Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Darbalaukio filmavimo programa


augis35

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3206 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

mirillis action siųskis, susirasi per google/tpb. bandicam prastesnė kokybė ir didesnis fps drop negu mirillis, ir per ją gali pasirinkti labai patogiai ką nori filmuot.

d921387016.jpg

 

Camtasia 8 gali parsisiųsti ir pabandyti :)  Video Pamoka

 

Abi programos yra labai puikios zaidimu/darbalaukio filmavimui, jaigu reikia camtasia 8.X.X patcho, tai idejau i failai.lt, ten tiesiog instalini camtasia trial'a ir tada paleidi ta programele, spaudi patch ir vsio.

 

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Abi programos yra labai puikios zaidimu/darbalaukio filmavimui, jaigu reikia camtasia 8.X.X patcho, tai idejau i failai.lt, ten tiesiog instalini camtasia trial'a ir tada paleidi ta programele, spaudi patch ir vsio.

 

 

Man antivirusine ta pacha blokuoja

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet kiek žinau, tai ji prastai įrašo mikrofono garsą

Asmeniškai man gerai ji viską įrašo :) tik turi susireguliuoti šiek tiek t.y. kada įsijungi programą, jos garsą sumažinti (shadow play, per sound mixer). Dėl to ir sako kiti kad mikrofoną prastai įrašo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na zirzgimas tai tik del mikrafono gali but, programa cia nieko deta turetu but.. :? As kiek naudojas sita programa tai niekada problemu neturejau tai nelabai galiu ka ir tepadet 

Nu laptopas naujas nžn ar gali mic būti *Myliu SuperGames.lt*, per skype šneku ok viskas. Man antrodo kažka reikai nustatyti per mixerį

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3206 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...