Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Norėčiau išmokit kurti žaidimus


Ignotas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3174 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Ignai eik tu toli, toli :D, šeip autoriui patarčiau nekreipt į ignus visokius ir paršus, bei katinus dėmesio, kurk team, arba 1 kurk game, svarbiausia yra mokėti programuoti ir modeliuoti, manau labiau programuoti, nes modelius galima iš neto parsisiųsti. Unity "lengviausiai" žaidimų variklis, ignas pakomentavo, kad unity šūdo krūva, tik kitais žodžiais, nes ponas ignas nemoka c#, nes nemoka anglų, kaip sako žydriai "peace". Imk unity 3d pradžioj, nemk 4 ar 5, visi pradeda nuo paprastesnio, 3d yra pilna pamokų, o 4 bei 5 nelabai, tai kai pramoksi ant 3d atsiras ir 5 ir galėsi plėsti savo žaidimą. Mano pirmasis game su unity buvo multyplayer zombiu šaudyklė :D. (jei idomu). Sėkmės! ;)

Jau matau kaip pats puikiai žinai Unity... :D Unity3D engine pavadinimas, o 4 ar 5 tai yra versija... Kodėl sakai jiems naudoti senesnę? Jeigu naujuosiose versijose yra daugiau galybių. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia bandai R3p keltis, a? :D "12" :D mama skaityt dar neišmokė? :(

 

P.S. Visados atrašydavai man, tik kai ten apie tave parašiau apsiverkei ir pradėjai nebeatrašyt? Tikra mergyte su pms'u :D.

:D Kaip aš tau atrašysiu su įspėjimu kuris nusiėmė tik vakar... Vpš pasakysiu, dėk man -rep, nes tai parodo koks tu mažas šūdukas esi ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jau matau kaip pats puikiai žinai Unity... :D Unity3D engine pavadinimas, o 4 ar 5 tai yra versija... Kodėl sakai jiems naudoti senesnę? Jeigu naujuosiose versijose yra daugiau galybių. 

Nu ir bairis, tu to unity net nežinojai, kai aš pradėjau domėtis, nesakiau unity 5d, plūgas.. Galimybių, čia tas pats kaip pirkt tačką, nors nežinai net kaip važiuoja, galimybės jam, jei nežinai kaip pamokint nerašyk, grynas plūgas :D.

:D Kaip aš tau atrašysiu su įspėjimu kuris nusiėmė tik vakar... Vpš pasakysiu, dėk man -rep, nes tai parodo koks tu mažas šūdukas esi ;)

Opa, tai eik atrašyk, ko tyli? 

Redaguota , nario Symbol of Death
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3174 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...