Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Trinti / rakinti- tema neturi paskirties ir pagr. minties ;D


Daren_Shan

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3109 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 3 savaičių...

Dėkui už informaciją . Žinos kaip nescaminti kitus , ir tie kurie yra apscamine kažka , niekados to nedarykit  . Apgauti žmogu yra blogas dalykas , bet užtat nereikia mokėti , bet kaip jus apgaus , tada žinosit kad yra blogas jausmas buti apgautam ... Nesakau jog jus scamminat , bet yra daug tokiu iš šio forumo apgavikų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Laikinas Trade ban'as duodamas, kai žmogus susirenka labai daug report ant Steam profilio. Maždaug apie 340 - 400 per 15 dienų.

Yra daug trader'ių su 100 -150 Steam lygiu, kurie buvo gavę Trade Ban'ą po kelis kartus net, ir buvo jiems nuimtas jis.

Kalinkos atveju, yra akivaizdūs reddit'e įrodymai. Jei net jam ir nuims trade ban (per stebuklą), aš pats asmeniškai tuos įrodymus nusiųsiu Steam Support per Ticket arba įdėsiu į steamrep.com forumą ir vėl jis trade ban gaus :D O kad Scamin'o užsieniečius- pats kaltas jis yra.

Aš tai labai džiaugiuosi :D Kad dar koks ir Darijauskas būtų užbanintas :D Bet tas nesivelia su rusais

O dėl ko Darijauskas? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Laikinas Trade ban'as duodamas, kai žmogus susirenka labai daug report ant Steam profilio. Maždaug apie 340 - 400 per 15 dienų.

Yra daug trader'ių su 100 -150 Steam lygiu, kurie buvo gavę Trade Ban'ą po kelis kartus net, ir buvo jiems nuimtas jis.

Kalinkos atveju, yra akivaizdūs reddit'e įrodymai. Jei net jam ir nuims trade ban (per stebuklą), aš pats asmeniškai tuos įrodymus nusiųsiu Steam Support per Ticket arba įdėsiu į steamrep.com forumą ir vėl jis trade ban gaus :D O kad Scamin'o užsieniečius- pats kaltas jis yra.

Aš tai labai džiaugiuosi :D Kad dar koks ir Darijauskas būtų užbanintas :D Bet tas nesivelia su rusais

 

:) Lietuvis skaitosi.. Tau patarčiau iš viso susidegint. Nieko tu nežinai, stumi ant geriausių Lietuvos traderių. Svarbu kalinka musų - Lietuvių neapgaudinėja, o, kad rusus visokius, žydelius ir t.t. apipisinėja tai čia jau ne tavo reikalas :) Ne tu varkes suki, o jis - tai tau mažiausiai turėtų rupėti :) ožys

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3109 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...