Peršokti į turinį

Nešiojamas kompiuteris DELL Inspiron 15R (N5010) Black


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3970 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kompiuteris tai tikrai fantastika, man toli iki tokio. Tačiau pasiūlymas turi vietos namuose, nereik niekur eiti su kompiuteriu ? Pirk PC, nes "NoteBookuose" labai žaidimus velka letai, pvz. mano Tėvas turėjo panašų NPC tai paprastą žaidimuką, vilko sunkiai ta prasme, kad veiksmas atsilikdavo apie 1sekundę, manau Geimeriaims tai tikrai daug, tačiau tokio kompiuterio mažai žaidžiančiam tikrai užtektų. Pasiūlymas toks :

Dirbi su kompiuteriu toliau nuo namų - Imk.

Žaidi dirbi tik namie - Imk PC.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kompiuteris tai tikrai fantastika, man toli iki tokio. Tačiau pasiūlymas turi vietos namuose, nereik niekur eiti su kompiuteriu ? Pirk PC, nes "NoteBookuose" labai žaidimus velka letai, pvz. mano Tėvas turėjo panašų NPC tai paprastą žaidimuką, vilko sunkiai ta prasme, kad veiksmas atsilikdavo apie 1sekundę, manau Geimeriaims tai tikrai daug, tačiau tokio kompiuterio mažai žaidžiančiam tikrai užtektų. Pasiūlymas toks :

Dirbi su kompiuteriu toliau nuo namų - Imk.

Žaidi dirbi tik namie - Imk PC.

Neimsiu PC, nes daug vietos užema. Tegul buna 1PC kitas NoteBook'as. :) Beje šitas pc gerai žaidimus pakrauna. Žiek: Left4dead2 "Can You run it?" patikrinimas. Pas drauga toks pats laptop tik biški levesni nu ramais čia šeši ten 4GB. 59683134.png

Ir dar va Video kai lošia GTA4 [youtubecom]

[/youtubecom]
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai taip čia naujas toks, o tu palauk porą menesių pradės aušintuvas silpniau veikt ir pats kompiuteris silpnai veiks, žaidimus veš, bet laikas atsilikinės 1sec. max 1,5...

Mano draugas naudojasi 1m. ir nieko :kill: Beje dar 1draugas turi tokį patį nusipirko kaškur 2010-01-28. Dar niekas neturi nusiskundimų dėl šito notebook'o

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na o galbut labiau apsimoketu dadeti kelis simtus ir imti si kompiuteri : http://dellshop.lt/lightspeed.php/dell-inspiron-15r-n5010-juodas-i5-480m-2-66ghz-15-6-1366x768-radeon-hd-5650-1gb-6gb-640gb-dos.html ?

Jie analogiski vienas kitam, skiriasi tik pricesorius pas si Intel Core i5-480M (2.67-2.93Ghz Turbo Boost, 3MB)

Na o pas autoriaus Intel Core i3-380 2.53Ghz

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3970 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...