Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3987 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Man irgi rusai nepatinka patys šlykštausi žmonės pasaulyje marozų šalis ble sutinku tik sušaudyti jos ten padlas, negi nematot kokie rusai šlykštus kiekvienas gerbantis Lietuvis nekenčia rusų ir nekes nes jie šlykštus yra, nesakiau gal yra vienas kitas normalus rusas bet ten degradai...

 

Štai kokia mūsų vaikaičiu nuomone apie  mūsų kaimynus, kurie pastate visą Lietuva, Nepriklausoma Lietuva, kuri viska tik ir sgebėjo parduoti, o žmones gyvena vos ne žemiausiame ES lygija, kalbant apie atlyginimus. Baninti tik tokius neišmanelius

AŠ TIKRAI NEGRYBAS

Man irgi rusai nepatinka patys šlykštausi žmonės pasaulyje marozų šalis ble sutinku tik sušaudyti jos ten padlas, negi nematot kokie rusai šlykštus kiekvienas gerbantis Lietuvis nekenčia rusų ir nekes nes jie šlykštus yra, nesakiau gal yra vienas kitas normalus rusas bet ten degradai...

Tai tu man geriau paiskink kodel jau vos ne kas antras zmogus lietuvoje sneka rusiskai? Mokyklos reikalauja rusisku daiktu, o jus dar norit susaudyt tuos ruskius..

QMkPpxPDYY0fu.gif


 


Išgerkim už tuos kurie dar džiaugiasi gyvenimu o ne internetu


(redaguota)

Gal ir sedi nuo senų laikų gal kai kuriems rusams čia ir gerai, matot rusai bėga iš rusijos nes ten degradavai vien protingi bėga... jau visas paaiškinimas, nežiūri žinių *Myliu SuperGames.lt* rusija lindo prie ukrainos? nežutenka žemes jau? jiems? beto rusai buvo užgrobe sausio 13d boksta tevezijos nieko nesako? *Myliu SuperGames.lt*?  matosi patys supisti rusai busit ir bandot čia kažką paaiškinti mano nuomonės nepakeisti rusai buvo ir bus šlykstines o jei jus ginat tai važiuokit *Myliu SuperGames.lt* ir gyvenkit ten rusijoje supisti bal.vonai 

Redaguota , nario edvinas148

Gal ir sedi nuo senų laikų gal kai kuriems rusams čia ir gerai, matot rusai bėga iš rusijos nes ten degradavai vien protingi bėga... jau visas paaiškinimas, nežiūri žinių *Myliu SuperGames.lt* rusija lindo prie ukrainos? nežutenka žemes jau? jiems? beto rusai buvo užgrobe sausio 13d boksta tevezijos nieko nesako? *Myliu SuperGames.lt*? 

Jo *Myliu SuperGames.lt* :DD Maciau rusus kuriems gal po 20-30 metu. O tu zinai kad lietuviams viskas pohuj ka tie rusai jiems buvo padare?

QMkPpxPDYY0fu.gif


 


Išgerkim už tuos kurie dar džiaugiasi gyvenimu o ne internetu


(redaguota)

Gal ir sedi nuo senų laikų gal kai kuriems rusams čia ir gerai, matot rusai bėga iš rusijos nes ten degradavai vien protingi bėga... jau visas paaiškinimas, nežiūri žinių *Myliu SuperGames.lt* rusija lindo prie ukrainos? nežutenka žemes jau? jiems? beto rusai buvo užgrobe sausio 13d boksta tevezijos nieko nesako? *Myliu SuperGames.lt*?  matosi patys supisti rusai busit ir bandot čia kažką paaiškinti mano nuomonės nepakeisti rusai buvo ir bus šlykstines o jei jus ginat tai važiuokit *Myliu SuperGames.lt* ir gyvenkit ten rusijoje supisti bal.vonai 

 

Eiline Lietuvos žurnalistu propogandos auka, tas kas delfije 15min rašoma yra diktuojama iš JAV, 100 kartu buvo paneigta, net pačiu OSBO stebėtoju, kad rūsų ten nėra. Bet mūsų šudsaičiai delfi 15min to nerašo....

Redaguota , nario JuBanGrybas

AŠ TIKRAI NEGRYBAS

Ir tu tikiesi kad neheitins su tokiu nusistatymu... Lietuviai tokie, anokie. Peikiat Lietuva bei lietuvius, nors patys esat sioj saly gime ir uzauge/beaugantys. Pasimokykit kadanors, kad reikia kaltinti ne tauta, ne krauja tekanti musu venuose, o pacius save, pirma patys pradekit normaliai bendraut tada darykit kazkokias isvadas. Kaip visada dabar reikia peikti "lietuviai" manai rusai geresni? Apie amerikiecius isvis patylesiu, narkomanu pilni kampai, vos ne kiekvienas su saltaisiais ginklai vaiksto, nutukimas masinis, o jus cia peikiat lietuvius?! Pats paziurek is kur imam pavyzdi, is tokiu netikeliu kaip amerikieciai, arba rusai, kurie garseja savo psichiniu ziaurumu. Jai daugiau pasistengtume buti tokie, kokie buvo musu tevai, seneliai bei visi proteviai, butume maza, bet labai stipri valstybe (kalbu ne apie ekonomika, nes per mazas zemes plota turim tam, taip pat neturim naudinguju iskasenu). Pagalvokit, kokie buvo musu proteviai, dabar taip pat imat pavyzdi su sportu is uzsienio, "kulturizmas" kokia nauda is to? Grazus tie raumenys, bet kiek jie riboja? Negalima begiot nes neteksit 6-7% raumenu? Absurdas, gal ir neteksit to estetinio vaizdo 6-7%, bet igausit daugiau greicio, istvermes bei "sprogstamosios" jegos. Del ko jausites zymiai geriau, nebus tu sirdies ligu, del per dideles raumenu mases, kitas dalykas galesit judet tikrai zymiai greiciau, o dirbt fizini darba taip pat, net nekalbu apie savigina. Taip pat ir pradeda vartoti steroidus tokioms nesamonems, kuris gadina ne tik gyvybinius organus, bet ir lytinius. Maziau imkim pavyzdi is uzsienio, o daugiau is savo tautos!!! :)

Su supergames nuo: 2009-09-12 :*

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3987 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...