Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

UHC- UltraHardcore serveris! [ V žaidimas].[Free For All] 21:00 EveryDay


Garbor

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3203 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Totali nesamonė, žaidžiau 3 dienas iš eilės, 3 diena jau buvau beveik nugalėtojas čytų išvadino ban'a piso sakau palaukit 1min įkelsiu ss tie palaukė 20sec ir įpiso ban. Ir per tas 3 dienas pastebėjau, kad tikrai konkurso rengėjas savam duoda laimėti dalina item ir patsai lošia. iš gm paimtais item'ais.. 


Šiandien laimėjau, ez game labai :D

Nesuprantu, nei aš savas nei ką. Tiesiog mokėk žaist ir laimėk.

Gerai duok skype noriu su tavim pasneket. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Totali nesamonė, žaidžiau 3 dienas iš eilės, 3 diena jau buvau beveik nugalėtojas čytų išvadino ban'a piso sakau palaukit 1min įkelsiu ss tie palaukė 20sec ir įpiso ban. Ir per tas 3 dienas pastebėjau, kad tikrai konkurso rengėjas savam duoda laimėti dalina item ir patsai lošia. iš gm paimtais item'ais.. 

Gerai duok skype noriu su tavim pasneket. :)

skypeID: dovydas157

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Totali nesamonė, žaidžiau 3 dienas iš eilės, 3 diena jau buvau beveik nugalėtojas čytų išvadino ban'a piso sakau palaukit 1min įkelsiu ss tie palaukė 20sec ir įpiso ban. Ir per tas 3 dienas pastebėjau, kad tikrai konkurso rengėjas savam duoda laimėti dalina item ir patsai lošia. iš gm paimtais item'ais.. 

Gerai duok skype noriu su tavim pasneket. :)

Nėra ką su tavim šnekėti. Visų pirmą, stripmininai, tai reiškias, kad tavo tuneliai buvo tiesūs, perdaug tiksūs, į deimantus. Visų antrą, ne aš vienas tai nusprendžiau, tad nekaltink manęs, visų trečią, tu manai būčiau ėmęs iron set'ą iš gm? Beto Golden apple susicraftinau iš galvos. Nebeknisk kitiems smegenų :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nėra ką su tavim šnekėti. Visų pirmą, stripmininai, tai reiškias, kad tavo tuneliai buvo tiesūs, perdaug tiksūs, į deimantus. Visų antrą, ne aš vienas tai nusprendžiau, tad nekaltink manęs, visų trečią, tu manai būčiau ėmęs iron set'ą iš gm? Beto Golden apple susicraftinau iš galvos. Nebeknisk kitiems smegenų :)

Tai, kad patsai rasei yra anti x-ray apsauga soo? Vienas ar 2 zmones rase ir tie patys savi, kad cyteris daugiau visi rašė nrml losiu.. Tu man apie cytus pradejai knist tik kai jau buvau po kasinejimo, tai pamatei gerus item turi ir sakai reikia pist ban anam, nes mano draugeliai pralaimes. Del tu goldenapple nieko nesakau, bet kai liko 3 zmones tu ten tavo draugelis ir random jus su savo draugu nesikilinot...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai, kad patsai rasei yra anti x-ray apsauga soo? Vienas ar 2 zmones rase ir tie patys savi, kad cyteris daugiau visi rašė nrml losiu.. Tu man apie cytus pradejai knist tik kai jau buvau po kasinejimo, tai pamatei gerus item turi ir sakai reikia pist ban anam, nes mano draugeliai pralaimes. Del tu goldenapple nieko nesakau, bet kai liko 3 zmones tu ten tavo draugelis ir random jus su savo draugu nesikilinot...

Už ką čia mėtai -rep'us už tiesa?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ir1k? Tai aišku už tiesa buvom likę trys bana gavau tai ...

Ką tu čia pezi? Aš *Myliu SuperGames.lt* net ne savas, dar iR1sk parodžiau įrodymus, ko jus čia verkiat? jei čia tu tas synHD tai tu su xray buvai, per 15min. dmd setas. Nejuokink, aš įrodžiau jog ne savas esu jmj...

 

Žn, jis taip daro, as tokius tik baninciau iš forumo..

