Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

dRPG - Naujos galimybės? - LAST UPDATE [2015-06-27]!


Tr0jaN

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3244 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labas!

Šiandien nerašysiu įkvepiančios kalbos, nerašysiu apie kokį tai nors naują išradimą, nekeiksiu dabartinės Lietuvos valdžios. Šiandieną tiesiog norėčiau pristatyti savo kuriamą projektą, kuris po mažu juda į priekį.

Taip, taip.. Dar vienas projektas, šiame žaidimų portale, dar vienas projektas, kurio laukia neaiški ateitis. Tikriausiai dauguma jau kuria šeimas, gyvena savo gyvenimą, kurie žaidė pačiuose seniausiuose serveriuose, tokiuose, kaip “Retro Life RPG”, “Simple-Life”.

Mane apėmė nostalgija, apėmė noras sukurti kažką tokio, kuo pats savimi galėčiau didžiuotis. Noras sukurti serverį, kuriame būtų konkurencija, gerosios ir blogosios pusės, išplėtota verslų darbų ir kitos sistemos.

Visa Tavo žaidėjo istorija prasidės San-Fierro mieste. Šį miestą pasirinkau, nes visi jame žaidę, dauguma jį pažįsta geriau negu kitus esančius, puikiai tinkantis mano projektui. Galvoje jau yra vizija, kur dauguma verslų, darbų bus. Niekada nemėgau būti varžomas, tikiuosi Tu taip pat mėgsti pasirinkimo laisvę.. Keliauk! Neapsiribok vien San-Fierro kasdienybe, persikelk į užmiestį, galbūt labiau patiks negu miesto šurmulys..

Nepamirškite, kad aprašymas bus pildomas su lyg kiekvienu rimtu atnaujinimu, tad šiek tiek iš serverio modifikacijos.


:: Mobiliųjų telefonų sistema ::

Kiekvienas telefonas bus skirtomas pagal specifikacija, tai reiškia, kad reiktų telefoną rinktis atidžiai, apgalvojant tolimesnius veiksmus.

Pavyzdys:

IPHONE 6 - Baterijos talpa 2500 mAh, ryšio nuotolis 2500 nuo darbinės stotelės.
YOM M5 - Baterijos talpa 2500 mAh, ryšio nuotolis 5000 nuo darbinės stotelės.

Tai reiškia, kad IPHONE telefonas yra silpnesnis YOM telefono atžvilgiu. Telefono baterija išsikraus dvigubai greičiau, ryšio nepagaus dvigubai mažesniu atstumu.

Darbinė stotelė - kas tai? Su kuo valgoma?

Tai lyg siustuvai, kurie bus išdelioti aplink San-Fierro miestą, jų pagalba galėsite susisiekti su kitais, jeigu jų telefonai įjungti, yra ryšio zonoje. Jeigu per toli nutolsite, Jūsų telefonas negaudys ryšio, negausite žinučių/skambučių.

Išvada: pirkti naujesnį telefoną, galingesnį.

Galėsite peržiūrėti paskutinius 10 pokalbių su kuo kalbėjote, data kada tai įvyko.
Galėsite peržiūrėti paskutines 10 žinučių kam rašėte, data kada tai įvyko.

Telefonus pasikrauti galėsite netik namuose, automobilyje, bet ir tam tikrose pastatuose. Kad pasikrauti mašinoje, Jums prireiks adapterio.

:: Skirtingi mobiliųjų telefonų salonai ::

Sugalvojote įsigyti mobilųjį telefoną? Netingėkite aplankyti keletą salonų. Mobilieji tie patys, bet kainos skiriasi. Taip pat įsigysite korteles, kurių sąlygos taip pat skirtingos. Vienas operatorius gali pasiūlyti brangesnį planą, kitas pigesnį. Taip, kad viskas priklauso nuo Jūsų pasirinkimo.


:: Verslų sistema ::

Galbūt daugeliui girdėta, matyta, o kai kam ir neregėta.. Verslų kitaip biznių sistema susideda iš keletos etapų.. Neužteks vien įsigyti verslą ir Tu gausi pastovias pajamas - to būtent neužteks.. Jūs įsigydami verslą rizikuojate savo investuotais pinigais, nežinia kada nustos žaidėjai pirkti prekes Jūsų parduotuvėje, nežinia kada kitas žaidėjas Jus nukonkuruos.

Būnant verslo sąvininku, jūs privalote stebėti rinką. Konkurentas gali siūlyti prekę už didesnę kainą, bet jūs galite pasiūlyti dar mažesne. Perkate prekes iš fabrikų, Jums jas atveža fūristai į sandėlius iš ten pasiimate atitinkamą kiekį į savo verslo įmonę. Nustatinėkite prekių kainas (bus limitai), stenkitės parduoti kuo daugiau neišeinant į minusą.

