Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ranked EUNE partneris.


Opтiмisтas_

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3181 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

 

Sveiki, norėčiau pasiklausti, ar yra žmonių kurie žaidžia EUNE serveryje?

Tiesiog, nebeįmanoma, atrodo, kad tas SILVER yra kaip koks bronze 5, turėjau restrictus, juos sužaidžiau, galiu ir vėl žaisti Ranked, buvau silver 1 30 LP, nežinau, ar čia man taip nesiseka ar kas, visus matchus dūchus sumetė, dabar esu demoted to Silver 2, 43 LP.

 

Galbūt būtų norinčių pažaisti ir išsikopti iš to silverio bent į gold 5, kur žaidėjai šiek tiek rimtesni? Neieškau ranked komandos, šiaip žmonių, kurie irgi kapstosi iš silverio, bet nieko nesigauna, nes sumeta su feederiais.

 

Divizija žmogaus nėra svarbi, svarbiausia, kad nebūtų koks bronze ar silver 5, na, bent jau silver 1-2.

 

Išvis, būtų šaunu, jei duo būtų koks minimum gold'as, arba išvis - platinumas, pickinčiau lengvesnį lane: Support, kad nekraučiau prieš stipresnius. Tiesiog, nebėra nervų, kai top'ą laimi koks 6/3, 7/3, ir eini gankint kitus lane, bet kiti lane prifeedine mid'ą koks 10/2, ar adc koks 6/1 būna pas enemy, galim sakyti žaidi 1x5..

 

Žaisti galiu už visus lane, daugmaž counterpickus suprantu, neįmu kokio gareno prieš teemo ir panašiai.

 

Pagrindiniai čhampai už kuriuos žaidžiu (bet, kartais ir paįvairinu, jei tenka imt enemy counterį)

MID: Ahri, Talon, Chogath, Viktor (Su chogath retokai, būna ir su fizz pažaidžiu, ir su orianna, karma).

ADC: Jinx, Sivir, Ashe, Vayne (Turiu ir corki, ir cait, ir kogmaw, ir ez, ir kitus, dar pažaidžiu už lucian kartais).

SUPP: Supportint galiu daugmaž už visus, bet pagrinde: Janna, Leona, Blitz, Alistar, Morgana, Karma ar Voli).

TOP: Wukong, Riven (retokai, nebent last būnu ir nepasiima stipraus topo, nes dažnai paėmus paįma counteri mano), Irelia, Tryndamere. Pažaidžiu ir už Volibear, Lee Sin, Darius.

JUNGLE: Shyvana, Olaf'as, Lee Sin, Sejuani, Amumu, Panth, Rengar.

 

Jei tyngit skaityti viską (žinoma, gal atsiras kas norės, kad būtų išsamesnė info apie mane), tai tiesiog

 

ieškau partnerio ranked žaidimams, silver/gold/platinum žaidėjų, pats esu silver 2, Ačiū, tikiuosi atsiras norinčių smile.png

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gal retkarčiais ir galėtumėm sumest porą matchų, kadangi žadu smurfą iki gold'o damušt. Bet nieko pažadėt negaliu, kadangi vienai panai padėsiu iki gold'o daeit, o dar ir draugas nori, kad bent kiek padėčiau  :D Su smurfu maininu rengarą. Skype: Avible3

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Būdamas silver, su plat duo negalėsi žaist.

2. Tik įlipus į goldą tikrai geriau nebus. Geresnius žaidėjus pastebėjau tik G2, bet ir tai labai retai.

3. Bei abejoju, kad atsiras tokių gold'ų, kurie norėtų, jog vėl juos sumestų su kažkokiais silveriais. Su tavim žaisdami jie ir sau elo nusimuš. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gal retkarčiais ir galėtumėm sumest porą matchų, kadangi žadu smurfą iki gold'o damušt. Bet nieko pažadėt negaliu, kadangi vienai panai padėsiu iki gold'o daeit, o dar ir draugas nori, kad bent kiek padėčiau  :D Su smurfu maininu rengarą. Skype: Avible3

Blech, gaila, man svarbiausia iki kokio goldo dasimušt, gal rankedų ir nebežaiščiau net, dėl skino kokio.. Nes kiek žaidžiu, tiek krentu, tai iki silver 5 nesinori vėl kopt iš naujo

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3181 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...