Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

CheMax


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4769 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

O kam tie čytai? Tegu lošia zmogai savo galva, nu aisku tinginiams, tai jo, bet tada isvis, kam jie zaidimus zaidzia, kad čytina?

Kazkada pats mėgdavau čytint, bet koks iš to pointas?

popas, zinok su chytais kartais galima neblogai papokstaut. Tarkim prisimenu GTAVC koda, kuris visas masinas nudazydavo juodai arba rozine spalva :mucha: .

+ taip vadinami "chytai" man labai padeda kuriant HL moda, - galiu pratestuot, greit prasokt vietas (jei man reikia pratestuot ) vieta keliasdesimt kartu , o ji mapo gale, tiesiog isijungi noclipa ir sutaupai laiko.

Be to yra ir kitokiu chytu panaudojimo budu kuriu neaiskinsiu :).'

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O kam tie čytai? Tegu lošia zmogai savo galva, nu aisku tinginiams, tai jo, bet tada isvis, kam jie zaidimus zaidzia, kad čytina?

Kazkada pats mėgdavau čytint, bet koks iš to pointas?

popas, zinok su chytais kartais galima neblogai papokstaut. Tarkim prisimenu GTAVC koda, kuris visas masinas nudazydavo juodai arba rozine spalva :mucha: .

+ taip vadinami "chytai" man labai padeda kuriant HL moda, - galiu pratestuot, greit prasokt vietas (jei man reikia pratestuot ) vieta keliasdesimt kartu , o ji mapo gale, tiesiog isijungi noclipa ir sutaupai laiko.

Be to yra ir kitokiu chytu panaudojimo budu kuriu neaiskinsiu :).'

Sutinku dėl papokštavimo, pat kada perejau Gta:Sa mėgdavau su čytais linksmintis, o del kitų dalykų, tai manau, kad čia tik dešimtys zmoniu tokiomis reikmemis naudoja juos, pvz: mano klasiokas Gta: sa pasigyre jog perejo, bet kad su čytais nepaminėjo, kitas klasiokas net su čytais nesugeba pereit!

Kaip tu nepereisi su čytais, kai pasirašai "Baguvix" ar koks ten čytas budavo, ir gali kiaurai pro visus eit...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4769 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...