Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3976 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi, net nežinau nuo ko pradėti, nu žodžiu, noriu prisijungti prie kokio nors projekto [sURVIVAL], gali būti ir su modais, bet svarbu būtų gera nuotaika, bendradarbiautume. Na kaip pasakius apie mane TRUMPAI:

Esu Alytiškis

Mano pravardė (vardo nesakysiu): Pašhka

Man yra 14metų

Buildinu namus gražiai, užsiimu biškį su redstone ir visokiomis fermomis (auto)

Na žodžiu daugiau apie mane būtų privačiau jau, na būtų malonu iš jūsų pusės jog priimtumėte.

 

Norėčiau jog būtų N-14 serveris, cypliai nepatinka.

b4a97997.gif


 


● Ne tas stiprus, kuris silpną skriaudė, o tas, kuris jį apgynė ir padėjo jam tapti stipresniu.


● Jeigu į Tave spjaudo už nugaros, nereikia tų visų filosofinių minčių, kad tu priekyje...Tiesiog reik atsisukti ir pist į dantis !

(redaguota)

Dar pats cypliukas, mat jam cypliai nepatinka. :D

nu *Myliu SuperGames.lt*-t nesakau jog ašh vierchas rajone, tik nepatinka cypliai, pvz ts ar skp būnam ir pradeda rėkaut ir poto pradeda visokias nesamones daryt. Pora dienų ir nebelošia... norisi jog būtų normalus projektas, jog būtų galima bendrauti normalei, viską, ai tu nesupranti, paaugsi, suprasi GAL tada.

Redaguota , nario TGlavinson

b4a97997.gif


 


● Ne tas stiprus, kuris silpną skriaudė, o tas, kuris jį apgynė ir padėjo jam tapti stipresniu.


● Jeigu į Tave spjaudo už nugaros, nereikia tų visų filosofinių minčių, kad tu priekyje...Tiesiog reik atsisukti ir pist į dantis !

nu *Myliu SuperGames.lt*-t nesakau jog ašh vierchas rajone, tik nepatinka cypliai, pvz ts ar skp būnam ir pradeda rėkaut ir poto pradeda visokias nesamones daryt. Pora dienų ir nebelošia... norisi jog būtų normalus projektas, jog būtų galima bendrauti normalei, viską, ai tu nesupranti, paaugsi, suprasi GAL tada.

Su manim šneki lyg man būtų 11 metų ir nebūčiau jokiam projekte buvęs. :D Juokini bahuriukas. Su tokiom rašlevom tave tik į tokius projektus priims (Pora dienų ir nebelošia..), žlugsi greičiau nei projektas bus sukurtas. :D

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3976 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...