Peršokti į turinį

Lakey Galerija. Pradinukas dar ;D


Žalias

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4828 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nesavo ? ;D PSD failus viska atsiunciu.

Keli nauji darbai.

-- Papildyta --

Man nesvarbu ka jus galvojat ? Mano, Nemano, dariau su pamoka ar be. Aš kuriu sau dėl savo malonumo. Tik norejau kad ivertintumet... Tikiuosi nebesulauksiu tokiu nesamoniu kaip netavo darbas..

Žiurėk aš "tavo" darbo psd. turiu http://imagination.lt/balchiaus-psd-pack-1-t20260.html :funny:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Atsakymų 45
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Nesavo ? ;D PSD failus viska atsiunciu.

Keli nauji darbai.

-- Papildyta --

Man nesvarbu ka jus galvojat ? Mano, Nemano, dariau su pamoka ar be. Aš kuriu sau dėl savo malonumo. Tik norejau kad ivertintumet... Tikiuosi nebesulauksiu tokiu nesamoniu kaip netavo darbas..

Žiurėk aš "tavo" darbo psd. turiu http://imagination.lt/balchiaus-psd-pack-1-t20260.html :funny:

Jau Žinom, Nes Rašė Žaletas. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prigavot mane ;D Žinau negerai darau, ripinau tam kad pasirodičiau mandresnis bet taip neivyko... Na manau suprasit taip daryti negerai, manau man taip buvo pamoka.

Šaunuolis, kad bent pripažinai :beers:

Skaityk tutus, ir tikrai gerai išmoksi, tik aišku netokius kaip imagination, nes ten naudingų tutų nėra, tik pradmenims, jeigu reiks gerų webų su tutais, rašyk až. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Prigavot mane ;D Žinau negerai darau, ripinau tam kad pasirodičiau mandresnis bet taip neivyko... Na manau suprasit taip daryti negerai, manau man taip buvo pamoka.

Kad ripinai, blogai padarei. Bet kad prisipazinai gerai. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4828 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...