Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kas ne taip? Nerandu klaidos.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3219 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Na tai, žiūrėjau youtube pamokas, ir norėjau prie mysql DB bazės prisijungti, bet metą errorą, jis atrodo šitaip:

 Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/u724908797/public_html/index.php on line 6

<?PHP
	$host = "mysql.hostinger.lt";
	$user = "u724908797_learn";
	$pass = "**********";
	$db = "u724908797_learn";
	mysql_connect($host,$user,$pass);
	mysql_select_db($db);

?>

Ką daryti, kad panaikinti šitą message? Iš anksto ačiū už atsakymus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

as tai naudoju mysqli object-oriented, pdo nera tolko man naudot nes dirbu tik su mysql. o pasirinkau object-oriented nes kaip pastebejau daug kas dabar keiciasi php kalboje i object-oriented.

aišku, dar kartą dėkoju už informaciją, na, o jeigu aš naudoju hostinger.lt(nereklama) tai ten jau turėtū būti visi tie MySQLi ar ne? jei ne kaip įrašyti? nes ten tam php.net nurodyta kai php įrašytas į tavo pc. o aš jo neįrašęs.

P.S. supratau įrašyta, perrašius kodą į savo failą, parašė Connected Succesfully. problemą išsprendžiau, dabar žinosiu, galit rakinti temą!

Redaguota , nario Str33t
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3219 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...