Peršokti į turinį

H1Z1 Juokingiausios akimirkos kartu su Ratmir Power! #1


Ratmiras

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3131 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts


 


H1Z1 juokingiausios akimirkos kartu su Ratmir Power dar žinomu kaip Ratmiras! Kai kuriuose epizoduose buvo žaidžiama su Fatal Force komanda, ačiū ir jiems už puikią nuotaikos dozę! :)

 

Nepamirškite apsilankyti! :)



 

Ieškote su kuo žaisti H1Z1? Tai nebėda! Bendražygių žaidime galite rasti :


 

Susisiekti su manimi arba rasti bendražygius tiesiogiai galite Teamspeak'e : 62.104.20.130:9997

 

Jeigu jums tikrai patiko video ir norite padėkoti nepagailėkite LIKE, SHARE ir dalintis su draugais. Tai be galo didelė motyvacija man judėti į priekį žinant, kad tai jums patinka! :) O jei ir nepatinka, nepatiko. Kodėl, rašykite tai komentaruose. Išklausyti jūsų argumentuotą nuomonę man bus tikrai įdomu! Aš juk irgi žmogus ir darau klaidų. O iš klaidų reikia mokytis. Ačiū, kad esate su manimi! :)

Susimatysime kituose epizoduose! ;)

 

░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░

░░░░░░░▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄█▄░░░░▄░░░░█░░░░░░░

░░░░░░█▀░░░░░░░░░░░░░▀▀█▄░░░▀░░░░░░░░░▄░

░░░░▄▀░░░░░░░░░░░░░░░░░▀██░░░▄▀▀▀▄▄░░▀░░

░░▄█▀▄█▀▀▀▀▄░░░░░░▄▀▀█▄░▀█▄░░█▄░░░▀█░░░░

░▄█░▄▀░░▄▄▄░█░░░▄▀▄█▄░▀█░░█▄░░▀█░░░░█░░░

▄█░░█░░░▀▀▀░█░░▄█░▀▀▀░░█░░░█▄░░█░░░░█░░░

██░░░▀▄░░░▄█▀░░░▀▄▄▄▄▄█▀░░░▀█░░█▄░░░█░░░

██░░░░░▀▀▀░░░░░░░░░░░░░░░░░░█░▄█░░░░█░░░

██░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█░░░░██▀░░░░█▄░░░

██░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█░░░░█░░░░░░░▀▀█▄

██░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█░░░░░█░░░░░░░▄▄██

░██░░░░░░░░░░░░░░░░░░▄▀░░░░░█░░░░░░░▀▀█▄

░▀█░░░░░░█░░░░░░░░░▄█▀░░░░░░█░░░░░░░▄▄██

░▄██▄░░░░░▀▀▀▄▄▄▄▀▀░░░░░░░░░█░░░░░░░▀▀█▄

░░▀▀▀▀░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█▄▄▄▄▄▄▄▄▄██

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na vidutinio užtenka. Žaidimas tikrai gerai optimizuotas. Ir susimažinus grafikas tikrai ir mediniai pc turėtų patempti :D Na dėl to šis žaidimas man ir įdomus. Vieną minutę tau sekasi, kitą tu jau pats miręs :D Tad negalima prarasti budrumo žaidime nei sekundei. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visai patiko, bet čia žiūriu, kad pavojingesni kiti žaidėjai negu zombiai.

Zombiai dar nesutvarkyti, kad būtų be galo pavojingi. Dabar DEVAI ruošia didelį atnaujinimą sekančiai savaitei ir kaip ir sutvarkys zombius. Iš pradžių žaidžiant tikrai pavojingesni buvo zombiai :D Tai negalėjai nei kojos iš namų iškelti. Todėl sumažino jų kiekį. Nes serveriai neišneša. Todėl sutvarkė visą kitą. O toliau jau kaip bus nežinia. Bet tikiuosi, zombiai tikrai bus pavojingesni nei žmonės :D Nes aš labiau bijau žmonių nei zombių :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Zombiai dar nesutvarkyti, kad būtų be galo pavojingi. Dabar DEVAI ruošia didelį atnaujinimą sekančiai savaitei ir kaip ir sutvarkys zombius. Iš pradžių žaidžiant tikrai pavojingesni buvo zombiai :D Tai negalėjai nei kojos iš namų iškelti. Todėl sumažino jų kiekį. Nes serveriai neišneša. Todėl sutvarkė visą kitą. O toliau jau kaip bus nežinia. Bet tikiuosi, zombiai tikrai bus pavojingesni nei žmonės :D Nes aš labiau bijau žmonių nei zombių :D

O šį žaidimą tik per steam galima įsigyti? Gal jei yra tai žinai kokių steam giftu parduotuviu ar kažką tokio, nes paypal neturiu negaliu nusipirkti.

Bei ar jis neturėtu būti nemokamas greitai?

Redaguota , nario BruceD
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O šį žaidimą tik per steam galima įsigyti? Gal jei yra tai žinai kokių steam giftu parduotuviu ar kažką tokio, nes paypal neturiu negaliu nusipirkti.

Bei ar jis neturėtu būti nemokamas greitai?

Nežinia ar bus nemokamas. Sakė turėtų būti. Bet kokius gerus metus reikės laukti kaip nieko. Kai žaidimas bus pilnai užbaigtas ir devai bus įvykdę visus planus susijusius su žaidimu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3131 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...