Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Island-Life.eu | Introduction | Pristatymas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3206 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts


 


 


ESU PAPRASTAS ŽAIDĖJAS


Į serverį užsukome su 4 draugais ir mus labai jis užkabliavo kaip joks projektas, nes tokio serverio bent jau Lietuvoje tai tikrai nėra ir labai įdomus, atrodo, jog gali žaisti vienas pats serveryje ir vistiek bus įdomu, nežinau kaip jums, tačiau man šis projektas kažkas nerealaus


 


Pristatymo pradžioje jūs pamatysite kaip reikia pradėti žaisti ir kaip jūs pradėsite žaisti, vėliau aprodo visas salas, berods jų iki apie 4-5 serveryje.


 


IP: 91.211.246.142:8010


Raidinis: play.island-life.eu:8010


 


Apie projektą plačiau skaitykite - http://www.supergames.lt/topic/173110-lt-en-island-lifeeu-starto-data-v10atnaujinta-0712/


 


PROJEKTAS JAU STARTAVO PILNU PAJĖGUMU.

Redaguota , nario Dovydas B.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na gal ir neblogas projektas. Na bet, kaip tu megstanti keliauti, ilgai neisbusi ten :D (komplimentas)

Kodėl ? Aš tau sakau aš ten nieko neturiu, esu paprastas žaidėjas, tiesiog noriu, kad žaistų ten žaidėjų, nes neįdomu su draugais žaist ten kokie 3-4.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

šiaip veiklos atėjus naujokui nelabai yra :D Pabėgiojau ir išėjau.

Kaip esi naujokas kaip tik turi veiklos.

 

Pirma susipažink su serveriu. Gali eiti kirsti medžius, gauti sėklų, vijoklių, sakų, rastų. Iš rastų gali pasigaminti lentų.

Poto eina sklypo ieškojimas parašius komandą /sklypas pasižymi savo sklypą, visos komandos ką gali parašytos /namai . Tai pat daugiau sužinoti gali paspaudęs Y raidę arba N, ten yra receptai. Reikia akmenų, jų gali rasti uolose. Na žinoma jeigu esu toks žaidėjas kuris nori visko iškart tada žinoma tau neis pažaisti, viskas savo laiku, tarkim aš savo namą pasistačiau per 2 dienas, tai va.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atejau pasikirtau ten medzio ir pns... Praejau kokias 3 salas ir neradau akmens :D + dar vienas zmogelis pribego ir raso: turi rastu ar prisirinkes visko :D As sakau nu ne. Tas toks isitrauke peili ir sako turi lentu? ir dejau i kojas :D

Peilį galima pasigaminti. Pačioj pagrindinėj saloj yra uola, o ten pilną akmenų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Buvau apsilankęs šitam serverį , labai patiko pradžia kaip miegi lektuve ir tu turi iššokti kad išgyventum , bet nemanau kad žaidėjų čia daug susirinks , nes daug kas nesupras kaip ką gaminti ir t.t

sėkmės , daugiau tokių pristatymu :)

Jeigu patiks žaisti, tada pats susižinos viską, tam ir yra apmokymai, jog pradžioje pavalgai, o toliau žaidi, jog išgyventum.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3206 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...