Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

New-Life.LT projektas, nepraleiskit pro akis!!!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3227 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi pristatau senajį projektą New-Life.Lt ir vėl startavusį, dabar žaidėjai prašau jūsų pagalbos, kad prikeltume jį vėl iš naujo ir mėgautumės laisvalaikiu čia. Jei jūsų nebus, nebebus ir mūsų. Supažindinsiu su šiuo unikaliu serveriu.

Šiek tiek serverio komandų suvedus /pagalba
39f00e2011c27184dea47d9abd2a4bb2812.jpg


Truputis serverio vietovių parašius /gps
919f6f7b1b35ca160dee913f5d764b23139.jpg


Serverio /darbai
d7f6dc640a74f1de0d2c3851807a0d2690.jpg

Valdymo panelė parašius /vvp

2c5d501e0e5f471198cb1521c5d8c629441.jpg

Ūnikalus spidometras jo failus galite atsisiųsti čia: https://www.dropbox.com/s/z7y3sw2fjugwa0j/Spidas.rar?dl=0
O įkelti reikia GTA Sandreas/models/txd
6a20ec05f202835b924c6121783033ac181.jpg


Atsidarė /kapotas ir parašė /variklioinfo pamatysite štai ką, jūs galėsite keisti tepalus, antifrizą savo automobiliui:
1dceb11e52c1e30d84acb5f2f4ac15bd557.jpg

Auto detalių parduotuvė:
0949cc80f2f7ea73fe5dfab0e1d11201226.jpg

Parašę /minigames info rasite pasiekimų ir misijų naujokams:
9d9f2b1844460dc32d194339b1635e34867.jpg

Policijos paslaugos:
82f2e0f47d4cbd3ee85168cb3ed20128624.jpg

Na ką gi serveryje yra LAIVŲ, LĖKTUVŲ,MOTOCIKLŲ, AUTOMOBILIŲ parduotuvės. Mechanikų bazės pritaikytos visom transporto priemonėm aptarnauti, aš neišvardinsiu visko čia, ateisit ir patys pamatysit, čia daugybė verslų, namų, ir viskas čia ūnikalu, to ko nerasite nei vienam serveryje, tik yra bėda mes iš naujo atsidarėm ir mums reikia jūsų žaidėjai!!! Lauksime serveryje, PS paskubėkite dar vyksta DIREKTORIŲ, ADMIN atrankos.

Serverio IP: samp.new-life.lt:7777
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kas mane užpi*a tokiuose projektuose, kad reikia kažkokius modus siūstis kad turėtum vos ne žaidimo dalį(spidometras), tokie projektai mano akyse iškart nurašomi. O dabar rimtai - nesekmės

Nei editas niekas, Malossi_Sport vardu DOvydas nutraukė visus reikalus su samp, o better-life buvo nusipirkę senajį new-life.lt GM, šio gamemodo nieks neturėjo, taigi DOvydas uždarydamas pardavė šį projektą. Nežinai kiek darbo ir ūnikalumo įdėta, todėl nesakyk, kad tai eilinis EDIT'as....

Ir dėl spidometro, na geriau aš nepatingėsiu ir atsisiųsiu tą failiuką, užtruksiu vieną min, bet man bent bus maloniau su tokiu spidometru žaisti :) nei tais pačiais nusibodusiais kuriuos pamatysi kiekvienam serverį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nei editas niekas, Malossi_Sport vardu DOvydas nutraukė visus reikalus su samp, o better-life buvo nusipirkę senajį new-life.lt GM, šio gamemodo nieks neturėjo, taigi DOvydas uždarydamas pardavė šį projektą. Nežinai kiek darbo ir ūnikalumo įdėta, todėl nesakyk, kad tai eilinis EDIT'as....Ir dėl spidometro, na geriau aš nepatingėsiu ir atsisiųsiu tą failiuką, užtruksiu vieną min, bet man bent bus maloniau su tokiu spidometru žaisti :) nei tais pačiais nusibodusiais kuriuos pamatysi kiekvienam serverį.

Ir tai yra juoda kvadratine dezute kurios viduje balti skaiciukai su raidutem :D

Sekmes.

+ geras zmogus atnaujina ta gm

Redaguota , nario Hoonz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Visiems poxuj ka siulai, editas yra better-life gm. Cia naudojama new-life gm rad pusk naxuj

Better-life neturi pusės šio GM savybių... Kas norės ateis pažiūrės ir išbandys. Nereikia stumt, čia žmogus tiek vargo kūrė visas sistemas... Neitiksi visiem :D

Redaguota , nario Mantas_ank
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3227 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...