Peršokti į turinį

Ieškau photoshoperio


ArturasMi

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3188 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveikučiai, aš ir vėl čia, dabar ieškau photoshoperio kuris mokėtų ne tik gražiai piešti, bet ir turėtų gražių idėjų. Bus užsakomas darbas kuriam bus mokama, ne už tai kiek daug pripaišė, bet bus mokama už tai kaip unikaliai viską padarė. Darbo esmė bus dizainas kuris nebūtų eilinis flat stiliaus hujne. Nesiūlykit tokių kaip EisvetArt kosmonautų kurie save vertina kaip idealą ir profesionalą, bei tokių molių kaip deffix kurie sugeba tik rippint. Rašom į PM

Redaguota , nario Саша Белый
Narys ispetas : Pazeista 1.1 forumo taisykle
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesiūlykit tokių kaip EisvetArt kosmonautų kurie save vertina kaip idealą ir profesionalą, bei tokių molių kaip deffix kurie sugeba tik rippint. Rašom į PM

:D MLDC MLDC Matau tu ne iš kelmo spirtas. Sekmės ieškant, keliem geriem gfxeriam parašiau, kad pažiūrėtų šitą temą gal parašys. :)

Redaguota , nario Gvidas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:D MLDC MLDC Matau tu ne iš kelmo spirtas. Sekmės ieškant, keliem geriem gfxeriam parašiau, kad pažiūrėtų šitą temą gal parašys. :)

Dėkui, stengiuosi ieškotis žmogaus panašaus į save kuris turėtų nemažai motyvacijos mokytis ir stengtis, o tie du veikėjai ir dar puse šio forumo tiesiog stengiasi dėtis profesionalais, nors nemoka nei pusės to kuo užsiima. Aš ir pats moku ganėtinai nemažai, bet aš vis dar mokinukas esu :)

Deffix gali žaist su reputacijos taškais, man vis vien :] man del to neskauda :]]]

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3188 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...