Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4010 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

sakykit ka norit, tas *Myliu SuperGames.lt* kazkaip man nei bu nei be.. sakykit ka norit bet nematau esmes stumt ant Byberio ten tokie komentarai vaikiski kaip " pro pilva pravarytas " ir pan.. tesiog apgailietina.. jis tiek pasiekes gyvenime kad turbut cia is musu neivienas nepasieksim jau 14-15 ( jei neklystu ) jis turejo daugiau negu turbut irgi ka cia puse is musu tures, ir cia visi tie stumimai tu 14 meciu kurie zaidzia minecrafta ar koki kita suda visa para, o byberys savo laiku tokiu metu dainavo ir sieke kazko.. jeigu jau taip pavydit bent neisreiskit .. o daina gera.. nieko pries daina neturiu, daina grojo pats skrillex per ULTRA kuris yra vienas dydziausiu pasaulio muzikos festivaliu buvo daugiau nei 80k zmoniu, ir  nebuvo jokiu pomidoru/kiausiniu apmetytas kaip cia anksciau maciau kiti buvo rase o apmetyciau ir pan tai.. ir UMF grupei po pacio festivalio nemaciau jokiu negativiu komentaru kad kazkam nepatiko, ir zinot kodel? kad ten ileidzia tik tuos 18+ kurie subrende ne kaip cia 14 meciai kurie zaidzia visa para ir turbut uzauge emigruos i kokia anglija ir dirbs fabrikeli uz 200 per sav..

sakykit ka norit, tas *Myliu SuperGames.lt* kazkaip man nei bu nei be.. sakykit ka norit bet nematau esmes stumt ant Byberio ten tokie komentarai vaikiski kaip " pro pilva pravarytas " ir pan.. tesiog apgailietina.. jis tiek pasiekes gyvenime kad turbut cia is musu neivienas nepasieksim jau 14-15 ( jei neklystu ) jis turejo daugiau negu turbut irgi ka cia puse is musu tures, ir cia visi tie stumimai tu 14 meciu kurie zaidzia minecrafta ar koki kita suda visa para, o byberys savo laiku tokiu metu dainavo ir sieke kazko.. jeigu jau taip pavydit bent neisreiskit .. o daina gera.. nieko pries daina neturiu, daina grojo pats skrillex per ULTRA kuris yra vienas dydziausiu pasaulio muzikos festivaliu buvo daugiau nei 80k zmoniu, ir  nebuvo jokiu pomidoru/kiausiniu apmetytas kaip cia anksciau maciau kiti buvo rase o apmetyciau ir pan tai.. ir UMF grupei po pacio festivalio nemaciau jokiu negativiu komentaru kad kazkam nepatiko, ir zinot kodel? kad ten ileidzia tik tuos 18+ kurie subrende ne kaip cia 14 meciai kurie zaidzia visa para ir turbut uzauge emigruos i kokia anglija ir dirbs fabrikeli uz 200 per sav..

Bent vienas gudrus žmogus, nesuprantu visi ant to biberio važiuoja :D Nepavidėkit...


.

sakykit ka norit, tas *Myliu SuperGames.lt* kazkaip man nei bu nei be.. sakykit ka norit bet nematau esmes stumt ant Byberio ten tokie komentarai vaikiski kaip " pro pilva pravarytas " ir pan.. tesiog apgailietina.. jis tiek pasiekes gyvenime kad turbut cia is musu neivienas nepasieksim jau 14-15 ( jei neklystu ) jis turejo daugiau negu turbut irgi ka cia puse is musu tures, ir cia visi tie stumimai tu 14 meciu kurie zaidzia minecrafta ar koki kita suda visa para, o byberys savo laiku tokiu metu dainavo ir sieke kazko.. jeigu jau taip pavydit bent neisreiskit .. o daina gera.. nieko pries daina neturiu, daina grojo pats skrillex per ULTRA kuris yra vienas dydziausiu pasaulio muzikos festivaliu buvo daugiau nei 80k zmoniu, ir  nebuvo jokiu pomidoru/kiausiniu apmetytas kaip cia anksciau maciau kiti buvo rase o apmetyciau ir pan tai.. ir UMF grupei po pacio festivalio nemaciau jokiu negativiu komentaru kad kazkam nepatiko, ir zinot kodel? kad ten ileidzia tik tuos 18+ kurie subrende ne kaip cia 14 meciai kurie zaidzia visa para ir turbut uzauge emigruos i kokia anglija ir dirbs fabrikeli uz 200 per sav..

