Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).
Mes laikomės BDAR (Bendrojo Duomenų Apsaugos Reglamento) ir neteikiame jokios informacijos projektų/serverių administracijai apie narių parduodamus projektų/serverių turtus.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3985 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Sveiki,


 


Neišsiplėsiu daug tiesiai ir šviesiai apie paskyrą.


 


Informacijos dalis:


 


XP: 2790.


Darbas: Medikas (rangas: vaistinėlių išvežiotojas) [1].


Mašinos: Nėra.


Pinigai: 27.900 EUR.


VIP: 2d [nemokamas]


Admin: nėra.


Pin kodas banko: **** (pasakysiu kai nusipirksit).


Teisės: Automobilio.


Ginklų licenzija: Nėra.


Klausimo atsakymas: Nėra [užsidėsite patys , /klausimas].


-----------------------------------------------------------------------------------------


Dabar klausimas kyla kokią kainą? 


 


Kainą yra sarg.lt 100 kreditų t.y 1.47 EUR. Išsiųsite man ant kitos paskyros kreditų ir įteiksiu jums slaptažodį. 


JEIGU BIJOTE PIRKTI - NEPIRKITE, čia jūsų reikalas.  :)


 


Ir dar nusipirkus paskyrą duosiu jums 200.000 eurų , ant pradžios kad nuspirktumet mašina bent pradžiai , poto galesite ridą kelti kitiems žaidėjams per pertraukas. :)


 


--------------------------------------------------------------------------------------------------


Su šitą paskyrą nežaidžiu ją sukuriau šiaip sau , besikurdamas žiūriu opa atranka į medikus nuėjau ir neįdomu man dirbti , aš turiu kitą paskyrą dirba SWAT o jos tikrai nežadu parduoti. :)


-----------------------------------------------------------------------------------------------


Info lentėlę , nicko nematysit kad nerašytumet poto papeikimus ar dar ką.


http://www.part.lt/img/90baf0103457a1794a49757408439719782.png


---------------------------------------------------------------------------------------------


Kontaktai: skypę


frothen478


--------------------------------------------------------------------------------------------


Kas atėjo pasišaipyti ar šiaip , dinkit lauk iš temos , o dėl paskyros neskūbu parduot kas pirks tas. 


Redaguota , nario Šmekeliokšt

graphic.png

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3985 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...