Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

// McKingdom.LT - Rasės | Frakcijos | PVP 1.8 //


Xofter

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1706 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

.


Kadangi pamačiau kokie puikūs komentarai, tai galvoju realybės šiek tiek labai nepakenks :taika:

 

Mano 15min įspūdžiai:

  • Bendravimo langas("chat") "užfloodintas" visokiomis įskiepių nesamonėmis vaivorykštės spalvos
  • "Prefix" tęsiasi turbūt daugiau kaip puse bendravimo lango("chat").
  • "Chebra" laukia naujokų prie "spawn'o" ribų su magiškais deimantiniais daiktais ir juos kapoja (keleta kartų kliuvo ir man).
  • Po kelis centus pardavinėjami vadinamieji "max šarvai" ir visokie "max ginklai" bei lygiai, tai kažkaip nei nebematyt ką ten veikt. Atblokavimą ir tą galima nusipirkt už kelis centus.
  • Labai įdomus valiutos pavadinimas "kingai" kaip suprantu karalius vietoj valiutos stumdo :D
  • Pasaulis kai po cunamio visas nusiaubtas: ne tik pastatai bet ir žemė.
  • Padarus visus taip pat ko gero cunamis nusinešė, nes neradau nei vieno.
  • Tos vadinamosios rasės yra viso labo papildinys: gerai žinomas "heroes" įskiepis. Gražūs GFX šiek tiek klaidina.
  • Savininkas matyt labai mėgsta vaivorykštes, nes šoninė lentelė ("sidebar") ir ta marga kaip per Velykas.
  • Šimtai komandų, neįsivaizduoju kaip naujokui ten tarp jų susigaudyt.
  • Neradau aš ką ten galima veikt, tuo labiau pasigedau to tikrojo "RPG" - čia iš jo likę tik "tag'as" šalia serverio tipo.

5/10

6-7 gauna gerai sutvarkyti serveriai, eiliniai, bet nesugadinti.

8-10 gauna tik rimtai išsiskiriantys, orginalūs serveriai


Sveikas Alteri,
    Su McKingdom projektu esu jau 3 metai. Tai yra unikalus projektas verčiantis keisti mastyseną į žaidimo išgyvenimą, bei kitus aspektus. Kadangi parašei apžvalgą besiremdamas 15 minučių patirtimi, norėčiau peržvelgti porą tavo punktų per 5 minutes.
 

  • Esi nusistatęs prieš vaivorykštes. Minėjai, jog scoreboard darytas vaivorykštės spalvos ir tai, esą, blogai.
     Norėčiau priminti, jog turint daugumą rodiklių, į kuriuos žaidėjas turi atsižvelgti, priskirti kiekvienam spalvą yra puiki išeitis. Jeigu būtum skyręs daugiau laiko būtum tai pastebėjęs. Dauguma rodiklių pastoviai keičiasi ir jeigu jie visi būtų vienodos spalvos, na, būtų sunkoka spėti susižiūrėti. Spalvos suteikia galimybę išskirti reikalingiausius rodiklius. Be to, kodėl esi taip nusistatęs prieš vaivorykštes? Kodėl išradingesnė spalvų paletė tau asocijuojasi su vaivorykštėmis?
  • "Chebra" kuri laukia prie "spawn'o" ir yra ta motyvacija, dėl kurios žaisti. Pradėjęs žaisti taip pat miriau nuo tų pačių žmonių, tai privertė užsibrėžti tikslą -- apraminti juos. Po poros savaičių žaidimo pasiekiau savo tikslą ir pastebėjau, jog serverio išskirtinė Player versus Player(PvP) mechanika priverčia įsijausti į savo herojų.
  • Po kelis centus pardavinėjami "Max šarvai" ir ginklai. Ar tu stengiesi į viską žvelgti pesimistiškai? Taip, serveris gyvuoja iš žaidėjų, perkančių daiktus "po kelis centus". Taip, serveryje daiktai yra pigūs. Manau, kad turi patirties ekonomikoje ir supranti skirtumą tarp mažo perkamumo didelėmis kainomis ir vice versa.
  • Valiutos pavadinimas "Kingai". Tenka pravesti trumpą Anglų kalbos pamokėlę. King - Karalius, Kings - Karaliai. Kingai, kingas tėra valiutos pavadinimas, neturįs nieko bendro su "karalių stumdymu"
  • "Pasaulis kai po cunamio visas nusiaubtas: ne tik pastatai bet ir žemė." Sveikinu, apsilankei serveryje, kuriame žaidėjai turi gauti viską patys, kuriame žaidėjams nėra teikiamos galimybės visko gauti iš "/kit dovana". Serveris yra Factionas/PvP tipo ir po truputį tobulėja prie Factions/Raid tipo, deja, ne visi Minecraft žaidėjai linkę prie tokio vaizdo.
  • "Padarus visus taip pat ko gero cunamis nusinešė, nes neradau nei vieno." Matyt neieškojai? Visgi, tavęs iš "spawn'o" neišleido "chebra", bei praleidai serveryje tik 15 minučių.
  • Vaivorykštės suteikia kiekvienam žaidėjui galimybę skaityti tai, kas jam aktualu. Serverio naujienos turėdamos savo spalvą išsisiria iš kitų žinučių, kitų žaidėjų panaudoti "skillai" taip pat turi savą spalvą. Jeigu viskas būtų vienoda, neturėtum galimybės persiskaityti svarbių dalykų, nes dėmesį blaškytų vis naujos žinutės.
  • "
  • Neradau aš ką ten galima veikt, tuo labiau pasigedau to tikrojo "RPG" - čia iš jo likę tik "tag'as" šalia serverio tipo." Kaip ir minėjau, serveryje praleidęs 15 minučių tikrai nerasi veiklos sau. Tenka pripažinti, jog per 15 minučių, veiklos rasti sunku.

