Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

-5 DE_INFERNO [antrasis edit'as]


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3197 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Žymiai geresnis už daugumą čia esančių editų, vienintelės klaidos tai buvo kad trečdalį video sudarė tekstas, ir prastokai judėjo kamera. Bet patiko fragai, patiko efektas. Fainiai :)

 

Ai ir dar didžiūlė klaida 5 kills with awp, nors viena nupylei su 5-7. Geriau niekad nemeluot pavadinime, parašyt geriau ace, awp, 5-7 ace, ar dar kažką, bet nemeluot pavadinime.

Redaguota , nario .lukonic`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Gražiai čia :) Sėkmės kituose edituose.

 

Ačiū!

Žymiai geresnis už daugumą čia esančių editų, vienintelės klaidos tai buvo kad trečdalį video sudarė tekstas, ir prastokai judėjo kamera. Bet patiko fragai, patiko efektas. Fainiai :)

 

tas tekstas buvo specialiai, kad prastumti dainą nes nenorėjau taip žiauriai kirpti, o dėl tos kameros nežinau, kitą kartą pasistenksiu padaryti gražiau, beto čia frag'ai ne mano, ačiū už pastebėjimus (:

 

.lukonic` atsiprašau tuoj pataisysiu, pats susimaišiau kai dirbau daugiausia su awp'u šiame video!

Redaguota , nario Dr.Arnas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau dainą galimėjo gražiai apkirpt, bet vis tiek gerai, bent jau sužaidei taip, kad daina atitiktų, nes daug kas neatitaiko dainos, tada išvis tragiška, o kameros judėjimas su laiku pagerės, susiprotėsi kaip gražiau atrodo :P

 

manau apie tą kamerą kaip tu sakai, tai tu šneki apie galą kur aš sumaliau š norėjau išbandyti į šoną nuvaryti, bet jeigu ne tai kame būtent problema?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tas paskutinis kameros judėjimas tai dar kaip tik visai nieko, bet apskritai, tiesiog truputi neatitaikytai juda, užstringa, per lėtai juda, per mažai juda, nu čia žodžiu... :D

 

aišku, dabar supratau pirmi du lėti, trečias greitas, o paskutinis  šeip sau toks, šiaip aš labiau norėjau pažaisti su velocity (greičiu), bet man ten pieva gavosi tai palikau, tu manau labiau norėjai tos kameros judesius kaip ritmą padaryti, gerai kitą kartą pabandysiu :]

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

aišku, dabar supratau pirmi du lėti, trečias greitas, o paskutinis  šeip sau toks, šiaip aš labiau norėjau pažaisti su velocity (greičiu), bet man ten pieva gavosi tai palikau, tu manau labiau norėjai tos kameros judesius kaip ritmą padaryti, gerai kitą kartą pabandysiu :]

Aš čia ne iš eilės susakiau, tik šiaip :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man visai patiko kaip ir anas, pirmas tavo, bet čia labai jau panašūs, kad tik kameros efektų daugiau. Na bei smagu, kad vis bandai tobulėti, pagirtina.

Dar spalvos keitimas buvo po šūvių, tiesiog nežinau ką pridėti, gal pasiūlymų yra?

 

Per ilgas intro galėjai kokį 5 sec padaryt

 

čia intro, kad prastumti dainos laiką ant šūvių

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3197 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...