Peršokti į turinį

Prisistatau Kaspianas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3236 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi SuperGames.LT nariai!

Esu Kaspars, man 15 metų, gyvenu Lietuvoje. Esu linksmas, kartais sarkastiškas :D Mėgstu žaist futbolą ir labai juom domuosi, taip pat mane domina VFX, mėgstu pasigrožėti gražiais GFX darbais. Seniau lankiau lengvąją atletiką ir futbolą. Klausau electroninės muzikos.

Prisistatau, nes atidarinėsiu CS:GO daiktų parduotuvę ir noriu, kad labiau pasitikėtumėte. :) Sužinosite apie mane daugiau forume, iki! ;) 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas :)

 

Sveikas! ;)

Labas, malonu susipažinti, sekmės su parduotuve! :)

Labas, malonu ir dėkui.

 

Menkai tu čia. Klok viską nuo vaikystės, jeigu nori, kad pasitikėtumėm. Nu bet sveikas atvykęs ^^

Menkai. Tikrai nepasakosiu visko, mano privatumas, tiesiog norėjau kažkiek apie save papasakoti, pasitikėjimo turiu, bet noriu, kad daugiau žinotų :) Sveikas ir tau. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Sveikas atvykes

Sveikas ir tau :)

 

Sveikas atvykęs į Dievo apleistą forumą, kurį užvaldė Šėtonas trigalvis!

 

Sveikas, įdomiai čia tu taip nuteikei mane :D

Sveikas atvykęs! Sėkmės forume bei gyvenime. Mažokai aprašiai apie save, galėjai daugiau. :D

Labas, dėkui. Kaip ir sakiau, nenoriu labai apie save daug pasakoti būtent internete. :/

Redaguota , nario Kaspianas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas ir tau :)

 

 

Sveikas, įdomiai čia tu taip nuteikei mane :D

Labas, dėkui. Kaip ir sakiau, nenoriu labai apie save daug pasakoti būtent internete. :/

You'll see, sooner or later, the nightmares of this forum... WUAHAHAHAHAHAHAHAHA

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

You'll see, sooner or later, the nightmares of this forum... WUAHAHAHAHAHAHAHAHA

 

Ne dar nenoriu mirt :///

Sveikas,malonu susipažinti

Pritariu, pamatysi neigiama forumo puse, moderatorius arba narius. o.O

Sveikas, malonu. 

Na, žiūrėsim kaip čia bus :) Per anksti man dar spręst manau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3236 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...