Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Parduodu Cs:Go skinus.


3x!t^

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3183 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, parduodu cs:go skinus. Skinai: M4A1-S | Cyrex | Factory New Ir Awp Asiimov | Field-Tested.

 

Už juos norėčiau 40 euru.

 

Atsiskaitymas: Paysera , Banku.

 

Mano skype: Andriuska100 skypeje numesiu steam profily.

 

Einu pirmas tik su patikimais.

 

Bereikšmiu komentarų nereik.

Redaguota , nario heaN
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai markete taip, tačiau pardavus gausi 51 eurą tik... kada perka žmonės iki 75 proc market sumos o tai būtų 45 eurai ir tai čia ne daug kas už tiek paimtų...

tu dabar manai as tau nuo vieno skino nuleidinesiu po 10 euru ? po 5-6 nuleidziu uztenka vis pigiau pirkti is zmogaus o ne is market. kas nenori pirkti tegul neperka

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tu dabar manai as tau nuo vieno skino nuleidinesiu po 10 euru ? po 5-6 nuleidziu uztenka vis pigiau pirkti is zmogaus o ne is market. kas nenori pirkti tegul neperka

Baisiai pigiau, 1 euru gaunasi jeigu į market parduot + iš ten nusipirksi ir žinosi, jog gausi, o čia perkant iš tavęs neaišku kaip bus... Bet sėkmės ieškant naivuolių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ko per Skype neatrasai? :) Skambinau i telefona, bei rasynejau jokio atsakymo is taves negaunu. :) Tai kaip supratau apgavai? Visus uzsakymus esu atlikes, tai ir istesiek ta zodi. Laukiu skinu uz tai, jeigu nori gali duot pradziai koki AWP | Asiimov (Field-Tested), kai gausi siuntas tada ir iteiksi M4A1-S | Cyrex (Factory New). Stai dar karta visiems irodymai, kad esu viska uzsakes. T.y tau paciam siunciau visas nuotraukas apie tai, bei parodziau per Skype, kaip patvirtinau mokejima. cc7f1af36dcc12d6eb9981394beda81f349.jpg

 

Stai apie ji trumpas info:

Vardas: Andrej 

Pavarde: Sviridov

Miestas: Klaipeda

Namu adresas: Taikos prospektas 114

Pasto kodas: 91217

Telefono numeris: 860133988

 

Sito posto neistrinsiu, kol negausiu itemu. Nes kazkodel declined padarei mano Steam i draugus pakvietima, tai kaip supratau apgavai. + dar istrynei mano Steam komentara ant savo paskyros, tai isvis pasigauni, kad apgavai mane 100 procentu :)

Stai jo sitas Steam accountas kur nori parduot: http://steamcommunity.com/id/Parduodu1337/(Jeigu nesunku uzdekit report, uz scamminima.)

 

UPDATE: 

 

KATIK PASIKEITE STEAM ID PROFILI :D

Redaguota , nario toomuchforoverwatch
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ko per Skype neatrasai? :) Skambinau i telefona, bei rasynejau jokio atsakymo is taves negaunu. :) Tai kaip supratau apgavai? Visus uzsakymus esu atlikes, tai ir istesiek ta zodi. Laukiu skinu uz tai, jeigu nori gali duot pradziai koki AWP | Asiimov (Field-Tested), kai gausi siuntas tada ir iteiksi M4A1-S | Cyrex (Factory New). Stai dar karta visiems irodymai, kad esu viska uzsakes. T.y tau paciam siunciau visas nuotraukas apie tai, bei parodziau per Skype, kaip patvirtinau mokejima. cc7f1af36dcc12d6eb9981394beda81f349.jpg

 

Stai apie ji trumpas info:

Vardas: Andrej 

Pavarde: Sviridov

Miestas: Klaipeda

Namu adresas: Taikos prospektas 114

Pasto kodas: 91217

Telefono numeris: 860133988

 

Sito posto neistrinsiu, kol negausiu itemu. Nes kazkodel declined padarei mano Steam i draugus pakvietima, tai kaip supratau apgavai. + dar istrynei mano Steam komentara ant savo paskyros, tai isvis pasigauni, kad apgavai mane 100 procentu :)

Stai jo sitas Steam accountas kur nori parduot: http://steamcommunity.com/id/Parduodu1337/(Jeigu nesunku uzdekit report, uz scamminima.)

 

UPDATE: 

 

KATIK PASIKEITE STEAM ID PROFILI :D

O čia netoli  manęs jis :D o šitą tai už skin daiktų užsakei ar kaip čia ? PM jei ką neteršiant temos apie scamer'į

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O čia netoli  manęs jis :D o šitą tai už skin daiktų užsakei ar kaip čia ? PM jei ką neteršiant temos apie scamer'į

Taip viska uzsakiau del skinu.

