Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ar yra žmogus norintis pakurti Live For Speed Cruise serveri?


Ssaint

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3178 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi ieškau žmogaus norinčio pakurti LFS > Live For Speed Cruise serveri Kadangi pačiam per mažai *php oop* žinių ieškau labiau išmanančio *PHP oop* ar bent tiekpat svarbu kad mokėtu.
 

Savokos: [K] - *Klausymas* [A] - *Atsakymas*
 

[K] - Kas yra Live For Speed?

[A] - Live For Speed, tai lenktynių simuliatorius, kuriame stengiamasi padaryti kuo reališkesnį automobilio valdymą. Šiame žaidime nebus lengva vairuoti, Jums teks viską daryti patiems. plačiau: www.lfs.net
 

[K] - Kas yra Cruise?

[A] - Cruise, tai viena iš daugelio žaidimo tipų. Žaisdami Cruise, Jūsų tikslas pasiekti kuo aukštesnį licenzijos lygį. Kylant licenzijoms gausite pinigų, už kuriuos galėsite įsigyti galingesnius automobilius.
LFS cruise serverių pavizdžiai:
www.lfs-ttl.lt - LT | Cracked
www.lfs.lt-global.eu - LT | Cracked
www.rcruise.net - UK | S2 Legal
 

[K] - Ko reikia mokėti norint sukurti LFS cruise serveri?

[A] - PHP aišku galima sukurti ir kitokiomis kalbomis java/Python/C/C++/.NET Framework ir t.t. tiesiog PHP oop mano manymu yra lengviausias būdas.

[K] - Kas man iš to kad kursiu cruise serveri?

[A] - Ištikro net nežinau tiesiog patys pagalvokit Lietuvoje tik 2 egzistuojantis tokio tipo serveriai  :) tad populiarumo galima tikėtis nemažai

[K] - Ar man bus mokama už tai?

[A] - Kaip ir Ne kaip ir Taip tai priklausis nuo pačio. jus turite patys norėti išmėginti kažką naujo ir kad tai jus pačius trauktu jog būsite savininkas ir t.t. uždirbt galėsite iš reklamų ir visokiu kitokiu š... aš nesakau kad vo čia aš sugalvojau susirast kažkas dirbs o pinigus gausiu tik aš ne taip nebus gaus žmogus kuris dirbs prie modo visa uždarbi. tik aš sumokėsiu už domena + vps visi like pinigai 50% liks modo kurėjui p.s. pats taipogi kursiu.
 

[K] - Kodėl nekuriu vienas?
[A] - Pradmenis jau sukures aišku tie pradmenis toki kaip: button kurimas, trinimas, paspaudimas, žinutės visiems bei žaidėjui, greičio išgavimas - rodymas, kilometru skaičiavimas, pozicijos išgavimas ir t.t. bet vienam yra sunku kaip sakoma dvi galvos gudresnės nei vieną.

p.s. Temos turinys yra senas bet jei kas neaišku ar norit pasitikslinti rašykite į skype: gintautas_irtiek
 

Tikroji temos nuoroda: ČIA

Redaguota , nario Ssaint
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

neapsimoka. Yra 2 serveriai, bet jie niekad nebūna pilni, pvz šiuo metu ttl'e 24 žaidžia, globale - 12.. Nu nebent žiemą pasitaiso biški.. O šiaip, pelno tikrai neišgausi, monetizuot ten nėra beveik ką, o jeigu ir monetizuosi pvz ten tas licenzijas ar eurus - niekam nereiks ir kelsis patys.. Žaidėjų nebus, nes žmonių vos ne mažiau, negu serverių. Pelno irgi nebus. Galit darbuotis nebent iš idėjos, bet ir tai savaitę pabus servas ir išjungsit nes atsibos ~penkiese važinėt su bf1

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Prie ko čia bf1?
beto reikia sukurti ydomias systemas arba kurti kažką naujo paimti iš tarkim samp idėjas
man kilo idėja sukurti "cops and robbers" serveri tipo už pabėgimus bei pagavimus gautu taškus už tuos taškus kažką būtu galima isigyt ar dar kaip.
Beto man asmeniškai iš lfs pelnas nerūpi ;)

Redaguota , nario Ssaint
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3178 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...