Peršokti į turinį

[Dr.Arnas] - Prisistatau


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3194 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Yo, sveiki visi kas skaito šį aprašymą, iškart pasakysiu, kad nebus foto (cuz im too shy).


 


So lets begin


 


Mano vardas yra Arnas, esu iš Klaipėdos, man yra 13 metų mano ūgis 181cm, sveriu 70kg. šiame forume užsiregistravau 2011 metais, turėjau ir daugiau paskyrų, kurias susikūręs buvau dar anksčiau, juokinga tai, kad 10 metų vaikas sėdi forumuose tokiuose kaip čia. Manau aš iš kitų žmonių tikrai išsiskiriu protu, ne tame, kad aš būčiau moksliukas, bet tame, kad aš tokių metų nedarau kvailų dalykų kaip puse mano klasiokų, ir galvoju į priekį apgalvodamas viską. Prieš trijus metus aš jau paleidau žaidimus ir pradėjau domėtis skriptinimu, buvo nekas, bet pramokau, toliau mokinausi gfx'inti ir iki dabar moku, bet esu apleidęs tą skillą. Pagrindine veikla šiuo metu mano yra žlugdyti šūdserverius bei programuoti, programuoju c++, c#, java kalbomis geriausiai, esu pramokęs šiektiek php, koduoti html, esu bandęs daryti prietaisus su Arduino.


//BTW sa-mp pasaulyje esu žinomas kaip Arnas_Weed


 


 


 


Haters gonna hate. Peace.


Redaguota , nario Dr.Arnas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Zdrw melagis.Skriptint meno net , kad ir 3 metus skriptini.nelabai visiems , kad moki mapp

 

nieko nesupratau ką čia parašei

 

beto nesakiau, kad 3 metus skriptinu, sakiau kad prieš 3 metus pradėjau, ir beto skriptint man net neįdomu dabar.

Redaguota , nario Dr.Arnas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Yo, sveiki visi kas skaito šį aprašymą, iškart pasakysiu, kad nebus foto (cuz im too shy).

 

So lets begin

 

Mano vardas yra Arnas, esu iš Klaipėdos, man yra 13 metų mano ūgis 181cm, sveriu 70kg. šiame forume užsiregistravau 2011 metais, turėjau ir daugiau paskyrų, kurias susikūręs buvau dar anksčiau, juokinga tai, kad 10 metų vaikas sėdi forumuose tokiuose kaip čia. Manau aš iš kitų žmonių tikrai išsiskiriu protu, ne tame, kad aš būčiau moksliukas, bet tame, kad aš tokių metų nedarau kvailų dalykų kaip puse mano klasiokų, ir galvoju į priekį apgalvodamas viską. Prieš trijus metus aš jau paleidau žaidimus ir pradėjau domėtis skriptinimu, buvo nekas, bet pramokau, toliau mokinausi gfx'inti ir iki dabar moku, bet esu apleidęs tą skillą. Pagrindine veikla šiuo metu mano yra žlugdyti šūdserverius bei programuoti, programuoju c++, c#, java kalbomis geriausiai, esu pramokęs šiektiek php, koduoti html, esu bandęs daryti prietaisus su Arduino.

//BTW sa-mp pasaulyje esu žinomas kaip Arnas_Weed

 

 

 

Haters gonna hate. Peace.

 

jasna :funny:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Yo, sveiki visi kas skaito šį aprašymą, iškart pasakysiu, kad nebus foto (cuz im too shy).

 

So lets begin

 

Mano vardas yra Arnas, esu iš Klaipėdos, man yra 13 metų mano ūgis 181cm, sveriu 70kg. šiame forume užsiregistravau 2011 metais, turėjau ir daugiau paskyrų, kurias susikūręs buvau dar anksčiau, juokinga tai, kad 10 metų vaikas sėdi forumuose tokiuose kaip čia. Manau aš iš kitų žmonių tikrai išsiskiriu protu, ne tame, kad aš būčiau moksliukas, bet tame, kad aš tokių metų nedarau kvailų dalykų kaip puse mano klasiokų, ir galvoju į priekį apgalvodamas viską. Prieš trijus metus aš jau paleidau žaidimus ir pradėjau domėtis skriptinimu, buvo nekas, bet pramokau, toliau mokinausi gfx'inti ir iki dabar moku, bet esu apleidęs tą skillą. Pagrindine veikla šiuo metu mano yra žlugdyti šūdserverius bei programuoti, programuoju c++, c#, java kalbomis geriausiai, esu pramokęs šiektiek php, koduoti html, esu bandęs daryti prietaisus su Arduino.

//BTW sa-mp pasaulyje esu žinomas kaip Arnas_Weed

 

 

 

Haters gonna hate. Peace.

 

Malonu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

<...> kad aš tokių metų nedarau kvailų dalykų kaip puse mano klasiokų, ir galvoju į priekį apgalvodamas viską. <...> Pagrindine veikla šiuo metu mano yra žlugdyti šūdserverius <...>

 

jau net nežiūrint į tai, kad čia buvo bandoma pasigirt ir pasirodyt ale kažkuo, bet kažin kurie protingesni, ar tie kurie džiaugiasi jaunyste (aš aišku nekalbu apie pastovius savaitgalinius prisigėrimus iki komos), ar tie kurie sėdi gamingo forumuose ir shitpostina "žlugdydami serverius" :lol: :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Giriesi, kad tu daug sugebi nors tau 13 metų... :mucha: + tu toks aukštas, kiek sveri.. Kelk foto ir visi matys..

 

Aš sakau palei savo metus daug ką sugebu, ko manau nesugebėtu kiekvienas, o foto nežadu dėti :/

<...> kad aš tokių metų nedarau kvailų dalykų kaip puse mano klasiokų, ir galvoju į priekį apgalvodamas viską. <...> Pagrindine veikla šiuo metu mano yra žlugdyti šūdserverius <...>

 

jau net nežiūrint į tai, kad čia buvo bandoma pasigirt ir pasirodyt ale kažkuo, bet kažin kurie protingesni, ar tie kurie džiaugiasi jaunyste (aš aišku nekalbu apie pastovius savaitgalinius prisigėrimus iki komos), ar tie kurie sėdi gamingo forumuose ir shitpostina "žlugdydami serverius" :lol: :lol:

 

žlugdyti šūdserverius ant prikolo pasakiau, pasigirt niekur nenorėjau, tik pasakiau gabumus. Whatever galvok ką nori.

Redaguota , nario Dr.Arnas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

<...> kad aš tokių metų nedarau kvailų dalykų kaip puse mano klasiokų, ir galvoju į priekį apgalvodamas viską. <...> Pagrindine veikla šiuo metu mano yra žlugdyti šūdserverius <...>

 

jau net nežiūrint į tai, kad čia buvo bandoma pasigirt ir pasirodyt ale kažkuo, bet kažin kurie protingesni, ar tie kurie džiaugiasi jaunyste (aš aišku nekalbu apie pastovius savaitgalinius prisigėrimus iki komos), ar tie kurie sėdi gamingo forumuose ir shitpostina "žlugdydami serverius" :lol: :lol:

 

Stipriai ir aiskiai :D !

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3194 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...