Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Naujas Pkz-Scape serveris + klientas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2902 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

  

20 balsai

  1. 1. Naujas ar senas Pkz-Scape?

    • Naujas su daug geresnėmis ypatybėmis.
      14
    • Senas.
      6


Recommended Posts

Sveiki, turbūt perskaitę šios temos pavadinimą pagalvojote ir vėl tas kvailys darys nesamones, ar ir vėl nori nusitepti nuo starto ir t.t. Ne. Taip nėra. Tiesiog noriu žinoti ką galvotumėte, jeigu pakeistume Pkz-Scape serverį į kitokį... Hmm visų pirma privalumai ir trūkumai pakeitus Pkz-Scape:

 

Trūkumai:

- Tektų palaukti starto iki lapkričio 1 dienos... (Nes reikėtų pertvarkyti šiektiek naująjį pkz-scape, taipogi ištaisyti matomas klaidas)

- Visas mano darbas nuplauktų veltui... (Na bet jums manau, tas reikšmės neturi)

 

Privalumai:

- Daug naujesnis klientas, kuriame yra: fullscreen, resizeable, fixed screens, daugiau options (garsas, muzika, nauji hitų laukeliai, x10/x1 hp, cursors, šypsenėlės, tooltips, Hd textūros ir t.t...), xp counter, money pouch (taigi jums bus lengviau apsipirkineti ir taupytis pinigus), special attack orb, summoning, price checker ir dar daug daug visko naujesnio / geresnio.

- Su šiuo serveriu tikėtina daug mažiau lagg'o.

- Yra grand exchange.

- Veikia running orb.

- Ir dar daug daug visko. (Dalį pamatysite nuotraukose)

 

biph6e.png

 

2a83ng8.png

 

rvbxae.png

 

15mg4zo.png

 

2gwsw3b.png

 

16bx9ao.png

 

1rc5yp.png

 

Ką manote? Padiskutuokime. :)

Redaguota , nario Ton!c
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ankščiau šita žaidima žaisdavau , bet paskui visalaika man šis žaidimas buvo Š. Bet perskaites aprašyma , sudomino tikrai , ir žadu pradėti šita žaidima vėl žaisti , pakeičiau nuomonė šio žaidimo , vien dėl jusu šio projekto , manau pasimokinsiu žaisti iki Lapkričio 1d  , lauksiu tikrai starto . O dabar linkiu sekmės su projektu bei gyvenime , tikiuosiu kažka pasieksite.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nemėgstu tokio tipo serverių, juolab lietuviškų, nes žmonių vėl žais 10-30. Apskritai, esu prie oldskūlo megėjas, su 317, 718 ( lyg ir ) klientais, kur būtų galima pvp, seni itemai ir t.t, o ne nauji kažkokie su hd textūrom, anyways, gl, just sayin


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ką žinau, man atrodo tai, jog tu tiesiog nenori startuoti arba bijai. Serveris jau kaip matau yra sukurtas, bet užsimanei naujesnio. Nu ką žinau, aš ir tame ir tame žaisčiau. Sėkmės kuriant viską išnaujo.

 

Mano patarimas : Paleisk dabar ir kol sukursi tą naują, mes šitame pažaisim.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ankščiau šita žaidima žaisdavau , bet paskui visalaika man šis žaidimas buvo Š. Bet perskaites aprašyma , sudomino tikrai , ir žadu pradėti šita žaidima vėl žaisti , pakeičiau nuomonė šio žaidimo , vien dėl jusu šio projekto , manau pasimokinsiu žaisti iki Lapkričio 1d  , lauksiu tikrai starto . O dabar linkiu sekmės su projektu bei gyvenime , tikiuosiu kažka pasieksite.

Malonu girdėt, ačiū. :)

 

Ką žinau, man atrodo tai, jog tu tiesiog nenori startuoti arba bijai. Serveris jau kaip matau yra sukurtas, bet užsimanei naujesnio. Nu ką žinau, aš ir tame ir tame žaisčiau. Sėkmės kuriant viską išnaujo.