VIENU ZODZIU BANINKIT SITA VAIKELI IS TO FORUMO APGAVIKAS YRA :) PER SKYPE POKALBI ISIPISINEJA, SAKO "TUOJ GRYSIU" KAIP MAZAS VAIKAS KAS PORA SEKUNDZIU.  :)

Redaguota , nario toomuchforoverwatch
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ko per Skype neatrasai? :) Skambinau i telefona, bei rasynejau jokio atsakymo is taves negaunu. :) Tai kaip supratau apgavai? Visus uzsakymus esu atlikes, tai ir istesiek ta zodi. Laukiu skinu uz tai, jeigu nori gali duot pradziai koki AWP | Asiimov (Field-Tested), kai gausi siuntas tada ir iteiksi M4A1-S | Cyrex (Factory New). Stai dar karta visiems irodymai, kad esu viska uzsakes. T.y tau paciam siunciau visas nuotraukas apie tai, bei parodziau per Skype, kaip patvirtinau mokejima. cc7f1af36dcc12d6eb9981394beda81f349.jpg

 

Stai apie ji trumpas info:

Vardas: Andrej 

Pavarde: Sviridov

Miestas: Klaipeda

Namu adresas: Taikos prospektas 114

Pasto kodas: 91217

Telefono numeris: 860133988

 

Sito posto neistrinsiu, kol negausiu itemu. Nes kazkodel declined padarei mano Steam i draugus pakvietima, tai kaip supratau apgavai. + dar istrynei mano Steam komentara ant savo paskyros, tai isvis pasigauni, kad apgavai mane 100 procentu :)

Stai jo sitas Steam accountas kur nori parduot: http://steamcommunity.com/id/Parduodu1337/(Jeigu nesunku uzdekit report, uz scamminima.)

 

UPDATE: 

 

KATIK PASIKEITE STEAM ID PROFILI :D

Čiūvas netoli manes gyvena sutikčiau kai gautu per galvikę ir manę apipises būvo čj sėdi ten rūsas už laido ir achjl nors rūsas ir yra jis gi žinomas andriuška čia :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čiūvas netoli manes gyvena sutikčiau kai gautu per galvikę ir manę apipises būvo čj sėdi ten rūsas už laido ir achjl nors rūsas ir yra jis gi žinomas andriuška čia :)

tai duok tam pienburniui per ta ausi zjbal mane tokie vaikai kai cia apipsineja zmones :) pamegink pagaut sita balvona ir duok zuvu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tai duok tam pienburniui per ta ausi zjbal mane tokie vaikai kai cia apipsineja zmones :) pamegink pagaut sita balvona ir duok zuvu

Už vagimą ir pats turėtum gaut nemažą bausmę, visgi imi pinigus iš svetimų žmonių, čia tik laiko klausimas, kada ekonomikos policijoje atsidursi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Už vagimą ir pats turėtum gaut nemažą bausmę, visgi imi pinigus iš svetimų žmonių, čia tik laiko klausimas, kada ekonomikos policijoje atsidursi :)

vagima sako :D visu pirma tu atsigauk jeigu nieko nezinai tai isvis prasau nerasyk is normaliu zmoniu superku paypal balansa ir isidedu i savo kortele ;)

Redaguota , nario toomuchforoverwatch
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

vagima sako :D visu pirma as pats korteles superku ;)

Tai okey, kad superki, bet tos kortelės yra ne tavo, galvoji policijoje svarbu ar tu pirkes ar ne? Gal juokauji :DD. Kaip dės 3k baudą ir dar prekės kompensavimą tada tikrai teks patušti piniginę tik iš realių pinigų, ir tai geriausių atvėju, kaikurie žmonės tave be skatikų paliktu už tokius dalykus. Aš pažįstu tikrai ne vieną carderį, pats žinau visą sistemą, pvž galėčiau gaut bet ką, bet aš to nedarau, nes žinau, kad ankščiau ar vėliau prigaus. Pažįstu tokį čiuvelį, kuris kaip tu buvo įsitikinęs, kad niekaip nepagaus kadangi buvo prisipirkęs visokiausių programų, vds pasikeites ir panašiai, bet kai už 10k užsisakė tai niekas nepadėjo, tėvai jį tik ištraukė.. Žinoma, jeigu turi dropą, persivedinėji į paypal vc tai gali rizikuot, bet ir tai karma tau atsilieps, bet tada kai mažiausiai to tikėsi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai okey, kad superki, bet tos kortelės yra ne tavo, galvoji policijoje svarbu ar tu pirkes ar ne? Gal juokauji :DD. Kaip dės 3k baudą ir dar prekės kompensavimą tada tikrai teks patušti piniginę tik iš realių pinigų, ir tai geriausių atvėju, kaikurie žmonės tave be skatikų paliktu už tokius dalykus. Aš pažįstu tikrai ne vieną carderį, pats žinau visą sistemą, pvž galėčiau gaut bet ką, bet aš to nedarau, nes žinau, kad ankščiau ar vėliau prigaus. Pažįstu tokį čiuvelį, kuris kaip tu buvo įsitikinęs, kad niekaip nepagaus kadangi buvo prisipirkęs visokiausių programų, vds pasikeites ir panašiai, bet kai už 10k užsisakė tai niekas nepadėjo, tėvai jį tik ištraukė.. Žinoma, jeigu turi dropą, persivedinėji į paypal vc tai gali rizikuot, bet ir tai karma tau atsilieps, bet tada kai mažiausiai to tikėsi.

jeigu neatsakingai viska darys zinoma, kad prigaus :) jeigu viska kruopsciai be skubejimu visokiausiu viska taisyklingai padarysi ir isvis mazai tikimybes, kad prigaus :) jeigu cia tiek prigautu visus "carderius" tavo ziniai, niekas nebecardintu ir nebenoretu uzsiimti tokiais dalykais. ;) viskas nuo pacio zmogaus priklauso kaip jis ziuri i toki darba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pats žinau visą sistemą, pvž galėčiau gaut bet ką, bet aš to nedarau, nes žinau, kad ankščiau ar vėliau prigaus.

 

Prajuokinai =D =D Viska zinai ir bijai, kad prigaus? Man atrodo nieko nezinai nes visi gali cardint, bet svarbiausia nepalikti pedsaku.

Redaguota , nario `Owerview
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3183 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...