Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3934 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Daugiausią narių per vieną dieną buvo 81, tai įvyko 11 Rgs 2015.

 

Pasiekėme tikrai nemažą žaidėjų skaičių. 

 

Šeštadienį 19:00 startas !


Mažas, skurdus aprašymas, bet sėkmės jums. Ateisiu.

Ačiū.

Didesnio ir negalėjau padaryti ,nes nesu matęs dar pačio serverio.

577687c9e2a8e69a7ff13d985d22137e593.jpg


www.redcountry.lt - realus miestelių gyvenimas!

Draugas parašė gera žinute :D

 

 

[20:52:11] Gedas Admin: taip kuo galiu padeti
[20:52:19] RPG-BEST.LT Administracija: nenori pas mane;D
[20:52:29] Gedas Admin: ka siulai?
[20:52:32] RPG-BEST.LT Administracija: savininką
[20:52:44] Gedas Admin: ir detaliau apie savo koduotoja nes maciau kad jau turit koduotoja?
[20:52:51] Gedas Admin: koks gm?
[20:52:52] RPG-BEST.LT Administracija: išmečiau
[20:52:55] RPG-BEST.LT Administracija: del neaktyvumo
[20:52:59] RPG-BEST.LT Administracija: gm neturim net:D
[20:53:03] RPG-BEST.LT Administracija: nenori savo gm panaudot?

ah.thumb.jpg.9f447f580a722c01644eb31d0698d9ca.jpg

Projektas laukia jūsų http://eSFG.LT

1. Savininkas totalus vaikas.

2. Bando apgauti kitų projektų savininkus ir pasisavint jų dizainą ar tiesiog priparkuoti domeną į savo.

3. Jie net neturi savo GM, parašė man jog aš su savo paniclife komanda (nereklama) ateičiau pas juos su savo turimais VPS ir GM, aišku aš ant prikolo sutikau pažiūrėt kas pas juos ten daros, uždėjo prieiga prie acp, o ten? VAJEEEZAU forume visur pilną bugų, nerodo administravimo ir moderavimo, acp viduje vien errorus meta, tad nieko nelaukęs išėjau.

p.s nuotrauka iš jų istorijos :))

http://prntscr.com/8ga1kf

http://prntscr.com/8ga206

http://prntscr.com/8ga2an

Na čia jų yra bendras skype chatas (rpg-best) Na manau tiek užtenka jus sužlugdyti :)

b3cc58ddb0dcb340f29bdecd40e8641c209.gif

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3934 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...