     

Dėkui už tavo išsamią apžvalgą, tačiau kitą kartą turėk platesnį akiratį.

Pagarbiai,

07_Egis

Redaguota , nario 07_Egis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

.

Sveikas Alteri,

    Su McKingdom projektu esu jau 3 metai. Tai yra unikalus projektas verčiantis keisti mastyseną į žaidimo išgyvenimą, bei kitus aspektus. Kadangi parašei apžvalgą besiremdamas 15 minučių patirtimi, norėčiau peržvelgti porą tavo punktų per 5 minutes.

  • Esi nusistatęs prieš vaivorykštes. Minėjai, jog scoreboard darytas vaivorykštės spalvos ir tai, esą, blogai.

     Norėčiau priminti, jog turint daugumą rodiklių, į kuriuos žaidėjas turi atsižvelgti, priskirti kiekvienam spalvą yra puiki išeitis. Jeigu būtum skyręs daugiau laiko būtum tai pastebėjęs. Dauguma rodiklių pastoviai keičiasi ir jeigu jie visi būtų vienodos spalvos, na, būtų sunkoka spėti susižiūrėti. Spalvos suteikia galimybę išskirti reikalingiausius rodiklius. Be to, kodėl esi taip nusistatęs prieš vaivorykštes? Kodėl išradingesnė spalvų paletė tau asocijuojasi su vaivorykštėmis?

  • "Chebra" kuri laukia prie "spawn'o" ir yra ta motyvacija, dėl kurios žaisti. Pradėjęs žaisti taip pat miriau nuo tų pačių žmonių, tai privertė užsibrėžti tikslą -- apraminti juos. Po poros savaičių žaidimo pasiekiau savo tikslą ir pastebėjau, jog serverio išskirtinė Player versus Player(PvP) mechanika priverčia įsijausti į savo herojų.
  • Po kelis centus pardavinėjami "Max šarvai" ir ginklai. Ar tu stengiesi į viską žvelgti pesimistiškai? Taip, serveris gyvuoja iš žaidėjų, perkančių daiktus "po kelis centus". Taip, serveryje daiktai yra pigūs. Manau, kad turi patirties ekonomikoje ir supranti skirtumą tarp mažo perkamumo didelėmis kainomis ir vice versa.
  • Valiutos pavadinimas "Kingai". Tenka pravesti trumpą Anglų kalbos pamokėlę. King - Karalius, Kings - Karaliai. Kingai, kingas tėra valiutos pavadinimas, neturįs nieko bendro su "karalių stumdymu"
  • "Pasaulis kai po cunamio visas nusiaubtas: ne tik pastatai bet ir žemė." Sveikinu, apsilankei serveryje, kuriame žaidėjai turi gauti viską patys, kuriame žaidėjams nėra teikiamos galimybės visko gauti iš "/kit dovana". Serveris yra Factionas/PvP tipo ir po truputį tobulėja prie Factions/Raid tipo, deja, ne visi Minecraft žaidėjai linkę prie tokio vaizdo.
  • "Padarus visus taip pat ko gero cunamis nusinešė, nes neradau nei vieno." Matyt neieškojai? Visgi, tavęs iš "spawn'o" neišleido "chebra", bei praleidai serveryje tik 15 minučių.
  • Vaivorykštės suteikia kiekvienam žaidėjui galimybę skaityti tai, kas jam aktualu. Serverio naujienos turėdamos savo spalvą išsisiria iš kitų žinučių, kitų žaidėjų panaudoti "skillai" taip pat turi savą spalvą. Jeigu viskas būtų vienoda, neturėtum galimybės persiskaityti svarbių dalykų, nes dėmesį blaškytų vis naujos žinutės.
  • "
  • Neradau aš ką ten galima veikt, tuo labiau pasigedau to tikrojo "RPG" - čia iš jo likę tik "tag'as" šalia serverio tipo." Kaip ir minėjau, serveryje praleidęs 15 minučių tikrai nerasi veiklos sau. Tenka pripažinti, jog per 15 minučių, veiklos rasti sunku.

