Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Pigiai boostinu accountus betkokiame regione


Benasp3c

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3201 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Boostinu accountus nuo bronze iki silver ir gold.
Nuo Bronze 5 iki Bronze 4 – 1 EUR
Nuo Bronze 4 iki Bronze 3 – 1 EUR
Nuo Bronze 3 iki Bronze 2 – 1 EUR
Nuo Bronze 2 iki Bronze 1 – 1 EUR
Nuo
 Bronze 1 iki Silver 5 – 2 EUR

Nuo Silver 5 iki Silver 4 – 2 EUR
Nuo Silver 4 iki Silver 3 – 2 EUR
Nuo Silver 3 iki Silver 2 – 2 EUR
Nuo Silver 2 iki Silver 1 – 2 EUR
Nuo
 Silver 1 iki Gold 5 – 3 EUR
Steam: 
https://steamcommunity.com/profiles/76561198086466304/
Jei kam įdomu pats esu Gold V

Redaguota , nario Benasp3c
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

 

Per mažo esi divisiono kad normaliai boostintum. Patikėk, yra platinumu kurie negali išcarinti bronze game'ų, ką kalbėti apie Gold V.

 

Na esu daug žmonių paboostinęs nemanau, kad Gold V yra didelė kliūtis  :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesuprantu, kam boostinti kitus žaidėjus, vien dėl to, kad pasigirtų, kad yra gold 5????????? Divizijos ne tam. Aš einu ranked, kai jau matau, kad man per lengva žaisti prieš šiuos žaidėjus, ir automatiškai kylu į kitą diviziją. Divizijos yra skirtos, kad tave sujungtu su tavo lygio žaidėjais, kad būtų žaisti nei sunkiau, nei lengviau. O tas boostinimas tik pasako, kad žmogus šūdą malą. Pažiūrėk, dabar tu užboostintum žmogų. Ir jis nebepažaistų tame golde, ir automatikškai kris divizija, jis pastoviai ragins, kad feedina ir nepažaidžia. Tai išeina, kad jis eina į 3 minusus. - Eurai, - Divizija vistiek krenta, - Rage'ina. Tai nematau prasmės boostintis. Šis pranešimas yra skirtas tiem, kurie galvoja, kad boostinimas yra kietai. Sveikinu jeigu perskaitėt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3201 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...