Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Neveikia STEAM


KSoorak`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3279 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Man irgi būna ,kad negali prisijungt , nu aš manau ,kad steam serveriai perkrauti . Per naujo jungies ir viskas tvarkoj , ne visą laiką pavyksta ,nes būną ,kad ir iš 5 karto neina prisijungt ,bet galiausiai prisijungi :D .

Bet pas mane prieš 3 dienas yra įvestas naujas internetas, prieš tai viskas tvarkoje buvo. O dabar nors ir 100 kartų junkis ir tą patį mes. Per 3 kompiuteris bandėme ir visur tas pats. Net susikūrėme kitą paskyrą, tačiau vėl tą patį meta. 

Ankščiau būdavo jog ir man 1 kartą išmesdavo tokį, tačiau dabar išvien mėto ir neduoda prisijungti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet pas mane prieš 3 dienas yra įvestas naujas internetas, prieš tai viskas tvarkoje buvo. O dabar nors ir 100 kartų junkis ir tą patį mes. Per 3 kompiuteris bandėme ir visur tas pats. Net susikūrėme kitą paskyrą, tačiau vėl tą patį meta. 

Ankščiau būdavo jog ir man 1 kartą išmesdavo tokį, tačiau dabar išvien mėto ir neduoda prisijungti. 

 Pabandyk slaptažodį gal pasikeist , o jeigu jungiesi iš kito kompo , į el.paštą laiškas ateina su kodu ,kurį reik suvest , man bent jau būdavo kai ir ant telefono steam'u naudojaus. 

 

Arba :

 

Gal turi kokį nors PeerBlock ar kokią ugniasienę rimtesnę, kuri neleidžia Steam'ui pilnai veikti?

 

Daugiau net neįsivaizduoju kame galėtų būt bėda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 Pabandyk slaptažodį gal pasikeist , o jeigu jungiesi iš kito kompo , į el.paštą laiškas ateina su kodu ,kurį reik suvest , man bent jau būdavo kai ir ant telefono steam'u naudojaus. 

 

Arba :

 

 

Daugiau net neįsivaizduoju kame galėtų būt bėda.

Kodo jokio nėra gmail'uose. O ugniasienės nieko čia dėtos, nes ant kitų kompiuterių taipogi neveikia. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas, pabandyk persirašyt steamą, man taip pat buvo, persirašiau padėjo.

Sveikas, bandėme per visus kompiuterius perrašyti, vistiek tas pats. :)) Čia daugiau problemos mano manymu su internetu, o ne su pačiu steam'u.

Susitvarkiau, buvo padaryta pačiame modeme ugniasienė aukščiausio lygio. :) Tema rakinama. Ačiū bandžiusiems padėti. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3279 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...