Peršokti į turinį

Ieškau partnerio [PARTNERIS RASTAS]


renaldasj

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3192 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveikas!

 

Turi pinigų ir nežinai ką daryti jog juos padvigubintum ar net patrigubintum? O gal kažkam taupai ir trūksta kažkiek tai pinigų ir nerandi darbo kaip juos uždirbti? Tu atėjai būtent čia!

 

Aš - Renaldas, kuriu naują el.parduotuvę, kuri bus susijusi su žaidimais. Taip, žaidimais. Skamba keistai, bet iš tokio dalyko gali pasidaryti tikrai neblogą sumelę, žinoma.. be investicijų - nieko nebus taip pat ir aptarnavimo.

 

Turiu tau pasiūlymą! Jeigu mes abu investuojame į šį projektą iki 100€ gauname 200€ ir už juos nuperkam reikalingų dalykų mūsų parduotuvėi ir jau galėtumėme pradėti savo parduotuvę reklamuoti! Skamba paprastai? Tai nėra labai lengvą, turi labai stengtis, jog klientas užsukęs į šią parduotuvę matytu kokia ji ir kokie jos produktai bei atsiliepimai apie ją. Investicija - vienkartinė.

 

Ši parduotuvė prekiaus(kol kas):

  • Įvairių STEAM žaidimų giftais;
  • CS:GO raktais;
  • CS:GO skinais;
  • Žaidimų pasais(kaip CS:GO bloodhound operacijos);
  • Reklamos paslaugos(mūsų svetainėje, tam tikroje pozicijoje)

Šiuo metu dirbu vienas. Dirbu prie puslapio, nes tai pagrindinis mano varikliukas - programavimas. Šis dalykas mane užkretė prieš 2 metus ir nesustoju dirbti ties tuom ir labai noriu plėsti savo žinias tiek web tiek system srityje. Parduotuvė - labai paprasta, ji nėra perkimšta. Ji patogi naudotojui. Šią parduotuve, kuriu pagal save, jog ji būtų dinamiška bei labai lengvai perprantama.

Šiuo metu padaryta:

  • STEAM žaidimų atvaizdavimas iš duomenų bazės.(pavadinimas, kaina, kiekis, nuotrauka)
  • CS:GO raktų atvaizdavimas iš duomenų bazės.(pavadinimas, kaina, kiekis, nuotrauka)
  • CS:GO skin atvaizdavimas iš duomenų bazės.(pavadinimas, kaina, kiekis, nuotrauka)
  • Žaidimų pasų atvaizdavimas iš duomenų bazės.(pavadinimas, kaina, kiekis, nuotrauka)
  • Dizainas(HTML)

Liko padaryti:

  • Administravimo panelė.
  • Atsiliepimų sistema.
  • Užsakymo forma.
  • Papildomas tekstas - apie mus ir kt.
  • Reklamos sistema
  • Partnerystės sistema
  • Maintenance

Kiekvieną dieną visą puslapį tobulinu. Sėdžiu iki nakties ir jį programuoju, noriu jog jis būtų patogiausias bei efektyviausias.

 

Susidomėjai? Nedrovėk man parašyti ir aptarti visus finansinius bei kitus klausimus!

Mano kontaktai:

 

skypeID: renasj.(su tašku)

steamID: renaldasj

 

Lauksiu tavo, taip tavo, ŽINUTĖS!

Redaguota , nario RenaldasJ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

apie kokį pradinį kapitalą kalbam(€)? Pagal tavo verslo idėją, investavimas bus tik parduotuės pradžioj, o paskui viskas tiesiog vyks automatiškai, ar tai nebūtų vienkartinis,, ir reikėtų kas kažkiek laiko investuoti?

iki 100€(žinoma, galima ir mažiau). Na, visų pirmą investavimas vyks į visus komponentus kaip:

 

  • Giftai
  • Skinai
  • Raktai
  • Pasai

Turime turėti bent po 1 ar kelis vienetus visokių rušių giftų(na populiariausiu kaip CS:GO, 1.6, garrys, ets2), taip pat raktų 9 rūšių po 5vnt, skinai nemanau, kad dabar būtina, bet reikėtu(nebent savo turi), o pasai bent kokius 5.