Šis aprašymas bus pildomas..

Redaguota , nario DomantasL
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kas čia per atsiprašant "šūdų krūva", ne serveris, kam kurti jai norite būti eiliniais "dolbajobais".

Parodyk dabar man nors vieną unikalų, priblokšiantį savo sistemomis lietuvišką serverį. Ponaiti, kai kažką pats sukursi, pasieksi, tada galėsi drąskyti akis šiame forume, o kolkas tesi - 0.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Parodyk dabar man nors vieną unikalų, priblokšiantį savo sistemomis lietuvišką serverį. Ponaiti, kai kažką pats sukursi, pasieksi, tada galėsi drąskyti akis šiame forume, o kolkas tesi - 0.

Kas domisi mano darbais, tas žino juos ir ką aš esu nuveikęs, tad nulis čia nebent tu ;).

Jau prakalbome apie unikalumą, tai yra Lietuvoje tų projektų kaip GreenSide ar Island-Life, tad neburnok čia nieko nenutuokdamas... ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kas domisi mano darbais, tas žino juos ir ką aš esu nuveikęs, tad nulis čia nebent tu ;).

Jau prakalbome apie unikalumą, tai yra Lietuvoje tų projektų kaip GreenSide ar Island-Life, tad neburnok čia nieko nenutuokdamas... ;)

Dar vienas kentas forumo. Pakalbėkim apie aprašytą verslų sistemą - išvardink bent pora serverių, kuriuose verslai būtų tiesiogiai priklausomi nuo paklausos ir kuriuose verslų resursai nebūtų amžini? Ir kad būtų lengviau, išvardink serverius, kuriuose telefonui veikti neužtenka tiesiog papildyti sąskaitą. ;) Atsakysiu už tave - tokių serverių vienetai. Ir šiaip, sprendi apie serverio ateitį iš jo dviejų sistemų.

 

Nepažįstu temos kūrėjo, bet vis tiek, smagu tokius rimtus žmones kaip tu pakalbint.

Redaguota , nario b3nz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dar vienas kentas forumo. Pakalbėkim apie aprašytą verslų sistemą - išvardink bent pora serverių, kuriuose verslai būtų tiesiogiai priklausomi nuo paklausos ir kuriuose verslų resursai nebūtų amžini? Ir kad būtų lengviau, išvardink serverius, kuriuose telefonui veikti neužtenka tiesiog papildyti sąskaitą. ;) Atsakysiu už tave - tokių serverių vienetai. Ir šiaip, sprendi apie serverio ateitį iš jo dviejų sistemų.

 

Nepažįstu temos kūrėjo, bet vis tiek, smagu tokius rimtus žmones kaip tu pakalbint.

Malonu, kad palaikai mano pusę. Stengiamasi daryti viską kitaip negu yra pamėgtuose serveriuose.

 

 

Kas domisi mano darbais, tas žino juos ir ką aš esu nuveikęs, tad nulis čia nebent tu ;).

Jau prakalbome apie unikalumą, tai yra Lietuvoje tų projektų kaip GreenSide ar Island-Life, tad neburnok čia nieko nenutuokdamas... ;)

Niekas tavimi nesidomi, niekam tu neįdomus. O dėl "šūdserverio" - parodyk, kur naudojamos būtent tokios sistemos, tada galėsi kažką vadinti tuo. Neturi jokios teisės kitų įžeidinėti forume, niekinti jų darbus, kai neturi ko parodyti. Tad jeigu kažkas nepatinka, apeik šią temą ir eik toliau žaisti savo žaidimus, o aš toliau tobulėsiu. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dar vienas kentas forumo. Pakalbėkim apie aprašytą verslų sistemą - išvardink bent pora serverių, kuriuose verslai būtų tiesiogiai priklausomi nuo paklausos ir kuriuose verslų resursai nebūtų amžini? Ir kad būtų lengviau, išvardink serverius, kuriuose telefonui veikti neužtenka tiesiog papildyti sąskaitą. ;) Atsakysiu už tave - tokių serverių vienetai. Ir šiaip, sprendi apie serverio ateitį iš jo dviejų sistemų.

 

Nepažįstu temos kūrėjo, bet vis tiek, smagu tokius rimtus žmones kaip tu pakalbint.

Tai bent bus serverio pasisekimas, galės žaidėjai tuos verslus kištis per šikną kiek norės... Kaip buvo taip ir liks serveris paprastas GRP be ateities... Sa:Mp geimingas yra miręs, o dėl tokių kaip jūs yra gėda, kad drąsiai į akis sako čia edit serveris... Apgailėtina... Kam kurti jai tik verslus ir dar kokią sistemėlę moki paeditinti... 

 

 

Malonu, kad palaikai mano pusę. Stengiamasi daryti viską kitaip negu yra pamėgtuose serveriuose.