     

Dėkui už tavo išsamią apžvalgą, tačiau kitą kartą turėk platesnį akiratį.

Pagarbiai,

07_Egis

 

07_Egis

Užsiregistravo Vakar, 23:33

Invited by Xofter (savininkas)

Pranešimai: 1

Pranešimo laikas: Vakar, 23:58

Kas bent kiek loginio mąstymo turi, supras. :D

 

Nepaisant to:

  • Vienoje vietoje rašai, kad daiktai pardavinėjami už "centus", kitoje jog žaidėjai turi viską gauti patys... Beja, ten be "kit" neapsieita...
  • Papraščiausioje žaidėjo žinutėję yra gal 3-4 prefix'ai, ir ją sudaro gal 4-6 skirtingos spalvos. Padeda skaityti matyt ane...?
  • Sakai, jog per 15 minučių ir nerasi ten veiklos. Tai negi serveryje dar reikia ieškot ką ten veikt??? Absurdas kažkoks. Nėra ką ten veikt, nėra ir ko ten pasilikt.
  • Tu taip pat aiškiai nežinai kas yra tikras RPG.
  • "Chebra" laukianti prie spawn'o yra puiki motyvacija??? Sutinku, motivacija palikti serverį pamačius jų pirktinius MAX deimantinius šarvus.
  • "išskirtinė Player versus Player(PvP) mechanika priverčia įsijausti į savo herojų." - be komentarų... :lol:

Išvada: Ar tu bent lankeisi serveryje per tuos metus?

Redaguota , nario Alter
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

07_Egis

Užsiregistravo Vakar, 23:33

Invited by Xofter (savininkas)

Pranešimai: 1

Pranešimo laikas: Vakar, 23:58

Kas bent kiek loginio mąstymo turi, supras. :D

 

Nepaisant to:

  • Vienoje vietoje rašai, kad daiktai pardavinėjami už "centus", kitoje jog žaidėjai turi viską gauti patys... Beja, ten be "kit" neapsieita...
  • Papraščiausioje žaidėjo žinutėję yra gal 3-4 prefix'ai, ir ją sudaro gal 4-6 skirtingos spalvos. Padeda skaityti matyt ane...?
  • Sakai, jog per 15 minučių ir nerasi ten veiklos. Tai negi serveryje dar reikia ieškot ką ten veikt??? Absurdas kažkoks. Nėra ką ten veikt, nėra ir ko ten pasilikt.
  • Tu taip pat aiškiai nežinai kas yra tikras RPG.
  • "Chebra" laukianti prie spawn'o yra puiki motyvacija??? Sutinku, motivacija palikti serverį pamačius jų pirktinius MAX deimantinius šarvus.
  • "išskirtinė Player versus Player(PvP) mechanika priverčia įsijausti į savo herojų." - be komentarų... :lol:

Išvada: Ar tu bent lankeisi serveryje per tuos metus?

Tavo mastysena puiki, kad esu pakviestas Xofter, bei turiu tik vieną pranešimą šioje ir jis yra šioje temoje -- reiškia esame tas pats žmogus?

