Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3918 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Nu labai ačiū, už info. Bet jei tau reiktu rinktis ar eiti po 10 į profke ar eiti toliau, ka pasirinktum?

As jau buvau pasirinkes, nuejau i gimnazija. O dabar galbut ir pakeisciau savo nuomone, kodel? Profkej ne paslaptis, kad daug lengviau (daug mano draugu joje mokesi/mokosi), o gauni ne tik specialybe, bet uzskaito ir gimnazija (tiksliai nezinau, bet gali but, kad darbdaviai nekaip vertina toki "moksla"). O abejoniu kyla, kad ten verta eit, del to, kad jau pakankamai igavau proto ir supratau, jog daug zmoniu nueje i profke pasirenka ne ta gyvenimo kelia. Daznai prasideda per daug varkiu su alkoholiu, zolem ir kitais reikalais (tikriausiai delto, nes nemazai pacanu ten sulinde is asocialiu seimu), nemaza mano pazystamu dalis, kurie baige profke taip ir gyvena ant tevu kupros, uz tevu pinigus ir visiskai nedirba, o sugalvoja, kad nori dar pastumt laika ir pasiima jau 2-3 specialybe. Bet beabejo, priklausys nuo pacio taves. O tau siulau pagalvot, ar tu po gimnazijos zadi eiti i kolegija/universiteta, ar eiti dirbti. Jai zadi eiti dirbti, tai eik i profesine mokykla, tik nepamirsk, kad su siuo mokslu labai maza tikimybe, kad pasiseks gauti normalius pinigus, is kuriu sugebetum nusipirkti savo nama ir tikrai gera masina, dazniausiai jai noretum geros masinos, tektu imti paskola, arba taupyti bent 5 metus, nebent gyvensi pas tevus.

Redaguota , nario life55

Su supergames nuo: 2009-09-12 :*

As jau buvau pasirinkes, nuejau i gimnazija. O dabar galbut ir pakeisciau savo nuomone, kodel? Profkej ne paslaptis, kad daug lengviau (daug mano draugu joje mokesi/mokosi), o gauni ne tik specialybe, bet uzskaito ir gimnazija (tiksliai nezinau, bet gali but, kad darbdaviai nekaip vertina toki "moksla"). O abejoniu kyla, kad ten verta eit, del to, kad jau pakankamai igavau proto ir supratau, jog daug zmoniu nueje i profke pasirenka ne ta gyvenimo kelia. Daznai prasideda per daug varkiu su alkoholiu, zolem ir kitais reikalais (tikriausiai delto, nes nemazai pacanu ten sulinde is asocialiu seimu), nemaza mano pazystamu dalis, kurie baige profke taip ir gyvena ant tevu kupros, uz tevu pinigus ir visiskai nedirba, o sugalvoja, kad nori dar pastumt laika ir pasiima jau 2-3 specialybe. Bet beabejo, priklausys nuo pacio taves. O tau siulau pagalvot, ar tu po gimnazijos zadi eiti i kolegija/universiteta, ar eiti dirbti. Jai zadi eiti dirbti, tai eik i profesine mokykla, tik nepamirsk, kad su siuo mokslu labai maza tikimybe, kad pasiseks gauti normalius pinigus, is kuriu sugebetum nusipirkti savo nama ir tikrai gera masina, dazniausiai jai noretum geros masinos, tektu imti paskola, arba taupyti bent 5 metus, nebent gyvensi pas tevus.

Dėkui už toki išsamu atsakyma :) Bet as baigias profesine, varyčiau dirbt į užsieni, tai ten ir mažai mokėtu? :?

693661469a4836b96d146e117b473d3d303.png
Parduodu SARG.LT Milus, reikia? Man į PM! (1milas - 0.20EUR) [banku] {Parduodami milai - 150milų}
Žaidi Minecraft užeik į Mc.SoulMC.LT

(redaguota)

Pats baigiau gimnaziją ir profesinę. Perskaičiau visus komentarus, pastebėjau daug melo ir kažkokių tai išgalvotų nesąmonių.

