Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškomas modeliuotojas.


IamU

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3209 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Žmogus pyksta vien dėl to ,kad aš parepinau kito žmogaus posta.......                 http://prntscr.com/7u6bd9     http://prntscr.com/7u6bvp. Iki to buvo kaip ir normalus ,bet dėl tokio menkniekio pykti tai nežinau.

Tai vadinasi sarkazmas :)

P.S. Tu mane išmetiai iš kontaktų, ne aš tave.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai vadinasi sarkazmas :)

P.S. Tu mane išmetiai iš kontaktų, ne aš tave.

Nu ,bet tu kišaisi kur nereikia :D Tai kaip man jausti ,kad aš parepinau ,o tu sakai va kodėl dabar repinai, lyg pasakytum "tam debilui"... Dar mane pasiuntei.

Redaguota , nario マタス
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O kas tavo manymu geriau? Ilgiau daryti ir geriau padaryti, negu trumpiau daryti, ir mažiau padaryti??

Pritariu. Tai kiti zaidimu kurejai nesukure zaidimo per menesi. O tu viska nori padaryt kuo greiciau, mes geriau palauksim ilgiau nei gausim greit ir neidomu zaidima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Hmm... Nežinau... Gal tuo kad į darbą bus daugiau įdėta laiko kuris reiškia kad bus geresnis produktas...

Nu kad niekas taip nevyksta, tu gali idet metus i savo projekta bet jei tu nieko nemoki tai net metu neuzteks jam padaryti, o kad komandoj dirbant bus tipo 'geresnis' "produktas" tai cia FALSE STATEMENT, tu nerasi zmogaus kuris buti normalus ir pakankamai subrendes, ir dar tau nemokamai modeliuotu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3209 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...