Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Reikia pagalbos su monitorium PHP


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3237 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, turiu monitoriaus hooką kuris pilnai sukonfiguruotas SA:MP'ui. Reikia man jį persidaryti į MC. Global template yra ten kodai, tačiau php matau tokį kodą:

	<php>
	$serverIp = "{$this->settings['server_ip']}";
	$serverPort = "{$this->settings['server_port']}";
	$warning = "{$this->settings['warning_on']}";
	$query = new SampQueryAPI($serverIp, $serverPort);
	$if = "" . (($this->settings['warning_on'] == '1') ? ("<div class='warningMessage'><i class='fa fa-cog'></i>  {$this->settings['warning_text']}</div>") : ("")) . "";
	$status = "" . (($query->isOnline()) ? ("") : ("<div class='errorMessage'><i class='fa fa-exclamation-triangle'></i>  {$this->lang->words['monitor_error']}</div>")) ."";
	if($query->isOnline())
	{
		$aInformation = $query->getInfo();
	}
	</php>

Ar įmanoma vien iš šito perdaryt į mc? O jei kažkas suprantat daugiau su PHP ir pnš. Pakvieskit skype: specinis. Jei suprantat padėsit. Ačiū. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai čia yra atskirai: sampQuery.php, tau reikia gauti mcQuery.pgp or other shit kurio aš nežinau.

oo tarkim. Aš turiu tik hooką, jokių failų nekėliau atskirai. Tik installinau hooką, kur dabar rast kelią iki to sampquery? nes jis vistiek kažkur įkeltas yra. Blemba, jei supranti daugiau ir netingi padėk skype: specinis :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3237 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...