Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3991 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Sakai edga susimete visus nuopelnus, o tu is kitu acc repus susimetei ane?

Dėja ne tiesiog pakeičiau V_P ir viskas , jeigu nepatingėtum ir nueitum į mano profilį >>> Reputacija viską pamatytum , jeigu tau diedi akinuku reikia tai ok.

 

 

 

Edgarai pakelk akis į viršų pažiūrėk ką parašė Aivaras ir viską matysi , tu rašai , kad persikėlėme , nors tu net nebuvai to projekto dalis buvai niekas , gal net ten ir nelošiai , o dabar galvoji ateis pas tave tokia sėkmė kokia buvo pas Aivara , galbūt nebeapsimesk durneliu ir prisipažink.

Redaguota , nario Matthew_Bennett

greensideV1.png

Dėja ne tiesiog pakeičiau V_P ir viskas , jeigu nepatingėtum ir nueitum į mano profilį >>> Reputacija viską pamatytum , jeigu tau diedi akinuku reikia tai ok.

 

 

 

Edgarai pakelk akis į viršų pažiūrėk ką parašė Aivaras ir viską matysi , tu rašai , kad persikėlėme , nors tu net nebuvai to projekto dalis buvai niekas , gal net ten ir nelošiai , o dabar galvoji ateis pas tave tokia sėkmė kokia buvo pas Aivara , galbūt nebeapsimesk durneliu ir prisipažink.

Tu rimtai naras *Myliu SuperGames.lt* skaityt nemokantis... bandai prinert Aivarui stumdamas ant Edgaro, kad pareklamavo projekta. Jei mokėtum skaityt, būtum perskaites, kad kalbėjo apie projektą, ir saves neminėjo nė vienoje eilutėje.

„Life is too short to remove usb safely“


Dėja ne tiesiog pakeičiau V_P ir viskas , jeigu nepatingėtum ir nueitum į mano profilį >>> Reputacija viską pamatytum , jeigu tau diedi akinuku reikia tai ok.

Edgarai pakelk akis į viršų pažiūrėk ką parašė Aivaras ir viską matysi , tu rašai , kad persikėlėme , nors tu net nebuvai to projekto dalis buvai niekas , gal net ten ir nelošiai , o dabar galvoji ateis pas tave tokia sėkmė kokia buvo pas Aivara , galbūt nebeapsimesk durneliu ir prisipažink.

:D :D :D gal tu tiesiog nyk į GS ir sedėk šikną užraukęs

Guess who's back

(redaguota)

Vaikuti sako pačiam gal kokia 16 metų ir pisa protą pilnamečiui , toks pacukas xddddd

 

Taip, vaikuti, koks dar 18 metų.. :D:D 12 ne daugiau. Man 21m. ;))

 

P.S Maroziuk valih nh

Girls ! Girls ! Calm down ! Everything is fine... Manau visi prieisim prie vienos tiesos: Norime kad sugrįžtu dar vienas puikus serveris į sa-mp lietuvos pasaulį. Edgaras ne kūrėjas nes kiek pamenu iš tiesų kad Aivaras kūrėjas, bet jis už tat sužądino ir vėl iš naujo priminė kadaise buvusį gerą projektą. Nebesipykit ir neliekit tulžies o geriau susitaikykit :) ir tikėkimes kad aPine.lt sugrįš vėl iš naujo į mūsų kompiuterių ekranus :)

Redaguota , nario Casimir

LXhYGbX.gif

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3991 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...