Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3959 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Moderatoriaus pašalinimas  

61 balsai

  1. 1. Ar reikėtų pašalinti moderatorių- Саша Белый?



Recommended Posts

(redaguota)
  • Moderatorius turėtų rašyti lietuviškai..
  • Moderatorius turėtų būti visiems pavyzdys.
  • Pats nusišnekėdamas ką nors parašo, atsakai jam - įspėjimas.
  • Naudojasi moderatoriaus statusu.
  • TINGINYS
  • Dauguma jo įspėjimų, yra praktiškai, neteisingi
  • Mano nuomonė, jis pirko tą mod.

 

Duodu garantą, kad jis sukurtų temą "Lietuvos bimmer fanai", ir parašytum, kad šūds - įspėjimas. 

 

 

  • Forume yra 100% daugiau žmonių, kurie galėtų perrimti jo postą. 
Redaguota , nario Lazar

JŪSŲ REKLAMOS VIETA UŽ FORUMO €


Esu aktyvūs, rašantis daug pranešimų.


 

 

  • Moderatorius turėtų rašyti lietuviškai..
  • Moderatorius turėtų būti visiems pavyzdys.
  • Pats nusišnekėdamas ką nors parašo, atsakai jam - įspėjimas.
  • Naudojasi moderatoriaus statusu.
  • TINGINYS
  • Dauguma jo įspėjimų, yra praktiškai, neteisingi
  • Mano nuomonė, jis pirko tą mod.

 

Duodu garantą, kad jis sukurtų temą "Lietuvos bimmer fanai", ir parašytum, kad šūds - įspėjimas. 

 

 

  • Forume yra 100% daugiau žmonių, kurie galėtų perrimti jo postą. 

 

Nesuprantu ka jis jum daro... Gal jis neturi kaip rasyti Lietuviskai, kaip as. Pas manes kompiuterine sistema ubuntu ir Lietuvisku raidziu nera.

graphic.png


(redaguota)

Asmeniškai kaip jūs, tai man šis moderatorius gan neblogai atrodo tvarkantis su savomis pareigomis, forume matau dažnai, veiksmų, įspėjimų skaičių manau taipogi surenka normaliai, elgiasi lyg ir padoriai, ko čia taip jūs?

Na matai, beprasmišką čia ginčytis, kai dauguma nieko nemato, ir dar gina... 

Čia tas pats kai geriausias draugas vagis, o tu nežinai, ir gini, kad nedaro.

 

 

Ir beprasmišką, kažką čia rašyti, ko mes norim ko ne. Marius/Raudonas, viską čia darys, ką jie norės, ne mes

Redaguota , nario Lazar

JŪSŲ REKLAMOS VIETA UŽ FORUMO €


Esu aktyvūs, rašantis daug pranešimų.


 

Ginu, nematau? Tu nejuokauk, aš su juo skype pokalbiuose praleidžiu tiek laiko, kiek tu šitam forume, aš su juo diskutuoju apie tuos narius, įspėjimus, pats pasiklausinėju ar galima to ar ano, o tu sakai, kad nežinau

Aš nesakiau, kad tu jį gini, tik kai pvz. :D

Ir jau šiame forume, ne pabazarinsi rimčiau, nes yra čia "Policija griežta"

O man įdomu, kai įspėji, narį, smagu pasidaro?

na kam įdomu, tai aš nepavydžiu, kad turi tą modą, aš net neimčiau, kad ir siūlytų.

JŪSŲ REKLAMOS VIETA UŽ FORUMO €


Esu aktyvūs, rašantis daug pranešimų.


 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3959 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...