Viena avis pradeda stumt is neturejimo ka veikt. Veliau taip vadinamasis "stumimo traukinys" isibegeja ir stabdziai tiesiog beviltiski. Stumikai net nepasakys priezasties kodel tam tikro asmens nekencia.

Viena avis pradeda stumt is neturejimo ka veikt. Veliau taip vadinamasis "stumimo traukinys" isibegeja ir stabdziai tiesiog beviltiski. Stumikai net nepasakys priezasties kodel tam tikro asmens nekencia.

90% kiek esu mates lietuviu priezasciu kurie stumia ypac ant jo sakydami kad jis "gejus" tai tada galit mane irgi prie tokiu priskaityt , jeigu bernas prisiziuri,plaukai ir pan tai nereiskia kad jis gejus, tai tada iseina kad as irgi toks jeigu isleidziu taip  sakant " daxuja" saibu ant visokiu plauku mousse,laku ,kvepalu,rubu ,del veido visokiu valykliu ir pan  nes as nesiruosiu but apsileides kad pwz kiekviena ryta eit i shule ten su sajano sukuosena ir su nekokiu kvepaliu..  o ir tas byberys yra turejas tiek panu ir turi kiek cia duodu 99% is musu neivienas netures.. tai kaip jis gali but gay ar pan..  gerai o dabar dar pridesiu

sita daina yra ju naujausia Skrillex Diplo ir J.B video idetas pries 4 dienas ir jau turi 10m views... o db man tegu bent vienas is tu hateriu parodo ka jie turi pasieke, o wot *Myliu SuperGames.lt* butent kad nieko..  visi db tie hateriai uztyle nes nebeturi ka pasakyt..
(redaguota)

90% kiek esu mates lietuviu priezasciu kurie stumia ypac ant jo sakydami kad jis "gejus" tai tada galit mane irgi prie tokiu priskaityt , jeigu bernas prisiziuri,plaukai ir pan tai nereiskia kad jis gejus, tai tada iseina kad as irgi toks jeigu isleidziu taip  sakant " daxuja" saibu ant visokiu plauku mousse,laku ,kvepalu,rubu ,del veido visokiu valykliu ir pan  nes as nesiruosiu but apsileides kad pwz kiekviena ryta eit i shule ten su sajano sukuosena ir su nekokiu kvepaliu..  o ir tas byberys yra turejas tiek panu ir turi kiek cia duodu 99% is musu neivienas netures.. tai kaip jis gali but gay ar pan..  gerai o dabar dar pridesiu

sita daina yra ju naujausia Skrillex Diplo ir J.B video idetas pries 4 dienas ir jau turi 10m views... o db man tegu bent vienas is tu hateriu parodo ka jie turi pasieke, o wot *Myliu SuperGames.lt* butent kad nieko..  visi db tie hateriai uztyle nes nebeturi ka pasakyt..

Apsiverk dar.

Gini jį taip, kad atrodo jis nekaltutis nieko nepadaręs. Tiek ant savo fanų spjovęs iš balkono, tiek ant paparacų šokęs, tiek publikoj kiek keiksnojosi, tiek yra pasikėlęs gaidys kuris įsivaizduoja, kad ale mat jis geresnis už visus. Gal nežiūrėjai jo 'deposition' video?

