Res_Don

nauja ydeja

Recommended Posts

Sugalvojau vakar ydeja,apie 2nauju mapu rusys kjp de_ surf_ kz_ cs_ ir t.t. bet,bet kam sitos ydejos neduosiu,pasitikiu wow,ir lukasz,bet lukasz tinges,tdl wow reiktu man pagalbos db...nes map as dar norm kurt nemoku,tu sukurtum map naujai mapu serijai :)

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

paziuresim kj mapa jau turesiu kas tada juoksis is ko ^^ o dbr tik juokinat "nesupratau ka norejo" principas cia jusu ir viskas krc debilu gauja,gi sakau kad as ydejos cia nesakau ^^ o ydeja zino tik wow ir as pakolkas,ir map jau kuriamas ^^ dar cia man klykia debilai,musciovas isviso matos vaikas dar 5metu kudikis kazkoks su tokiom mintim tj tik y darzeli...ziugi supratau,jis bent ne is principo raso,jis minties nesuprato ir viskas,o jus tik is principo ir viskas...geda...xpert,nu suprantu as tave,pamestinukas esi tj nk nesupranti,paliktas jauciu prie duru buvai ir viskas ^^

Dalintis šį pranešimą

Tai n..x tu išvis čia rašai, kad turi idėja kažkokia, man vopše p..x ta tava idėja, kai bus mapas tada ir bus galima kažką spręsti, tai ir man dabar girtis gal, kad va turiu tokių ir tokių idėjų? Pz.dc nupezęs vaikis, šneka ir nežino ką.

Dalintis šį pranešimą

jus durni ar tokiais apsimetat?as nesuprantu ant kiek pusam reik but kad nesuprast ka sakau,as ieskau kas map kurs ydiotai jus...cia ne jum tema sukuriau o wow`ui ir lukasz ir kietiem maperiam,o ne invalidam kjp jus *Myliu SuperGames.lt*...vapse aiskiai parasyta "bet kam sitos ydejos neduosiu",vadinasi,as ydejos cia net nezadu rasyt...idiotai jus paskutiniai...

Dalintis šį pranešimą

Dnc, muciovas už tave daug geriau kuria mapus ir nėra 5 metų vaikas. ziugis - nesukurtum

tj as tam tema ir sukuriau kad ne as mapa kurciau pogalais...as tam tema ir padariau kad mano mintis tik o map kuriu ne as,o 3cisss,gal as cia daugiau maperiu pamatysiu geru,gal senu pazystamu kurie man pades ka tu zinai,tema kuriau ne tau o maperiams -_-...

Dalintis šį pranešimą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele