Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Sarg.lt milijonu krautuvėlė!


Juodukas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3155 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Turi ~32m ir manai krautuvėlę atidarysi? Nieko neišeis. Nebent verslas kai pas vainiu ~120k.

 

 

 

dec12d4f6cec0e98c9c1b19343c986c4272.png

Pirmas neina, atsiliepimų neturi. Laukiu -rep už tiesą

Nemanau, kad taip yra, beto ''jeigu nera pasitikejimo eiti pirmam, nebėda, galima ir po viena milijona pirkti daug kartu.'', nemanau, kad bėgios tau į maxima, kas 10min. :)

 

Parašiau PM

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Taip turiu versla ir man nebeda i diena po kelis milus uzkeliu, + parduociau turta, tai sita suma pasidaugintu x3 kartus. :)

Nemanau, kad taip yra, beto ''jeigu nera pasitikejimo eiti pirmam, nebėda, galima ir po viena milijona pirkti daug kartu.'', nemanau, kad bėgios tau į maxima, kas 10min. :)

 

Parašiau PM

Juk paysera i paysera per maziau nei 1 min pavedimas ateina, apie kokias maximas cia kalbi, ir isvis nefreepostinkit.

Redaguota , nario Modisvv
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip turiu versla ir man nebeda i diena po kelis milus uzkeliu, + parduociau turta, tai sita suma pasidaugintu x3 kartus. :)

Juk paysera i paysera per maziau nei 1 min pavedimas ateina, apie kokias maximas cia kalbi, ir isvis nefreepostinkit.

manau, kad bus žmonių kurie iš taves nepirks vien dėl to, kad neini pirmas, atsiliepimų neturi. O tai kad prisiregistravai 2011 metais, tai nieko nesako.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

manau, kad bus žmonių kurie iš taves nepirks vien dėl to, kad neini pirmas, atsiliepimų neturi. O tai kad prisiregistravai 2011 metais, tai nieko nesako.

Sakau galima ir po viena mila, galvoji apgaudinesiu del 0,25cnt? :D Nieks apie ta prisiregistravima net nekalba, ir prasau nefreepostink, nereik man tavo nuomones supranti?

Galiu eiti ir pirmas, tik su didele reputacija turinciais zmonem, arba galim imti tarpininka.

Redaguota , nario Modisvv
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sakau galima ir po viena mila, galvoji apgaudinesiu del 0,25cnt? :D Nieks apie ta prisiregistravima net nekalba, ir prasau nefreepostink, nereik man tavo nuomones supranti?

Galiu eiti ir pirmas, tik su didele reputacija turinciais zmonem, arba galim imti tarpininka.

tai nori pasakyti, kad jeigu žmogus nori pirkti kelis milus ir turi kokius ~5 teigiamus. tu jam pirmas neisi, o jis dėl 25ct į maxima bėgios?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Eik is tos temos vajezau nesupranti, kad tu neydomus esi.. Apie kokias maximas begiojimus kalbi tu joptvaimat, juk jei pirkejas turi Paysera jo pavedimas man per 30sec.. Ateina, sakau einu ir pirmas tik ziurint kas perka. O tu laisvas dink su savo ta nuomone nieko verta. Sugadinai tema ble.

PRIDEDU TURIU JAU 87mil

Redaguota , nario Modisvv
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3155 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...