Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Yra sportuojančių?


Rytukss

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3132 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

treneris.net/mityba/mityba-sportuojantiems.html (rimtai nesportuoju) http://www.delfi.lt/projektai/archive/mityba-sportuojant-nebutinai-sudetinga.d?id=61189847dar če http://sveika.lt/mityba-sportuojant/ ždž nepatigėk google.lt pasiieškoti. Sekmės sportuojant :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš po treniruotės valgau varškės su grietine ir cukrum.

Nes daug baltymų tai greičiau auga raumenys. :)

Dėkui, bet aš bandau išsiryškinti :)

treneris.net/mityba/mityba-sportuojantiems.html (rimtai nesportuoju) http://www.delfi.lt/projektai/archive/mityba-sportuojant-nebutinai-sudetinga.d?id=61189847dar če http://sveika.lt/mityba-sportuojant/ ždž nepatigėk google.lt pasiieškoti. Sekmės sportuojant :)

Dėkui :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dėkui, bet aš bandau išsiryškinti :)

Dėkui :)

Na tai aš irgi, nes neilgai labai sportuoju, bet išryškėje. :)

Dabar vėl valgau. :P

Skanumėlis.Šeip jeigu nori , kad išryškint, užsiaugint tai protejiną imk :D , bet nepatarčiau kol nėra 18-20 mėtų, kadangi pažystamas kariuomenė yra ir naudoja tai džiaugasi , kad nepradėjo 16 metų. :)

 

Prieš treniruotė aš jeigu turiu salotų, lengvai virškinamo maisto.

Po treniruotės viskas kas turi daug baltymų. : Varškė, grietinė, kiaušiniai vištiena irgi :D

Per treniruotė nieko nepatariu valgyt, o tik gert vandės daugiau ir nepumpuok daug štangos padaryk 10-20 eini pavaikštai trumpai (5-10min) eini vėl kokia 10. Tada aš presą darau (Rankom poilsis) ir galė hanteliai

Redaguota , nario Jonas13
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na tai aš irgi, nes neilgai labai sportuoju, bet išryškėje. :)

Dabar vėl valgau. :P

Skanumėlis.Šeip jeigu nori , kad išryškint, užsiaugint tai protejiną imk :D , bet nepatarčiau kol nėra 18-20 mėtų, kadangi pažystamas kariuomenė yra ir naudoja tai džiaugasi , kad nepradėjo 16 metų. :)

Proteinas irgi masei, statybinė medžiaga, auginant jis vartojamas lyg ir. Man 14 metų, jai kam įdomu. :) Ir kiek žinau, papildai nekenkia augančiam organizmui :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kasdien ryte ir prieš miegą įkalu po pieno stikline,

Daug nevalgau, tik grikius.

Ir daug daug vandens.

Jeigu pirktis pienas tai vien milteliai todėl  ten nėra labai daug baltymų, aišku yra, bet geriau varškės nusipirkt. Nepatariu gert, kad raumenys augtų.Bet jeigu naminis pienas tai tada lak :D

O šeip tai neverta pieno gert. :} Nebent kaip minėjau naminį su kokia varške tada jo, nes 3x galima sakyt baltymų

 

Proteinas irgi masei, statybinė medžiaga, auginant jis vartojamas lyg ir. Man 14 metų, jai kam įdomu. :) Ir kiek žinau, papildai nekenkia augančiam organizmui :)

Kenkt nekenia , bet nevisada išnaudoji. O jeigu nori pirkt ir 14 metų gali imt jau , bet turi pasportuot gerai (Sąžinigai 30 min ) ir tada protejino arba prieš treniruotė, bet žinok , kad tikrai dabar pavarysi taip, kad tau buvo verta sumokėt pinigus.Nu aš kaip bandžiau tai pohui visai , bet tada mano draugas manė nuvarė nuo kojų taip, kad namo sunkiai parėjau :D Bei nenaudok daug protejino, nes paskui išbėrimai ir visa kita. :)

Redaguota , nario Jonas13
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Proteinas irgi masei, statybinė medžiaga, auginant jis vartojamas lyg ir. Man 14 metų, jai kam įdomu. :) Ir kiek žinau, papildai nekenkia augančiam organizmui :)

nesiklausyk to jono jis ka sugalvoja ta sako tipo dziaugesi kad nepradejo jo pazystamas 16 metu naudot proteino gi jis istirtas yra ir irodyta kad jis nekenkia tai tik paprasti papildomi baltymai

Redaguota , nario augustas9991
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu pirktis pienas tai vien milteliai todėl  ten nėra labai daug baltymų, aišku yra, bet geriau varškės nusipirkt. Nepatariu gert, kad raumenys augtų.Bet jeigu naminis pienas tai tada lak :D

O šeip tai neverta pieno gert. :} Nebent kaip minėjau naminį su kokia varške tada jo, nes 3x galima sakyt baltymų

 

Kenkt nekenia , bet nevisada išnaudoji. O jeigu nori pirkt ir 14 metų gali imt jau , bet turi pasportuot gerai (Sąžinigai 30 min ) ir tada protejino arba prieš treniruotė, bet žinok , kad tikrai dabar pavarysi taip, kad tau buvo verta sumokėt pinigus.

Salėjė apytiksliai 1h prabūnu :)

Ir krč broliai mano sportuojantys yra, pasiekimų biški yra, tai sako vienas, kad verta amino rugščių imt :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

krc tokia varke sportuoju apie 3metus, kartais tryhardinu kartais tusinu ir vodkos bonke kelnoju, bet zodziu patirties yra.

eini stanginei pas treneri sumoki jam euru sudaro mitybos programa.

tas kas raso gerk piena surinksi baltymu, tai dar kefyro isgerk kad istriestum baltymu.

