös pa─Źio, vaiki┼í─Źio vagies. Jeigu jau nesugebi prie┼í keldamas video ─» YouTube per┼żi┼źr─Śt, sutvarkyk ir ─»kelk i┼í naujo, o ne ka┼żkok─» ┼í┼źd─ů ─Źia mum duok. O papras─Źiausias patarimas tau tiesiog b┼źt┼│ i┼ívis nustot.┬á

Nuoroda ─» komentar─ů

Tik dar vienas pavyzdys, kod─Śl esi apgail─Śtinas :D Nors ─»domu, k─ů mano t─Śvo mirtis turi bendro su tavo ┼ílyk┼í─Źiais cs video, jau neskaitant tav─Ös pa─Źio, vaiki┼í─Źio vagies. Jeigu jau nesugebi prie┼í keldamas video ─» YouTube per┼żi┼źr─Śt, sutvarkyk ir ─»kelk i┼í naujo, o ne ka┼żkok─» ┼í┼źd─ů ─Źia mum duok. O papras─Źiausias patarimas tau tiesiog b┼źt┼│ i┼ívis nustot.┬á

┼Żek prikola tau pasakytu nustok kvepuot ka┼íkoks nuopisa ant kurio tau pochui ane tu nustotum kvepuot nes tau taip ka┼íkas pasak─Ś?

Ubag─Śli tu *Plaunu butelius*, nueik mamai pap─ů pa─Źiulpk, dar nei┼íaugai i┼í to laikortapio matosi.

Jeigu tu motinai iki 14met┼│ ─Źiulpei papus congratz mate turi kuom pasigirt tarp savo klasiokiu manau :)

Nuoroda ─» komentar─ů

┼Żek prikola tau pasakytu nustok kvepuot ka┼íkoks nuopisa ant kurio tau pochui ane tu nustotum kvepuot nes tau taip ka┼íkas pasak─Ś?

Jeigu tu motinai iki 14met┼│ ─Źiulpei papus congratz mate turi kuom pasigirt tarp savo klasiokiu manau :)

Kaip suprast ─Źia t─ů tavo para┼íyt─ů nes─ůmon─Ö? Tipo ┼íitie video ÔÇö tavo gyvenimas? Be j┼│, tarsi nekvepuot? :D

Nuoroda ─» komentar─ů

Kaip suprast ─Źia t─ů tavo para┼íyt─ů nes─ůmon─Ö? Tipo ┼íitie video ÔÇö tavo gyvenimas? Be j┼│, tarsi nekvepuot? :D

Ne mano prasme suprask taip , jeigu tau patinka tortas ir jis labai skanus ┬áo kitiem jis nepatinka tai atisakytum to torto ? a┼í turiu omeni ar tu klausytum ka┼íkeno kito nuomon─Śs?

Nuoroda ─» komentar─ů

Ne mano prasme suprask taip , jeigu tau patinka tortas ir jis labai skanus ┬áo kitiem jis nepatinka tai atisakytum to torto ? a┼í turiu omeni ar tu klausytum ka┼íkeno kito nuomon─Śs?

ar a┼í vienintelis kuris nesuprantu k─ů jis ─Źia sako? ir praeituose komentaruose?

Nuoroda ─» komentar─ů

bet pala... jis vis dar gyvas? nebent...?

Jis tur─Śjo omeny, kad mano t─Śvas prie┼í mirdamas man pasak─Ś, bet ai┼íku, kai jis vaikis su gramatika nesusipa┼żin─Ös, neka┼żkas gavosi :D

Valgyk tu t─ů savo tort─ů, niekas nedraud┼żia, bet kitiems jo neki┼ík :D ┼Żinoma klausy─Źiau, man labai svarbi kit┼│ nuomon─Ś apie mane, k─ů a┼í savyje tur─Ś─Źiau keisti. ┼Żinoma, ne toki┼│ ┼íiuk┼íli┼│, kaip tu, bet turiu omenyje, normali┼│ ┼żmoni┼│ nuomon─Ö :D

Nuoroda ─» komentar─ů

Ne┼żinau jaigu tu ─Źia ┼żaidiai prie┼í LEM rankus ar auk┼ítesnius tai tau pasisek─Ś nes ─Źia boostinti LEM turb┼źt, vien d─Śl to kad jie nenaudojo shift, o taip i┼ígirsti ir viskas.

Nuoroda ─» komentar─ů

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...