 

Ką tu rašai? Juk viską išsiaiškinom, matiai čhatą viską ir t.t

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ką tu čia pezi? Aš *Myliu SuperGames.lt* net ne savas, dar iR1sk parodžiau įrodymus, ko jus čia verkiat? jei čia tu tas synHD tai tu su xray buvai, per 15min. dmd setas. Nejuokink, aš įrodžiau jog ne savas esu jmj...

 

Ką tu rašai? Juk viską išsiaiškinom, matiai čhatą viską ir t.t

Kokius tu įrodymus ble parodei?? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ačiū, viskas patikima 100%, priza gavau. UHC raundas buvo labai idomus, gaila žaidėju nebuvo daug, bet tikiuosi kitame UHC dalyvaus daugiau. Lieka tik laukti kito raundo.

Gerai tipo jei gavai prizą numesk ss su hosto galiojimų ;)

Laimėjau ir gavau prizą ! Ačiū.

Gerai tipo jei gavai prizą numesk ss su hosto galiojimų ;)

Dėkingas už prizą, viską gavau, viskas veikia. Žaidimas tikrai įdomus ir įtraukiantis, maloni administracija.  

Gerai tipo jei gavai prizą numesk ss su hosto galiojimų ;)

Gavau priza. Labai smagiai suzaidem ;]

Gerai tipo jei gavai prizą numesk ss su hosto galiojimų ;)

Viskas gerai, hostą viską gavau, ačiū!

Gerai tipo jei gavai prizą numesk ss su hosto galiojimų ;)

Gerai tipo jei gavai prizą numesk ss su hosto galiojimų ;)

Gerai tipo jei gavai prizą numesk ss su hosto galiojimų ;)

Gerai tipo jei gavai prizą numesk ss su hosto galiojimų ;)

Gerai tipo jei gavai prizą numesk ss su hosto galiojimų ;)

Gerai tipo jei gavai prizą numesk ss su hosto galiojimų ;)

Nu dabar žiurėsim :DD Stopudovai niekas ss nemes xD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gerai tipo jei gavai prizą numesk ss su hosto galiojimų ;)

Gerai tipo jei gavai prizą numesk ss s0twTIIjiEFrgwenEVugTB54hK5u hosto galiojimų ;)

Gerai tipo jei gavai prizą numesk ss su hosto galiojimų ;)

Gerai tipo jei gavai prizą numesk ss su hosto galiojimų ;)

Gerai tipo jei gavai prizą numesk ss su hosto galiojimų ;)

Nu dabar žiurėsim :DD Stopudovai niekas ss nemes xD

nu ble prieš tai pats netikėjau bet kai jau su g-kebra laimėjom įsitikinom kad duoda, linksmai dabar ant to hosto lošiam adventure mapus.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nu ble prieš tai pats netikėjau bet kai jau su g-kebra laimėjom įsitikinom kad duoda, linksmai dabar ant to hosto lošiam adventure mapus.

Nu aš 100% esu įsitikines, kad jis neduoda tu hostų, padaro, kad savį laimėtu ir tipo jiem duoda... Jei taip free duoda lauksiu ss, su hostų galiojimais :DD

Redaguota , nario iR1sk?
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Nu aš 100% esu įsitikines, kad jis neduoda tu hostų, padaro, kad savį laimėtu ir tipo jiem duoda... Jei taip free duoda lauksiu ss, su hostų galiojimais :DD

Šėip rasyti išmok, jai rasai su lietuviškom raidem ir taisiklyngai, nes pierskaititi neimanoma.

 

Konkursas vyks darbo dienomis. Numatoma: 07.13 9h.

 

P.S: pažadu, kad "savį" nelaimės, jk.

Redaguota , nario lexus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šėip rasyti išmok, jai rasai su lietuviškom raidem ir taisiklyngai, nes pierskaititi neimanoma.

 

Konkursas vyks darbo dienomis. Numatoma: 07.13 9h.

 

P.S: pažadu, kad "savį" nelaimės, jk.

Man neaiškint, kai 6 metus priprates rašyti ne LT radėm, tai kartais nuo įpročio parašau su klaidom, bet dbr stengiuos LT radėm rašyti. Man atrodo ryt neįvyks žaidimas :DDD bus kažkokie nesklandumai xD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3203 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...