Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškau ranked komandos. Silver / Gold.


Good Beer.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3179 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tai tu irgi durnas esi. Šūda pamalt atėjai. Free posteriu man nereikia, o savo elo aš puikiai žaidžiu, kadangi turiu platinum draugu, su kuriais pastoviai einu draft pickus.

Taigi pats nepasakyčiau, kad protingas. Jeigu tu toks "patyręs" žaidime, tai kaip iš silver 4 neišlipi? Ir čia "free post" ne į temą. Visiškai nerūpi man jie, tiesiog smaikštu darosi, kaip galima nusišnekėti taip žiauriai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taigi pats nepasakyčiau, kad protingas. Jeigu tu toks "patyręs" žaidime, tai kaip iš silver 4 neišlipi? Ir čia "free post" ne į temą. Visiškai nerūpi man jie, tiesiog smaikštu darosi, kaip galima nusišnekėti taip žiauriai.

Nes turiu baną, logike tu, atsirado čia žalias aiškint pradės. Nusišneki juodai, jeigu neturi ką pasakyt, tai idi *Myliu SuperGames.lt* nes rimtai užknisi tokie dalbajobai atsiprašant

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žalias? Alright. Plat 3 esu. Šiek tiek ironiška, kaip low silveris platina žaliu vadina. O pagal tavo "attitude" tai nenustebau, kad su banu sėdi. Ir beje, Owerview, mąstyk logiškai. Jeigu jis puikiai "žaistų" savo elo, jis TIKRAI būtų aukščiau. Nesakau, kad jis turi laimėt visada, tačiau turėtų laimėt bent 70 procentų iš visų savo žaidimų, jeigu "puikiai" savo elo žaidžia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žalias? Alright. Plat 3 esu. Šiek tiek ironiška, kaip low silveris platina žaliu vadina. O pagal tavo "attitude" tai nenustebau, kad su banu sėdi. Ir beje, Owerview, mąstyk logiškai. Jeigu jis puikiai "žaistų" savo elo, jis TIKRAI būtų aukščiau. Nesakau, kad jis turi laimėt visada, tačiau turėtų laimėt bent 70 procentų iš visų savo žaidimų, jeigu "puikiai" savo elo žaidžia.

Nesu jau toks noliferis, bet jeigu tu plat 3 tai nematau, kad čia ateitum ir pistum protą silveriui. Nežaidžiu aš daug ranked, man nereik kilti, nėra noro, jeigu norėčiau už 3 dienų būčiau gold 3.. Tu vapšie patilėk, nes jau taip užpisai čia visus xdddddddd Geriau eik žaisk su savo platinuimais. Naujokėli.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3179 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...