Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3989 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Hello draugai. Norėčiau su jumis pakalbėti tokia tema apie profesionalius žaidėjus, jūsų nuomone apie juos ir visą kitą. 

 

Norėčiau pasidalinti su jumis profesionalių žaidėjų STEAM Paskyromis.

 

 

 

 

ENVYUS kennyS http://steamcommunity.com/id/kennyS-

 

 

 

 

Virtus.Pro pashabiceps - http://steamcommunit...561197973845818

 

 

 

Virtus.Pro neo http://steamcommunity.com/id/NEOZORD

 

 

 

ENVYUS NBK - http://steamcommunit...561197960710573

 

 

 

Ninjas In Pyjamas - Get_Right - http://steamcommunit...GeTRiGhTAlesund

 

 

 

Virtus.Pro taz - http://steamcommunit...561197960499780

 

 

 

Virtus.Pro byali http://steamcommunity.com/id/bialyyy

 

 

 

Titan smithzznhttp://steamcommunit...OfficialSmithZz

 

 

 

ENVYUS apeX - http://steamcommunit...561197989744167

 

 

Jeigu neradote savo favorito pakomentuokite temoje pridėsiu.

 

Žiūrėkit į tą jog avidvi komandos pasiplenė iš šito. Taip, nV čia paėjo geresnė korta, bet visi pamirštą fakta jog apEX ir kenny duo jau kurį laiką labai stringa. Po AWP nerfo kenny stipriai susiplnėjo, bet yra kita priežastis kodėl jis nerodo tų Dieviškų scores: sename Titan kai kenny šaudė neąmones viskas buvo sukta aplinkui jį. Jis galim sakyt užėmė vos ne 3 roles: entry, awper, support. Per Katowice Ex6 pakeitė viską ir kenny role liko tik AWP. Provblema tame kad jam sunku buvo prisitaikyt. Shox turėjo tą patį stilių. Ex6 jam leido daryt ką nori ir jis vienu .etu buvo Dievas, bet pačiame nV/LDLC jis neparodė nieko blatno, nes jis suvaržytas buvo. To labiausiai ir bijau apie kenny. Happy turi labai skirtinga valdymo stilių, jie neturi magiškų strats jog staiga pradėtų turėt pranašumą. ApEX čia vienintia kuris manau pasipelnys, nea geriausios jos dienos buvo su happy. Dabar apie patį Titan. Tai yra beveik ta pati VeryGames kopija kuri kažkada naikino visus ir Shox buvo tas super star kurio visi pavydėjo. Tiesiog tikiuosi jog shox atsigražins tą stilių ir abidvi komandoa galės palaužyt fnatic kurie po truputį prastėja

I0ZIOGI.png?2 New York 2016

 

Simply amazing

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3989 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...