  • Baigęs profesinę ar gimnaziją - gauni tą patį atestatą - vidurinio išsilavinimo!
  • Ne visada profesinėje mokykloje mokytis yra lengviau!
  • Egzaminai profesinėje mokykloje ir gimnazijoje - tokie patys!
Privalumai baigus profesinę mokyklą:
  • Gauni profesiją.
  • Dažniausiai iš karto susirandi darbą (tiksliau už tave randa arba pasilieki ten kur buvai atlikęs praktiką).
  • Dažniausiai gauni profesinį atestatą (ar kaip jį pavadinti) kuris tinka beveik bet kuriuoje pasaulio valstybėje.
Pats mokykloje normaliai nesimokiau, nes man tai tiesiog nepatinka mokytis (egzaminus išsilaikiau normaliai), nuėjau į profesinę mokyklą - pradėjau mokytis, todėl, kad patiko specialybė ir buvo įdomu! Ah*jenai (mano manimu) išsilaikiau egzaminus: teorija - 10, praktika - 9. Dabar planuoju varyti į Rusiją/UK/Norvegija dirbti pagal specialybę (Jūrų uosto krovinių logistas) arba stoti į LAJM (Jūrų transporto logistikos technologijos st.), gauti aukštąjį ir tik tada šauti į užsienį.

Taip pat kažkas sakė, kad su aukštuoju lengva susirasti darbą - Jūs iš karto baikite ir įsidarbinkite, o tik po to kalbėkite. Turiu nemažai draugų/pažįstamų ir giminių kurie arba gauna centus, arba tiesiog negali susirasti darbo, todėl, kad neturi stažo ar eina ne per pažįstamus. Kalbu apie situaciją Lietuvoje. Paprasčiau per draugus/pažįstamus prastumt tašę (tikrąją to žodžio prasmė), nei paprastam žmogui rasti žmogiškai apmokamą darbą.

Redaguota , nario ES.^

Pats baigiau gimnaziją ir profesinę. Perskaičiau visus komentarus, pastebėjau daug melo ir kažkokių tai išgalvotų nesąmonių.

  • Baigęs profesinę ar gimnaziją - gauni tą patį atestatą - vidurinio išsilavinimo!
  • Ne visada profesinėje mokykloje mokytis yra lengviau!
  • Egzaminai profesinėje mokykloje ir gimnazijoje - tokie patys!
Privalumai baigus profesinę mokyklą:
  • Gauni profesiją.
  • Dažniausiai iš karto susirandi darbą (tiksliau už tave randa arba pasilieki ten kur buvai atlikęs praktiką).
  • Dažniausiai gauni profesinį atestatą (ar kaip jį pavadinti) kuris tinka beveik bet kuriuoje pasaulio valstybėje.
Pats mokykloje normaliai nesimokiau, nes man tai tiesiog nepatinka mokytis (egzaminus išsilaikiau normaliai), nuėjau į profesinę mokyklą - pradėjau mokytis, todėl, kad patiko specialybė ir buvo įdomu! Ah*jenai (mano manimu) išsilaikiau egzaminus: teorija - 10, praktika - 9. Dabar planuoju varyti į Rusiją/UK/Norvegija dirbti pagal specialybę (Jūrų uosto krovinių logistas) arba stoti į LAJM (Jūrų transporto logistikos technologijos st.), gauti aukštąjį ir tik tada šauti į užsienį.

Taip pat kažkas sakė, kad su aukštuoju lengva susirasti darbą - Jūs iš karto baikite ir įsidarbinkite, o tik po to kalbėkite. Turiu nemažai draugų/pažįstamų ir giminių kurie arba gauna centus, arba tiesiog negali susirasti darbo, todėl, kad neturi stažo ar eina ne per pažįstamus. Kalbu apie situaciją Lietuvoje. Paprasčiau per draugus/pažįstamus prastumt tašę (tikrąją to žodžio prasmė), nei paprastam žmogui rasti žmogiškai apmokamą darbą.

 

Labai ačiū, už tokia plačia informacija :)

693661469a4836b96d146e117b473d3d303.png
Parduodu SARG.LT Milus, reikia? Man į PM! (1milas - 0.20EUR) [banku] {Parduodami milai - 150milų}
Žaidi Minecraft užeik į Mc.SoulMC.LT

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3918 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...