 

Taigi, kadangi investuosiu savo 100€ ir dar jūsų 100€ gaunasi 200€(690lt), iš tų pinigų ką nors nupirktumėme, jog pradžiai užtektu ir toliau kištumėme į reklamą. Ir vėliau viskas automatiškai vyktu, nuo pelno kiekvieno pratęstumėme hostingą ar net domeną(žiūrint kaip sektusi) ir taip toliau, manau tu mane supratai :)

 

Na susisiekiau, tačiau tu dar nepridedi. Turiu pinigų kurios galėčiau investuoti.

 

Greitai pridėsiu, man skype po w10 atnaujinimo nebeveikia taip gerai kaip turėtu. :)

 

 

Taip pat - parduotuvės sistema plėstųsi. Su lyg kiekviena idėja ją stengčiausi pakeisti. Žinoma, dabar ji bus paprastutė, padaryta su FLAT UI, bet labai dinamiška, kurioje mum reikės tik žiūrėti užsakymus ir patikrtini ar įvygdytas ar ne(reikės išsiųsti gift). Taip pat parduotuvę darau tokią, kokia aš norėčiau ją matyti. Ji turi būti paprasta, funkcionali.

 

Taip pat bus pridėtos reklamų vietos, partnerystė bei kt. Šis projektas man labai svarbus ir stengsiuosi, kad jis pavyktu ir tikiuosi, kad atsiras žmogus, kuris norės užsidirbti iš tokių dalykų.

Redaguota , nario RenaldasJ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Asmeniškai žmogus gal pasikėlęs kažkiek, bet tikrai išmano savo darbą ir laiko tam negaili, tad manau tikrai nenusivilsit su juo susidėją ;)

Ne, nesu pasikėlęs, bet kai nervus pratampo, tai gero nelaukt :] Dėkui.

 

 

 

Vis tikiuos rasti tą partnerį, o jeigu ne, teks žiūrėtis iš draugų ar tikrai niekas nenori. Tikrai siūlau visiems, garantuoju, jog TIKRAI nenudegsit investavę. Visgi, investuojame į "mini" verslą, kuris gali atsipirkti net dvigubai jeigu reklama neprasta ir aptarnavimo kokybė aukšta!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

All right. Gal gali tada paaiškinti, kam kurti dar vieną parduotuve kai jų šiek tiek daugiau negu ant vienos rankos pirštų, ir rinka jau pakankamai užpildyta, savo pasakymais kad tik pas mus bus aukščiausias aptarnavimas nieko nepakeisi, games4you, buypcgame ir kitų n parduotuviu aptarnavimas lygiai toks pats aukštas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

All right. Gal gali tada paaiškinti, kam kurti dar vieną parduotuve kai jų šiek tiek daugiau negu ant vienos rankos pirštų, ir rinka jau pakankamai užpildyta, savo pasakymais kad tik pas mus bus aukščiausias aptarnavimas nieko nepakeisi, games4you, buypcgame ir kitų n parduotuviu aptarnavimas lygiai toks pats aukštas.

Visų pirmą kaip ir rašiau aukščiau parduotuvę darau mokymosi tikslams ir šiaip pažiūrėti koks tai darbas dirbant su ja. Kaip matau kolkas visai neblogai sekasi. Rinka nėra pakankamai užpildyta yra tik keli gigantai kaip ir minėjai games4you, buypcgame, acc ir kt. Žinoma, kainos nebus tokios aukštos, viskas prasideda nuo mažų dalykų, jie taip pat pradėjo su nemažai konkurentu, tai jeigu sieki savo tikslo - tikrai jį pasieksi, tokiu moto aš ir vadovaujuosi ir tik skinuosi į priekį, tiesiog yra žmonių, kurie turi noro ir nori tai padaryti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nebūtų pinigų stygiaus, prisidėčiau, bet dabar galiu išleist tik iki 30-40eur xd poor -.- O šiaip sėkmės su projektu.

Jei iki kokio rugsėjo nesurasi partnerio, prisijungčiau, nes tada vėl bus banke eurų.

Redaguota , nario Ridas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3192 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...