Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5692 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

"WoW" jau žaidžia per 10 mln žaidėjų.

...taip rašo CBL žurnalas.

2wow-logo2800-med.jpg

Benrdovė "Blizzard" pranešė, kad jos internetinis vaidmenų žaidimas (MMORPG) "World oof Warcraft" jau žaidžia daugiau nei 10 milijonų žaidėjų. Toks neblėstantis populiarumas pralenkė didžiausius kūrėjų lūkesčius. Per trejus metus jis vis buvo perkamiausias žaidimas, o pernai pasirodžius papildymui "World of Warcraft: The Burning Crusade" vien per pirmąsias 24 valandas buvo parduota apie 2,4 milijono šio pratęsimo kopijų.

066_q4DIeqk

Šaltinis: CBL

Guest Guest

[lmao.gif] [lmao.gif] Geras video,žaidimas yra gan populiarus ir daug kas jį žaidžia manau kas 5 žmogus (nuo 10-20 metų) pasaulyje [eyes.gif]

[lmao.gif] [lmao.gif] Geras video,žaidimas yra gan populiarus ir daug kas jį žaidžia manau kas 5 žmogus (nuo 10-20 metų) pasaulyje [eyes.gif]

Na Lietuvoje tikiu, bet pasaulyje tai nežinai. Nes yra labai daug skurdžių valstybių, kuriose vaikai, net naudotis kompiuteriu nemoka. O ką jau kalbėti, kad turės kompiuterį arba tuo labiau dar "WoW".

Nu bet pamatęs tokią statistiką, tikrai nenustebčiau, nes gan tikėtina.

Guest Guest
[lmao.gif] [lmao.gif] Geras video,žaidimas yra gan populiarus ir daug kas jį žaidžia manau kas 5 žmogus (nuo 10-20 metų) pasaulyje [eyes.gif]

Na Lietuvoje tikiu, bet pasaulyje tai nežinai. Nes yra labai daug skurdžių valstybių, kuriose vaikai, net naudotis kompiuteriu nemoka. O ką jau kalbėti, kad turės kompiuterį arba tuo labiau dar "WoW".

Nu bet pamatęs tokią statistiką, tikrai nenustebčiau, nes gan tikėtina.

Apie ką ir kalbu,tiek žmonių tokį žaidimą,serveriai girdėjau ten būna užkimšti,kai kurie laukia 1-2h,kad ten galėtų patekt

  • Parašė po 2 savaičių...
Guest Guest

Nemanau,kad visus,nors gal čia reiktų daugiau duomenų ;)

  • Parašė po 2 savaičių...
Guest Guest

Nesupratau? Kažką Tu ne taip... Jis nemokamas ;)

Guest Guest

Tikrai ne,jeigu būtų mokamas,tiek žmonių nežaistų ;)

Guest Guest
tipo nekainuoja per menesy kazkur 56lt???

Tikrai nekainuoja,pats buvau išbandęs,kažką maišai ;)

  • Parašė po 2 savaičių...
Svečias

Yra mokami serverei bet jie tikrai nekainuoja 56 lt/men! Ir kas kokem serve zaidze?

Guest Guest

Nelabai kas čia žaidžia kaip matai ;)

10 mln losia globale (legaliam serve ) o dar gi piratiniuose servuose zmones losia nes ju pilna .... tai tikrai ne 10 mln losia bet daugiau uz 10 mln nu mano nuomone kad ji isviso losia nuo 15mln iki 20mln zmoniu ...

P.S. Globalas (legalus servas ) kainuoja 50 lt i menesi bet patikekite wow yra ispudingas zaidimas o kartu su globalu (legaliu servu) tai visiska pasaka ... patikekite as buvau loses globale ir piratiniame - skirtumas jauciasi iskart tarp ju 1. globale zmoniu skaicius didesnis uz piratini 2. globale lagas mazesnis negu piratiniam 3. globale daugiau eventu ir viso kito negu piratiniam .... ir daug daugiau... nu zodziu ne siaip wow losia 15 mln zmoniu nes jo mapas milziniskas , grafika gera , itemu daug ir t.t. ... nu tuo ir baigiu savo komentara :) Beje piratinis nemokamas :)

i393905_sasuke2.jpg
10 mln losia globale (legaliam serve ) o dar gi piratiniuose servuose zmones losia nes ju pilna .... tai tikrai ne 10 mln losia bet daugiau uz 10 mln nu mano nuomone kad ji isviso losia nuo 15mln iki 20mln zmoniu ...

P.S. Globalas (legalus servas ) kainuoja 50 lt i menesi bet patikekite wow yra ispudingas zaidimas o kartu su globalu (legaliu servu) tai visiska pasaka ... patikekite as buvau loses globale ir piratiniame - skirtumas jauciasi iskart tarp ju 1. globale zmoniu skaicius didesnis uz piratini 2. globale lagas mazesnis negu piratiniam 3. globale daugiau eventu ir viso kito negu piratiniam .... ir daug daugiau... nu zodziu ne siaip wow losia 15 mln zmoniu nes jo mapas milziniskas , grafika gera , itemu daug ir t.t. ... nu tuo ir baigiu savo komentara :) Beje piratinis nemokamas :)

Įdomus ir vertingas komentaras!

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5692 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...