 

Mano patarimas : Paleisk dabar ir kol sukursi tą naują, mes šitame pažaisim.

Startuoti aš nebijau, tik pamaniau, kad daug geriau bus jei pasinaudosiu kitu server + client kuris daug kokybiškesnis ir manau pritrauks daug daugiau žaidėjų. Galbūt pasinaudosiu tavo patarimu. :)

 

Ačiū visiems už nuomones.  :upps:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na jeigu jau žmonės išlaukė visą vasarą vos ne ir vis dar laukia, tai nenumirs ir dėl to likusio mėnesio su biškiu. Aš manau geriau palaukti kokybiško žaidimo, negu paleist ant greito seną su bugais ir visi verks, kad daug bugų ir panašiai. Geriau viską sutvarkyt čiki piki, kad vėliau nebūtų jokių problemų. Geriau viską daryt kokybiškiau ir mažiau negu belenkaip :) Tik galėtų nebūti summoningo ir max lvl 126, nes tie 138 kai keliesi summ tikrai nemanau ar reikalinga. Nebent jį palikt, bet kad jis nekeltų lvl.

 

Išsakiau savo nuomonę tai apibendrinant: išlaukė visą vasarą išlauks dar ir ilgiau  :D

Redaguota , nario 3639lt
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ką žinau, man atrodo tai, jog tu tiesiog nenori startuoti arba bijai. Serveris jau kaip matau yra sukurtas, bet užsimanei naujesnio. Nu ką žinau, aš ir tame ir tame žaisčiau. Sėkmės kuriant viską išnaujo.

 

Mano patarimas : Paleisk dabar ir kol sukursi tą naują, mes šitame pažaisim.

Pritariu tau, kad paleisti dabar ir kol sukurs ta nauja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bjauriai atrodo naujas, pažiūrėk į tą žemę. Grand exchange ir taip mažai kas naudotūsi, o jeigu jis spawnina itemus už gold tai visai nesamonė. Su fullscreen gal kas penktas išvis žaidžia, nes vistiek visi multi taskina tokį žaidimą žaisdami. Vienas kas tikrai pagerintų žaidimą tai soundai, bet ar dėl jų tikrai apsimoka vėl viską daryti. Man asmeniškai tragiškai atrodo šis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na jeigu jau žmonės išlaukė visą vasarą vos ne ir vis dar laukia, tai nenumirs ir dėl to likusio mėnesio su biškiu. Aš manau geriau palaukti kokybiško žaidimo, negu paleist ant greito seną su bugais ir visi verks, kad daug bugų ir panašiai. Geriau viską sutvarkyt čiki piki, kad vėliau nebūtų jokių problemų. Geriau viską daryt kokybiškiau ir mažiau negu belenkaip :) Tik galėtų nebūti summoningo ir max lvl 126, nes tie 138 kai keliesi summ tikrai nemanau ar reikalinga. Nebent jį palikt, bet kad jis nekeltų lvl.

 

Išsakiau savo nuomonę tai apibendrinant: išlaukė visą vasarą išlauks dar ir ilgiau  :D

Man labiausiai patiko tavo nuomonė. :) O dėl kitų komentarų, tai: žemę gali pasidaryti ne HD, fullscreen daug kas mėgsta žaisti nes geriau atrodo, šis daug kokybiškesnis ir daugelis iš mano padarytų dalykų ant senojo serverio šitame serveryje jau yra. :) Tai tereikės tik pakoreguoti. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O gal sukurk gera sena rs? Nežinau dabar kaip kas vadinasi ar kas, tiesiog atsimenu buvo senasis rs, ten kai dar nekirsdavai 100 vietoi 10... jai žinot apie ką kalbu, tai pataisykit kaip vadinasi. Jai būtų žais čiau nes po visų šitų update šūdas man pasidarė.

Tai šitame irgi pasidarysi per options, kad kirstų x1 o ne x10. :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2902 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...