  • Kitai serveryje nesuteikia žaidėjams visko, ko jiems reikia. Gaunami daiktai nėra blokeliai ar kiti statybiniai reikmenys. Tai paaiškina serverio žemėlapio niokojimą.
  • 3-4 prefixai? Ilgiausias prefixas kurį teko matyti buvo "Title" "Rasė" $Player_Name
  • Per 15 minučių, būnant žemo lygio, tikrai nėra ką veikt. Jeigu esi žaidęs RPG serveriuose suprasi ką reiškia būti low level druidu high level dungeone, arba vice versa.
  • Nežinau kas yra tikrasis RPG? Niekada nesakiau, kad šis serveris _YRA_ rpg stiliaus. Taip, serveris turi RPG pojūtį, visgi serveryje padalinamos rolės, už kurias žaidėjai žaidžia.
  • Silpnųjų mastysena. "Mireu livinu piskit nakui". Iššūkį priimt išdrįsta ne kiekvienas.
  • "Be komentarų" reiškia ką tiksliai? Kad neradai ką pasakyti? Kad nesugalvojai prie ko daugiau prisikabinti?

Kas darosi su SuperGames ir vieno žmogaus kultais? Kažką pasakė žmogus, kuris turi reputacijos ir tai jau įsigalioja visiems?

P.S. Klausei, ar per tuos 3 metus buvau serveryje -- štai mano pasiekimai, per tuos 3 metus.

5c35d64c88.png

Redaguota , nario 07_Egis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tavo mastysena puiki, kad esu pakviestas Xofter, bei turiu tik vieną pranešimą šioje ir jis yra šioje temoje -- reiškia esame tas pats žmogus?

Tu pats tą pasakei, nors tai buvo tik vienas iš mano variantų :song:

 

  • "Be komentarų" reiškia ką tiksliai? Kad neradai ką pasakyti? Kad nesugalvojai prie ko daugiau prisikabinti?

Reiškia, kad tai ką pasakei buvo toks absurdas, kad žodžių nei nereikia apibūdint. O apie visą kitą vėl iš naujo nei nesiruošiu pradėt diskusijos, viena iš priežaščių: tu darai didelius aplinkelius atsakinėdamas į klausimus arba kuri kažkokias pasakas...

 

 

Kas darosi su SuperGames ir vieno žmogaus kultais? Kažką pasakė žmogus, kuris turi reputacijos ir tai jau įsigalioja visiems?

 

Nemanau, kad mano komentaras kažką čia pakeitė, tad nesinervink... Jau taip bijo blogų komentarų, kad nuo vieno isterijos kyla.

Redaguota , nario Alter
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu pats tą pasakei, nors tai buvo tik vienas iš mano variantų :song:

 

Reiškia, kad tai ką pasakei buvo toks absurdas, kad žodžių nei nereikia apibūdint. O apie visą kitą vėl iš naujo nei nesiruošiu pradėt diskusijos, viena iš priežaščių: tu darai didelius aplinkelius atsakinėdamas į klausimus arba kuri kažkokias pasakas...

 

 

Nemanau, kad mano komentaras kažką čia pakeitė, tad nesinervink... Jau taip bijo blogų komentarų, kad nuo vieno isterijos kyla.

Manau, kad savo 'pointą' bandei parodyti, ieškodamas prie ko prisikabinti. Serveris neatitiko tavo lūkeščių -- big deal? Man patinka, kad tu mažini atsakymus į mano punktus su kiekviena žinute. Ar tai parodo, kad buvai iš dalies neteisus? Niekas čia neisterikuoja, priešingai, ramiai atsakiau į kiekvieną tavo punktą.

P.S.

Prašau, padiskutuokime plačiau apie mano absurdišką pasakymą, jog šis serveris turi unikalią Player Versus Player sistemą.

Redaguota , nario 07_Egis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau, kad savo 'pointą' bandei parodyti, ieškodamas prie ko prisikabinti. Serveris neatitiko tavo lūkeščių -- big deal? Man patinka, kad tu mažini atsakymus į mano punktus su kiekviena žinute. Ar tai parodo, kad buvai iš dalies neteisus? Niekas čia neisterikuoja, priešingai, ramiai atsakiau į kiekvieną tavo punktą.

P.S.

Prašau, padiskutuokime plačiau apie mano absurdišką pasakymą, jog šis serveris turi unikalią Player Versus Player sistemą.