 

Vien dėl to, kad jis kažką pasiekęs ir turi pinigų daug nereiškia, kad jis už kitus geresnis. Yra daug benamių žmonių kurie turi už jį talento žymiai daugiau, bet taigi jie benamiai, tai kas juos pastebės? Niekas. 

Redaguota , nario .weeD`

❤️

 

Apsiverk dar.

Gini jį taip, kad atrodo jis nekaltutis nieko nepadaręs. Tiek ant savo fanų spjovęs iš balkono, tiek ant paparacų šokęs, tiek publikoj kiek keiksnojosi, tiek yra pasikėlęs gaidys kuris įsivaizduoja, kad ale mat jis geresnis už visus. Gal nežiūrėjai jo 'deposition' video?

 

Vien dėl to, kad jis kažką pasiekęs ir turi pinigų daug nereiškia, kad jis už kitus geresnis. Yra daug benamių žmonių kurie turi už jį talento žymiai daugiau, bet taigi jie benamiai, tai kas juos pastebės? Niekas. 

prie ko man cia apsiverkt? nera man ko cia verkt. As nesidomiu juo, nei jis man neidomus, :) as tesiog nestumiu ant to zmogaus, as neklausau jo dainu, iskyrus ta viena kuri dabar isleista  su skrillex,diplo kuri tikrai nebloga, ir taip neziuriu jo deposition video, neidomu man apie ji, beto cia kalba neina vien apie tai kad pasiekes ir turi pinigu daug, kalba eina kad daxuja stumia ant jo ir visi be priezasties.... o daugiau nei 50% stumia ant jo vien is pavydo..

(redaguota)

prie ko man cia apsiverkt? nera man ko cia verkt. As nesidomiu juo, nei jis man neidomus, :) as tesiog nestumiu ant to zmogaus, as neklausau jo dainu, iskyrus ta viena kuri dabar isleista  su skrillex,diplo kuri tikrai nebloga, ir taip neziuriu jo deposition video, neidomu man apie ji, beto cia kalba neina vien apie tai kad pasiekes ir turi pinigu daug, kalba eina kad daxuja stumia ant jo ir visi be priezasties.... o daugiau nei 50% stumia ant jo vien is pavydo..

Nu tai tu klausi kodėl žmonės ant jo stumia, aš tau atsakiau, kad dėl jo pačio elgesio žmonės į jį reaguoja neigiamai, neatrodo tau taip?

Tie visi vadinimai gėjum ir pnš. tai čia 11-mečių vaikų pasakymai. O kiti stumimai jau sakiau dėl ko. :)

Redaguota , nario .weeD`

❤️

 

prie ko man cia apsiverkt? nera man ko cia verkt. As nesidomiu juo, nei jis man neidomus, :) as tesiog nestumiu ant to zmogaus, as neklausau jo dainu, iskyrus ta viena kuri dabar isleista  su skrillex,diplo kuri tikrai nebloga, ir taip neziuriu jo deposition video, neidomu man apie ji, beto cia kalba neina vien apie tai kad pasiekes ir turi pinigu daug, kalba eina kad daxuja stumia ant jo ir visi be priezasties.... o daugiau nei 50% stumia ant jo vien is pavydo..

Paimk stumiančių skaičių

 

50% stumiančių pavydi

likę 50% stumia dėl...? Normalių priežasčių? Tai tada gan didelis skaičius lieka, ne?

 

Man tai byberis nepatinka todėl, kad jis pats, kaip žmogus, yra šiukšlė ir kitų negerbia. Ir jau tik nereikia. Šimtai jau pažeidimų pas jį, narkotikai ir kitas šūdas. Dainos pas jį, kaip ir pas daugumą kitų naujojo-popso „daininkų“ yra visiškas šlamštas. Visus juos susodint kaikur ir sušaudyt, nes su savo tokiom dainom, pasirodymais ir koncertais jie skatina žmonijos degradacija. 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4010 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...