 

taip net dalbaj.obas zino reik valgyt  varske mesa t.t. blabla gali pasiskaityti visokiu delfiu dalbajobisku marazu, bet esme netame

mityba yra labai invidualus dalykas ir cia ji turi buti sudaryta butent tau one Koncitai is madagaskaro.

zdz jei Mantas auga nuo 200g varskes, tai nereiskia jog irtu augsi,

cheers

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nesiklausyk to jono jis ka sugalvoja ta sako tipo dziaugesi kad nepradejo jo pazystamas 16 metu naudot proteino gi jis istirtas yra ir irodyta kad jis nekenkia tai tik paprasti papildomi baltymai

Nu suprask kaip nori. :) Dabar jis taip sako, nes natūraliai tuo metu augino (Natūraliai uždirbtas kūnas) manau žinai ką reiškia bei kaip atrodo. Nepradėsiu su tavim ginčytis, atėjau padėt žmogui

 

Salėjė apytiksliai 1h prabūnu :)

Ir krč broliai mano sportuojantys yra, pasiekimų biški yra, tai sako vienas, kad verta amino rugščių imt :)

Tai gali imti laisvai jeigu išnaudoji visą laiką. 

Amino rūgščių girdėjęs, bet negaliu pasakyti poveikio, nes pats niekada nesu bandęs, bei naudojęs, :P

Redaguota , nario Jonas13
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu suprask kaip nori. :) Dabar jis taip sako, nes natūraliai tuo metu augino (Natūraliai uždirbtas kūnas) manau žinai ką reiškia bei kaip atrodo. Nepradėsiu su tavim ginčytis, atėjau padėt žmogui

 

Tai gali imti laisvai jeigu išnaudoji visą laiką. 

Amino rūgščių girdėjęs, bet negaliu pasakyti poveikio, nes pats niekada nesu bandęs, bei naudojęs, :P

tipo jei naudojei papildu tai tu jau nebetoks ? ar nebusi is tu kur pamato pasikaciojusi ir saukia kad anabolikas ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas, pradėkim nuo to ,kad tikriausiai sportuoji ant masės ,ka tai reiškia ? Tai reiškia ,kad turi būti kolorijų perteklius tam ,kad pradėtu augti pati masė , be mitybos yra labai svarbi programą ,kurioje turėtu būti dauguma baziniai pratimai , kadangi jų dėka masė auga geriau , taip pat siūlyčiau kai pradėjai vaikščioja itikriausiai 3 dienas į savaitę ir taip 3 mėn dabar siūlyčiau daryti kiekvieną raumeniį atskirai tai nebent biceps ir triceps kartu , taip pat pečiai + trapecija , na manau tai aiškus dalykas . Dabar kas  dėl mitybos apskritai reikai valgyti labai daug tai yra 6 kartus ir ne taip kaip sako ,kad po truputi ,o valgyk normaliai ,nes pertekliaus nebus ir liksi toks koks buvai , Ryte maistas labai svarbus manau ta supranti ,tad reikai valgyti tarsi pietus , prieš treiruotę pavalgyk vištienos krutielę ir kokius ryžius tam ,kad turėti jėgų treniruotei ir bėje kai pavalgia palauk 1h minimum prieš treniruotę ,po treniruotės tavo kūnas yra išsikęs ir jam reikia atsigauti tam gerai yra amino rūgštys , bei svarbus maistas maistą jau reikėtu labiau rinktis ,kada vykstą treniruotė ,o jau vėlyvame vakare siūlyčiaudaug nevalgti ,nes tai pavirs į riebalus , jei kyls klausimai klausk pm.


O ko geriau išvis atsisakyti sportuojant, bei metant riebalinį sluoksnį? :)

Atsimink iš pirmo masė poto ryškinimas , iškart negalima ,akd raumuo augtu ,tai įmanomą tik steroidų pagalbai , dabar norėjau pakalbėti apie tavo metus 14 ,tai tas metas kai tikrai nereikai užsiimti jėgos sportu rimtia tu dar augi tavo kūnas nėra pilnai išsivystęs , pradėk geriau 16 arba 14 bet lengvai tai yra bėgiojimas ir visa kita ,kadangi pats turiu patirties mano svoris jau arti 100 ir atsiranda tokių dalykų kaip sanarių skaudėjimas ir pnš čia dėl to ,kad nesu iki galo ,nes tik 18-20 jau galima pilnavertiškai sportuoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas, na pats užsibrėžiau tikslą mesti papildomus kilogramus, ir nuo rugsėjo pirmos valgau tik normalų maistą, jokių greitų maistų, nesveiko maisto. Nusipirkau iš Raimondo Jokubausko programą sporto, mitybos planą. Laikausi maždaug viso to plano, kiekvienas planas turi būti sudarytas individualiai pagal tavo amžių, svorį, ūgį ir pnš. Į salę einu jau 2 savaites, šiandien 3 prasidėjo. Salėj po 3-5h kiekvieną kartą. Štanginė, treniruokliai, krepšinis, stalo tenisas, tinklinis ir visur eini ir judi. Jau porą kilų numečiau. ;) Tad patarčiau ir tau, atgailėt biškį pinigų. Sumokėt žmogui kuris patyręs, supranta, gali paaiškinti ir padarys programas, planus ir visko galėsi laikytis, ir siekt rezultatų. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3132 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...