Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Parduodami Sarg.LT Milijonai !


3x!t^

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3206 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki , Parduodu Sarg.LT Milijonus. Turimas Milijonu Kiekis 240 Milijonu. Vieno Milijono Kaina 0.25 Euro Centai. Atsiskaitymai: Banku , PayPal , PaySera , Sms Žinute , Papildymu , Cs:Go Skinai , Raktai. Steam Gift Žaidimai. Rašykit Savo Kontaktus Pakviesiu Pats.

 

Tai Pat Dar Parduodu Serveryje /tpvip vila 6 lvl spinta full nark , gun vidus 200 kreditų. Už tikrus pinigus arba kažka kitka.

 

Tai Pat Dar Parduodu Serveryje SandKing rida 1585, Už tikrus pinigus arba kažka kitka.

 

Tai Pat Dar Parduodu Serveryje Sabre rida 3787. Už tikrus pinigus arba kažka kitka.

 

Pirmas Einu Tik Su Patikimais.

 

Scammeriai Nesivarginkit.

Redaguota , nario 3x!T^
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kodėl aš nepatikimas? Aš čia nuo 2012 turiu įrodymų jeigu reikia, tu išvis čia žalias su 3 pranešimais ir dar tas šriftas su spalvom vaikiškas... įtartinas.. jeigu eisi pirmas vakaris822 įrodymus galėsiu numest.

Parašiau kątik jeigu neini pirmas net neberašyk čia , nematai kas parašyta ? Parašiau surasiu kita žmogu patikima su daugiau atsiliepimų ir eisiu pirmas. Ne tau spręsti koks mano šriftas. Ir kas kad nuo 2012 metų ? Tai kažka keičia ? Nieko. Iki sėkmės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

apgavikas šitas,nepatikimas.Pirmi neikit,prisikūręs acc ir apipisinėja

Taip apgavikas aš , parodyk irodymus. Žodžiu sukuri tema pradeda lavonai rašyt nesamonės paskaityk iki galo kas parašyta. Parašiau su patikimais einu pirmas tie kurie neturi atsiliepimų ir neis pirmi nes bijos nes aš ale tipo naujokas aš parašiau tik taip kad jie nesviargintu ^.^

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip apgavikas aš , parodyk irodymus. Žodžiu sukuri tema pradeda lavonai rašyt nesamonės paskaityk iki galo kas parašyta. Parašiau su patikimais einu pirmas tie kurie neturi atsiliepimų ir neis pirmi nes bijos nes aš ale tipo naujokas aš parašiau tik taip kad jie nesviargintu ^.^

 

kuriesi acc ir apgaudynėji,ne viena buvai apgavęs :).Patariu visiem pirmi neikit,nes būsit apgauti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3206 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...