Peršokti į turinį

Reikia pagalbos . || Clash of Clans


imbuex

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3228 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki forumo lankytojai . Megstate padėti rimtai naujokams ? Tuomet skaitykite toliau , o kurie nemėgsta net neskaitykite , ir negaisinkite savo laiko. Norėčiau jog nebūtų free-postu arba keli žodžiai pagalbai.

Taigi pradėjau žaisti žaidimą Clash f Of clans. Ir reikia jūsų didelios pagalbos bei didelių patarimų apie ši žaidimą, tai papasakosiu kaip zaidziu , jog būtų jum lengviau susigaudyti kaip man padėti.

Pirmiausiai žaidžiu nerušhindamas. Omeni turiu nepuolu kitų žaidėjų,keliuosi apsauga,elexir ir panašiai.

Dabartine mano informaciją žaidime:

1. Town Hall - 3 level.

2. Gold mine - 2 level.

3. Gold mine - 2 level.

4. Cannon Level - 3 level.

5. Cannon level - 2 level .

6. Archer Tower - 2 level.

7. Elexir Storage - 3 level.

8. Barrack - 2 level

9. Barrack - 1 level

10.Elexir Collectors - 2 level.

11.Elexir Collectors 2 level.

12.Builder 2/2

13.Mano level - 6

Tiesiog man reikia kad patartumėte kaip toliau žaisti , ka daryti, kaip baze pasistatyti nes tokios neturiu pasistates i belenkur sumėtes viska i kruva nes nieko nepuolu, bei shield turiu 2 dienas dar. Uz patarimus ir pagalba atsidėkosiu forumo pinigais.

Bei gal butu toks kuris norėtu kartu pažaisti ? Na nes reikia nemažos man pagalbos.

Skype - rimbuex

Redaguota , nario imbuex
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

užsikruši tu, jei nepuoli kitų žaidėjų, resursų nebus, kaip suprast pirmą gamyklas ant galo apsaugą? :D be apsaugos iš tavęs resursus vogs, pats turiu th9 kosminės kainos nieko nepūldamas turbūt tiek nepasieksi, būtinai siena maxink, kad th6 turėtum 6lvl siena, tada bus lengviau turėdamas 6lvl siena TH6 galėsi ropštis į priekį, ieškok resursų kolektoriuose, nepamiršk Geriausias puolimas yra gynyba :) Be gynybos iš tavęs ress vogs pasikartoju, tad daryk kaip nori, vietoj taves stengčiausi pasikelt storagus nedaug, įsigyk 3builderi kuo greičiau, bus paprasčiau, visada 1 builderi palik gyva, kad neturėdamas kur goldo pvz kišti sienas kelk nu žodžiu poto pats suprasi, nepamiršk CC pasidaryti karių gausi nemokamų.

 

O toliau kaip ir minėjo karius, ir t.t. max kelk spellus

Redaguota , nario Tqq1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Nesakiau jog ant galo reikia apsauga,tiesiog vardinau . Pulsiu kitus žaidėjus kaip tuoj man upgrade bus Tower ,nes reikia kad apsauga būtų 2-3 level. Bet vistiek dėkui už patarimus. Bėto , o kaip man gauti dar viena builderi jeigu kainuos 500 gems ? O man dar iki tiek toli.

Redaguota , nario imbuex
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesakiau jog ant galo reikia apsauga,tiesiog vardinau . Pulsiu kitus žaidėjus kaip tuoj man upgrade bus Tower ,nes reikia kad apsauga būtų 2-3 level. Bet vistiek dėkui už patarimus. Bėto , o kaip man gauti dar viena builderi jeigu kainuos 500 gems ? O man dar iki tiek toli.

Lengva , kaip pradedi žaist gauni apie 250gem ar daugiau bške, poto gauni iš medžių, krumų , ir pasiekimų.[bent jau aš taip susitaupiau.] Arba kaip pradžioje gauni 250 gem , ir kaip būni TH5 , susirenki 1250trophies ir gauni dar 450gem.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Lengva , kaip pradedi žaist gauni apie 250gem ar daugiau bške, poto gauni iš medžių, krumų , ir pasiekimų.[bent jau aš taip susitaupiau.] Arba kaip pradžioje gauni 250 gem , ir kaip būni TH5 , susirenki 1250trophies ir gauni dar 450gem.

Aišku . Pakviesiu į skype , priimkit , reikia pakalbėti apie klanus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kelk kur auksą ir eleksyrą gamina ir saugyklas jų, stenkis užsikelti iki 4 TH. Tada susipirk viską ir ką turi leisk ant gynybos. Paskutinius palik kareivius. Jei trūksta resursu pulk golemus, kur singleplayer tipo. Gali pasukčiauti dar taip. Kadangi trofėjai pradžioje nėra svarbūs, gali visus resusrsus ir kas svarbiausia įmesti į vidurį, aptverti su gynybą visa, ten archeriu bokštais ir pnš. o TH palikti lauke, tada kas tave puls sakyčiau pirmą TH nuims ir gaus 1 star, todėl užskaitys pergalę iškarto tam kas puola ir gausi shieldą, su juo vėl kurį laiką galėsi upgraitinti viską. Taip pat patariu neupgratinti tvorų, jas palik paskutines, nes labai brangu. Be to gal ir galėtume kartu palošti kaip čia siūleisi, tik nežinau kaip tiklsiai čia norėjai pasakyti, na žodžiu parašyk į pm jei kas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. SVARBIAUSIA neleisk gems'ų nes jei išleisi gemsus bus sunku susitaupyti kitiems builderiams, o su 2 builderiams žinok pradėsi užsiknisti kokiam TH7-TH8 kol viską užmaksinsi 2. Ką aš dariau pradžioj buvau silpnas tai visus Collectorius ir Storage kėliau iki max TH galimo lėvelio, tada man labai pagelbėjo ;) O paskui maxink kas lieka aišku, aš visada darau, nes toks esu pirma maxinu tai kas brangiausia, kad vėliau nereiktų eiti "lootinti" ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na aš dabar esu pasikeles tower ant 3 level , cannon ant 3 ir kitas 3. Pradedu kažką tarkim tobulinti, ir vienas builderi lieka laisvas , kol jis laisvas naudojuos jomi , nes prisivogiu iš kitų resursų ir upgrade darau tvora vis po 5000. Noriu save labiau apsaugoti , po biski kelių ir gold storage visokius , bet man likę apie 190 gems nes pirkau boost ant tų goblinu , nelabai man išeina juos taupyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš asmeniškai žaidžiu taip, jeigu pasistatau didesnį townhall, tai pradedu nuo apsaugos tobulinimo iki maxo, toliau einu prie resų ir kt.. Asmeniškai aš taip nedarau kaip dauguma daro, jog kuo skubiau kelia th, kad ten pagaliau gautų kažką naujo ir kt.. Beprasmiška.. O kalbant apie bazes, aš bent jau žiūriu Youtubėj, tikrai kartais gerų bazių randi! ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3228 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...