Nustok verkt. Rašiau tai ką mačiau ir nesiruošiu ginčytis. Aš apskritai nieko nežaidžiu, nėra tikslo man eit šmeižt serverį dėl to, kad ten pavyzdžiui man kokio VIP nedavė ar nužudė. Susirask kokios veiklos, nes aš jau senai šitą temą palikęs ramybėj ir nėra dėl ko čia ginčytis. Mano nuomonė yra mano, ir tu jos nepakeisi - mačiau tai ką mačiau.

Redaguota , nario Alter
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tiesiog stengiuosi parodyti, kad tavo vertinimo sistema, priešingai nei žadėjai, neatitinka realybės. Serveryje reikia praleisti laiko ir įdėti šiek tiek pastangų norint kažką padaryti. Ne visi pratę prie kitokio žaidimo stiliaus.

"nustok verkt" - dėl kido kuris savo argumentų nesugeba pagrįsti verkti nėra reikalo, tad gali ramiai miegoti, neverkiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tiesiog stengiuosi parodyti, kad tavo vertinimo sistema, priešingai nei žadėjai, neatitinka realybės. Serveryje reikia praleisti laiko ir įdėti šiek tiek pastangų norint kažką padaryti. Ne visi pratę prie kitokio žaidimo stiliaus.

"nustok verkt" - dėl kido kuris savo argumentų nesugeba pagrįsti verkti nėra reikalo, tad gali ramiai miegoti, neverkiu.

Pagrįsti ką po galais!? Aš pasakiau savo nuomonę, o ne kaltinau kažką... Neturiu laiko užsiiminėt išsamiom serverio analizėm... Minkštaprotis kažkoks dar "kidu" vadina, nors garantuoju už mane gerokai jaunesnis.

Redaguota , nario Alter
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pagrįsti ką po galais!? Aš pasakiau savo nuomonę, o ne kaltinau kažką... Neturiu laiko užsiiminėt išsamiom serverio analizėm... Minkštaprotis kažkoks dar "kidu" vadina, nors garantuoju už mane gerokai jaunesnis.

Išsakai savo nuomonę jos nepagrindęs? Čia maždaug teigiu, kad forume vien scammeriai, bet neduosiu jokių įrodymų ir panašiai. Alteri, esi suagęs žmogus, manau turėtum pats suprasti ką kalbi.

Niekas nesako, kad kažką kaltinai, tiesiog paskaitęs atsiliepimą apie serverį nesusilaikiau ir privalėjau atrašyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Išsakai savo nuomonę jos nepagrindęs? Čia maždaug teigiu, kad forume vien scammeriai, bet neduosiu jokių įrodymų ir panašiai. Alteri, esi suagęs žmogus, manau turėtum pats suprasti ką kalbi.

Niekas nesako, kad kažką kaltinai, tiesiog paskaitęs atsiliepimą apie serverį nesusilaikiau ir privalėjau atrašyti.

Galit džiaugtis, pagal mano įvertinimą tai vistiek būtų vienas iš geresnių serverių Lietuvoje... Žodžiu, grįžtu prie darbo.

Redaguota , nario Alter
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

Kaip žaidėjo nuomonė apie serverį : Patiko įdėja, taip, naujokams gal ir sunkoka susigaudyt tačiau pagalbos gali gaut daug kur, pradedant nuo /kit pagalbos iki pačių žaidėjų/forumo. Subalansuota ekonomiką, visko pirmom dienom tikrai negausi. Daug veiksmo, pvp megėjams čia kaip tik. 

 

Kaip prižiurėtojo nuomonė : Kolektyvą sudaro 5 žmonės [ be manęs ], iš jų aktyvus 3, šiek tiek liūdina toks atsainus požiūris į turimas pareigas, nes iš cm mačiau tik Brukalą serveryje per visas 5 ar 6 dienas kiek aš esu projekte. Pats savininkas pastangas rodo, daro eventus, klauso įdėju, motyvuoja žaidėjus duodamas prizus už įkeltus čytus ir panašiai, taipogi bendravimas labai patiko, nereikia laukt atsakymo kelias dienas kaip kituose dideliuose projektuose. Nėra kuo skūstis.

 

Tikrai rekomenduoju šį serverį.

Redaguota , nario Snarkcorn
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 2 mėnesių...
  • Parašė po 2 metų...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1706 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...