 

 

Niekas tavimi nesidomi, niekam tu neįdomus. O dėl "šūdserverio" - parodyk, kur naudojamos būtent tokios sistemos, tada galėsi kažką vadinti tuo. Neturi jokios teisės kitų įžeidinėti forume, niekinti jų darbus, kai neturi ko parodyti. Tad jeigu kažkas nepatinka, apeik šią temą ir eik toliau žaisti savo žaidimus, o aš toliau tobulėsiu.  :)

Žiūrėk tik nepersidirbk tokiais tempais. :DD
Redaguota , nario ..+T I K S E R I S+..
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Tai bent bus serverio pasisekimas, galės žaidėjai tuos verslus kištis per šikną kiek norės... Kaip buvo taip ir liks serveris paprastas GRP be ateities... Sa:Mp geimingas yra miręs, o dėl tokių kaip jūs yra gėda, kad drąsiai į akis sako čia edit serveris... Apgailėtina... Kam kurti jai tik verslus ir dar kokią sistemėlę moki paeditinti... 

 

 

Žiūrėk tik nepersidirbk tokiais tempais. :DD

 

Įdomi persona esi. Pasirodo temoki komentuoti, o neįrodyti, kad kažką sugebi. Parodyk, kad mano modifikacija yra editas, jeigu įrodai - pervedu 100 eurų banku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tikėsi tu ar ne dėl to, kad jį pažįstu ar ne - man realiai dzin. :D Tikėjaisi turbūt, kad čia visi tau pritars, bet gavosi atvirkščiai. Taip jau būna, kai šoki aukščiau bambos. Dėl reportinimo - irgi ta pati simfonija, nebent tikėjaisi, kad čia pulsiu atsiprašinėti [sorry, bet aš net ir įžeisti nesistengiau ;(]

 

Tik gero marketingo dėka? Ne, jie labiau turimus rezultatus pasiekė atsidūrę laiku ir vietoje. Laiku ir vietoje pradėjo burti žaidėjų bendruomenę kurdami tai, kas tuo metu buvo kažkas WOW ir ką dabar kopijuoja visi nauji serveriai. Ir tai viena iš priežasčių, kodėl ta žaidėjų bendruomenė lig šiol išliko pastovia.

 

Greičiau tu ne pirmas ir nepaskutinis forumo meistras, kuris kiekvieno naujo kuriamo serverio temoje eina ir reiškiasi, kad šūdas gausis. Ir tokius žodžius sako perskaitę viso labo du trumpus sistemų aprašymus.

 

Apie tavo patirtį aš lyg ir niekur neužsiminiau, bet kokiu atveju man ji visiškai nerūpi ir yra neaktuali. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mažiau čiulbėk čiulpiziau, nesigaudai išvis. Dogberry yra rpg. GreenSide - ne imantresnes sistemos, o unikalios idejos kurios yra igivendinamos pwn lape, ir GreenSide vienintelis projrktas su tokiom sistemom

O ne, dar vienas erelis. :D Kuo tas tavo gyvenimas roleplay skiriasi nuo roleplay gaming? Norėčiau kitam tavo piktam atsakyme sulaukti atsakymo. :funny: Tu net vargu ar supranti tų žodžių reikšmes, tai apie ką kalba eina. :D Sorry, o aš galvojau, kad likusių serverių idėjos igivendinamos cpp failuose. :cry:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O ne, dar vienas erelis. :D Kuo tas tavo gyvenimas roleplay skiriasi nuo roleplay gaming? Norėčiau kitam tavo piktam atsakyme sulaukti atsakymo. :funny: Tu net vargu ar supranti tų žodžių reikšmes, tai apie ką kalba eina. :D Sorry, o aš galvojau, kad likusių serverių idėjos igivendinamos cpp failuose. :cry:

Eik miegot, nes jau gryba kaip reikalas pjauni.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Grybą tai čia tik tu pjauni iš pradžių aršiai puldamas, o vėliau nebeturėdamas kaip pagrįsti bėgi šalin kaip dešimtmetė samp auka. :mucha:  Oi, sorry, tu turbūt mažai kuo ir skiriesi. :| Beliko tik iš tavęs sulaukti pasiūlymo pratęsti diskusiją PM, kadangi čia ne vieta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Grybą tai čia tik tu pjauni iš pradžių aršiai puldamas, o vėliau nebeturėdamas kaip pagrįsti bėgi šalin kaip dešimtmetė samp auka. :mucha:  Oi, sorry, tu turbūt mažai kuo ir skiriesi. :| Beliko tik iš tavęs sulaukti pasiūlymo pratęsti diskusiją PM, kadangi čia ne vieta.

Sakai ne vieta, bet nardydamas domantui visa tema prifloodinai .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3244 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...