Saulienis

„White Knight Chronicles“ toliau džiaugiasi sėkme Japonijoje

Recommended Posts

Naujasis išskirtinis „PlayStation 3“ konsolės vaidmenų žaidimas „White Knight Chronicles“ ir toliau yra puikiai sutinkamas jos gimtojoje šalyje – Japonijoje.

Žaidimo kūrėjos, „Level 5“, produktai šioje šalyje visados turėjo didelę paklausą. Jos sukurta „Professor Layton“ žaidimų serija „Nintendo DS“ asmeniniams kompiuteriams jau tapo legendine, o „Square Enix“ visados patikėdavo jai „Dragon Quest“ serijos žaidimų kūrimą.

Jau buvo rašyta, kad vos per pirmąją pardavimų dieną Japonijoje žaidimas pasiekė solidžią 130 000 vienetų ribą. Dabar vienas patikimas Japonijos blogas skelbia, kad per pirmąsias septynias pardavimų dienas buvo iš viso parduota 203 000 „White Knight Chronicles“ žaidimo kopijų.

Verta pažymėti, kad tai kol kas dar nėra visiškai oficialūs rezultatai, kuriuos skelbia „Media Create“ bendrovė. Tačiau tradiciškai Japonijos blogai būną labai arti tiesos skelbdami tokius rezultatus.

Iki šiol „White Knight Chronicles“ jau įėjo į „PS3“ žaidimų istoriją. Jis tapo trečiu greičiausiai parduodamu šiai konsolei skirtu žaidimu, po „Metal Gear Solid 4“ ir „Devil May Cry 4“. Jis aplenkė tokius Japonijoje gerai pažįstamus produktus, kaip „Yakuza KENZAN“ ir „Shin Sangoku Musou“.

15150.jpg?t=1230999859

Saltiniai: http://www.games.com http://www.kotaku.com

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele