Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[Play Games] Kas tai?


Shadowas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3150 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Nu ir ką tu norėjai tuo pasakyti? Čia tas pats kaip naudotis Google Plus.

Dabar eik ir komentuok po visais postais kurie papasakoja apie žaidimus ir panašiai "ir ką tuom norėjai pasakyti?"

Ir aš norėjau pasakyti tai, kad verta pradėti naudotis šia programa.

Redaguota , nario Shadowas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

16lvl - Kiniško biliardo virtuozas :D 6,500xp iki 17lvl, daugiausiai xp ant žaid. automatų(gal tik 1-2 kartus buvau parsisiuntęs automatus žaidimų...) paskui strateginiai, įprastos temos, lenktynės ir simuliaciniai ir t.t.

Ooooo :D Duok savo Nickname kažkaip norisi draugų lietuvių :D
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei neturi išmaniojo tai jis tau ir yra netinkamas, bet kitiems jis tinka. :) Nepatinka? Išeik iš temos negi sunku?

Tai aš dabar sukursiu temą apie Google Plus ir sakysiu, kad jeigu nemėgsti jo, tai neturi kompiuterio? Tai gal man aprašyti Google Plus funkcijas, kad gali pridėti į draugų ratus ir rodo naujausius naujinius, kai kad tu aprašei šitą žemo lygio Google Plus programą. Tokio lygio neišprusėliai, kaip tu ir platina Lietuvoje, tokį šūdą ir paskui kiti pradeda naudoti ir Lietuvą laiko prasta šalimi, nes naudoja niekam tikusias programas, kurias naudoja trečiojo pasaulio šalys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai aš dabar sukursiu temą apie Google Plus ir sakysiu, kad jeigu nemėgsti jo, tai neturi kompiuterio? Tai gal man aprašyti Google Plus funkcijas, kad gali pridėti į draugų ratus ir rodo naujausius naujinius, kai kad tu aprašei šitą žemo lygio Google Plus programą. Tokio lygio neišprusėliai, kaip tu ir platina Lietuvoje, tokį šūdą ir paskui kiti pradeda naudoti ir Lietuvą laiko prasta šalimi, nes naudoja niekam tikusias programas, kurias naudoja trečiojo pasaulio šalys.

1. Sukurk apie google+ tema tikrai manau praverstų :) Kadangi nepamaišytų niekam informacijos apie ja taipogi ir man kadangi aš ja nesinaudoju :) 2. Žemo lygio programa :D Šitas prajuokino tokių funkcijų nei viena programa neturi išskyrus šita. 3. TU čia tik vienas esi neišpruses prie kompiuterio sėdi ir ieškai prie ko prikibti. 4. Niekam tikusias programas? Tu čia niekam tikes :) Gerai jau atsibodai, prašau gražiai išeik iš temos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Sukurk apie google+ tema tikrai manau praverstų :) Kadangi nepamaišytų niekam informacijos apie ja taipogi ir man kadangi aš ja nesinaudoju :) 2. Žemo lygio programa :D Šitas prajuokino tokių funkcijų nei viena programa neturi išskyrus šita. 3. TU čia tik vienas esi neišpruses prie kompiuterio sėdi ir ieškai prie ko prikibti. 4. Niekam tikusias programas? Tu čia niekam tikes :) Gerai jau atsibodai, prašau gražiai išeik iš temos.

Jeigu tave domina Google Plus matosi, kokio lygio dalykai tau patinka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atidaręs savo minusinės reputacijos šaudyklą ir manai, kad labai tinkamai elgiesi taip elgdamasis. Taip elgiasi tik žemo lygio žmonės. Aš nesu žemo lygio, todėl neatidarau šaudyklos. Jeigu tu išbandinėji žemo lygio programas, kurių nepripažįsta išsivysčiusios šalys, tada matosi, kad neišprusęs esi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu tave domina Google Plus matosi, kokio lygio dalykai tau patinka.

Mauk *Myliu SuperGames.lt* uruodas ieško prikibti prie kažko debilas kūrwa jam google+ žemas lygis tavo galva yra žemas lygis. Programa tai tikrai sudomino, įdomios funkcijos pabandysiu! :) Dėkui +rep

Redaguota , nario .lukonic`
Narys įspėtas. Forume reikia nesikeikti, gerbti kitus forumo narius bei administraciją ir jų nuomonę, neįžeidinėti ir negrasinti, savo nuomonę pateikti aiškiai, suprantamai ir civilizuotai.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mauk *Myliu SuperGames.lt* uruodas ieško prikibti prie kažko debilas kūrwa jam google+ žemas lygis tavo galva yra žemas lygis. Programa tai tikrai sudomino, įdomios funkcijos pabandysiu! :) Dėkui +rep

Tau Google+ aukšto lygio? Tu gal pasidomėk ką mano išsivysčiusių šalių žmonės apie šitą dalyką ir tada kalbėk. Jeigu Lietuvoje šita programa yra aukštas lygis, tai ši šalis ritasi prie trečiojo pasaulio šalių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tau Google+ aukšto lygio? Tu gal pasidomėk ką mano išsivysčiusių šalių žmonės apie šitą dalyką ir tada kalbėk. Jeigu Lietuvoje šita programa yra aukštas lygis, tai ši šalis ritasi prie trečiojo pasaulio šalių.

Mauk debile von iš čia *Plaunu butelius* dabar viskas yra sujungta su google+ be jos neapseisi tai jei nori prisitaikyk arba pisk į šona ir heitink kadangi matau išsprogtakis mauzeris esi kuris moka tik kitus peikti kurie vargsta, kuria temas, padeda, teikia įdomia informacija, rašo informacija apie naujai išleistas programas, o tu bybio nuo pc nepakeli.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mauk debile von iš čia *Plaunu butelius* dabar viskas yra sujungta su google+ be jos neapseisi tai jei nori prisitaikyk arba pisk į šona ir heitink kadangi matau išsprogtakis mauzeris esi kuris moka tik kitus peikti kurie vargsta, kuria temas, padeda, teikia įdomia informacija, rašo informacija apie naujai išleistas programas, o tu bybio nuo pc nepakeli.

Jeigu tu kaip sakant nesupranti, tai visi nekenčia to, kad daug dalykų yra sujungta su Google+, o tu manai, kad tai yra gerai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Jums dar nepabodo? :?

Jeigu tu kaip sakant nesupranti, tai visi nekenčia to, kad daug dalykų yra sujungta su Google+, o tu manai, kad tai yra gerai.

Kas tie visi? Kalbėk už save. Matai, kad nieko naudingo nekomentuoji tai išeik iš temos... Redaguota , nario Shadowas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jums dar nepabodo? :?

Kas tie visi? Kalbėk už save. Matai, kad nieko naudingo nekomentuoji tai išeik iš temos...

Visi tyčioja Google+. Galiu tau pateikti vaizdinį pavyzdį. Šioje nuotraukoje matoma kaip Twitch pasityčiojo iš Google+ sakant, kad pridėtų į Google+.

6od0yr.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visi tyčioja Google+. Galiu tau pateikti vaizdinį pavyzdį. Šioje nuotraukoje matoma kaip Twitch pasityčiojo iš Google+ sakant, kad pridėtų į Google+.

6od0yr.png

Čia kaip tas posakis "Jei jis nušoks nuo stogo tai ir tu nušoksi?" Tai tu nori pasakyti jei kažkas nemėgsta google+ ir tu pradėsi nemėgti ? Turi kiekvienas savo nuomone, bet ne kiekvienas moka pasakyti kiti tik kopijuoja kitus...

Ir man dar iškilo klausimas kokio velnio tu čia rašai apie google+ savo jausmus, kad tu jos nekenti jei čia yra išvis kita programa :DDD? Su google+ reikia tik prisijungti į šita programa, tai dar pastumk ant google play irgi, gi į ja reikia su google+ prisijungt irgi... Kid logic

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia kaip tas posakis "Jei jis nušoks nuo stogo tai ir tu nušoksi?" Tai tu nori pasakyti jei kažkas nemėgsta google+ ir tu pradėsi nemėgti ? Turi kiekvienas savo nuomone, bet ne kiekvienas moka pasakyti kiti tik kopijuoja kitus...

Ir man dar iškilo klausimas kokio velnio tu čia rašai apie google+ savo jausmus, kad tu jos nekenti jei čia yra išvis kita programa :DDD? Su google+ reikia tik prisijungti į šita programa, tai dar pastumk ant google play irgi, gi į ja reikia su google+ prisijungt irgi... Kid logic

Aš mąstau taip, kaip išsivysčiusių šalių gyventojai. Informacija apie Google+ nepasiekia Lietuvos, todėl tai ir sukelia neišmanymą ir netinkamą agresiją.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3150 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...